|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Roker zmiecie Fisha bo nie wiedzialem wczoraj meczu z Bagieta no jest to takiś argument. zgubiłem znak zapytania panie kolego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
A tak na powaznie to napewno dzis dograja ale jesli nawet by sie tak sie nie stalo to mecze zostana rozegrane jutro a jesli zagrales na jakis mecz bedziesz mial ZWROT o ile jutro beda grac co? niby jak dzis nie zagraja tylko jutro to bedzie mial zwrot ? dobry zart  Koles nie wiesz nie odzywaj sie ... W Naziemnym typu STS Fortuna itp. jesli zagral np. na Azarenkie w Sobote i jesli zagraja jutro to bedzie mial ZWROT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Potenisowane dzisiaj w Montrealu i NH.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Koles nie wiesz nie odzywaj sie ...
W Naziemnym typu STS Fortuna itp. jesli zagral np. na Azarenkie w Sobote i jesli zagraja jutro to bedzie mial ZWROT Co to za bzdura? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Jesli mecz nie zostanie rozegrany w ciagu 48h od pierwotnej daty to wtedy bedzie zwrot czyli w sumie kase dostaniesz we wtorek ... Jutro raczej zagraja czyli nie ma co liczyc na zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Jesli mecz nie zostanie rozegrany w ciagu 48h od pierwotnej daty to wtedy bedzie zwrot czyli w sumie kase dostaniesz we wtorek ... Jutro raczej zagraja czyli nie ma co liczyc na zwrot  Koles wie o co chodzi  Kameleon kolejny ... Spotkanie mialo byc pierwotnie w Sobote Jesli dzis nie zagraja a jutro w buku jest ZWROT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ciekawe  "O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania wynosi 3 następne dni kalendarzowe." "Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce." I dreamer uczymy się czytać....jeśli jutro zagrają to w buku jest.... ? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jak tak bedzie sie pogoda obijac to i za 5 dni nie zagraja ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Kameleon Kolega wyzej napisal 48 Godzin
I tak jest ... moze w twoim buku jest 3 dni
Ale Ziemniaki 48 godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dzialaja mi wszystkie kanaly oprocz oczywiscie TVP Sport i to od jakies 15 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Falubaz +9.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Cipej jedziesz Fisha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kameleon Kolega wyzej napisal 48 Godzin
I tak jest ... moze w twoim buku jest 3 dni
Ale Ziemniaki 48 godzin Skopiowałem Ci regulamin z fortuny i sts'u więc się nie ośmieszaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
dzialaja mi wszystkie kanaly oprocz oczywiscie TVP Sport i to od jakies 15 minut  Kurde Gvizdek pomyliłem tematy przez Ciebie Mi działa na szczęście 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Kameleon Kolega wyzej napisal 48 Godzin
I tak jest ... moze w twoim buku jest 3 dni
Ale Ziemniaki 48 godzin Jesli jutro zagraja to nie bedzie zwrotu ... STS ma 48 godzin a inne naziemne nie wiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dzialaja mi wszystkie kanaly oprocz oczywiscie TVP Sport i to od jakies 15 minut  Kurde Gvizdek pomyliłem tematy przez Ciebie Mi działa na szczęście  o wrócil kanal i to na 1 bieg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Kameleon Ciemn..iaku
Odrazu mowie ze tak napisalem bo sie madrzy koles a ma pojecie tyle co ... i jeszcze kit wciska ze cos tam skopiowal z Regulaminu Fortunu / STS a moze sam to napisal
Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia z określonym czasem jego zakończenia. W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1 a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Zrodlo ... www.sts.pl [ sts.pl] Kameleon cos jescze ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka