Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
Lopez #4079739 23/08/2010 04:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Toruń wygrana 2-13pkt - jedzie z Zielona
Toruń wygrana 14pkt i wiecej - jedzie z Lesznem

Ostatecznie smile

Bonus: Unibet
Lopez #4079748 23/08/2010 04:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jedyny termin na odjechanie tego meczu to środa.
Jutro anglia,wtorek szwecja, sroda wolna,, czwartek anglia,piatek trening w gorican,sobota gp

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Najwer nie spij smile

ivo #4079850 23/08/2010 05:16
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
I tu wychodzi właśnie jaki mądry jest regulamin w naszej lidze, żenada poprostu żenada, każdy sobie kombinować może teraz do woli, a cały sezon na marne, najbardziej mi szkoda Gorzowa któremu miejsce w czołowej czwórce obok Leszna należał się bez gadania, ale co tam jedna kontuzja przekreśla wszystko, brawo dla twórcy regulaminu i tego całego cyrku bo inaczej tego nazwać nie można, to nie jest już sport tylko cyrk.

A w 1 lidze też już wiadomo kto chcę awansować a kto na to nie ma piniędzy, jest mi strasznie smutno po dzisiejszej kolejce gdzie duch sportu przegrał z układami i pieprzonymi pieniędzmi, może to naiwne ale miałem nadzieję że play off będzie świętem sportu dla fanów czarnego sportu ale najwyrazniej teraz liczy sie tylko kasa.

Zdrowia

Lopez #4079889 23/08/2010 05:52
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ten mecz to będzie jedno wielkie kombinowanie smile

Nikt nie będzie chciał Leszna smile


A Gorzów za burtą tak jak czułem piwo


legolas #4079893 23/08/2010 05:54
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by legolas
I tu wychodzi właśnie jaki mądry jest regulamin w naszej lidze, żenada poprostu żenada, każdy sobie kombinować może teraz do woli, a cały sezon na marne, najbardziej mi szkoda Gorzowa któremu miejsce w czołowej czwórce obok Leszna należał się bez gadania, ale co tam jedna kontuzja przekreśla wszystko, brawo dla twórcy regulaminu i tego całego cyrku bo inaczej tego nazwać nie można, to nie jest już sport tylko cyrk.

A w 1 lidze też już wiadomo kto chcę awansować a kto na to nie ma piniędzy, jest mi strasznie smutno po dzisiejszej kolejce gdzie duch sportu przegrał z układami i pieprzonymi pieniędzmi, może to naiwne ale miałem nadzieję że play off będzie świętem sportu dla fanów czarnego sportu ale najwyrazniej teraz liczy sie tylko kasa.

Zdrowia

a co ma kontuzja do regulaminu ? Każdemu co sezon zdarza się kontuzja... a to że Gorzowianom należał się start dalej to inna sprawa.

Tak samo można gdybać że Polonia by teraz walczyła dalej a kontuzja Emila im zbiła wszystkie cele.

Regulamin jest do dupy , ale że ma coś do tego kontuzja Nickiego ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
panowie moze ktos kojarzy czy byl w betsafe zaklad Hampel-Adams po 1.85 na obu. bo coś mi sie wydaje ,że kręcą mnie z rozliczeniem kuponu?

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1