Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Hellraiser
Szwajcarzy to mają istne talenty na zapleczu Sadecky, Bossel, Valent czy Ehrat tylko czekać jak wybiją się jak Chiudinelli z siódmej setki.

Szkoda mi dziadka Bastla bo zamiasta grać to sę stał teraz kortowym celebrytą

Valent fakt co mam go przyjemność oglądać to zastanawiam się co on tak nisko robi, tłumaczę to fatalnym serwisem.

No, najbardziej go lubie z tego zaplecza.

Ale cos ostatatnio dlugo nie gra, myslalem ze wbije sie na alternatywy do kwali USO ale jednak nie

Bonus: Unibet
dziura #4080197 23/08/2010 21:09
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by dziura
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by dziura
Witam co z tego wyrzucić:
Mattek
Kvitova
Dent
Lacko
Marchenko
Zeballos
Stepanek
Brown


stepanek, brown
radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ?


brown w istanbule gral kaszanke takze ja bym odpuscil

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win

Mam też go na taśmie ; )

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
rudnev vs moser znacie wynik???

dziura #4080201 23/08/2010 21:15
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by dziura
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by dziura
Witam co z tego wyrzucić:
Mattek
Kvitova
Dent
Lacko
Marchenko
Zeballos
Stepanek
Brown


stepanek, brown
radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ?
radek wygra bez problemu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by dziura
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by dziura
Witam co z tego wyrzucić:
Mattek
Kvitova
Dent
Lacko
Marchenko
Zeballos
Stepanek
Brown


stepanek, brown
radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ?


brown w istanbule gral kaszanke takze ja bym odpuscil
widziales ten mecz by sie wypowiadac czy suchy wynik ?

Sed #4080208 23/08/2010 21:18
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
A nie wiecie czy Betsson wystawia kursy na kwale do Szlemow?

Sed #4080209 23/08/2010 21:18
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Mayer, równa walka z Istominem i Andersonem ale jednak odpadał w pierwszych rundach, Piotrek rozegra swój pierwszy mecz na hardzie po europejskich challengerowych wojażach, myślę że czas na pierwsze zwycięstwo Mayera w 4 turnieju w USA laugh

do tego Brands ze swoim stylem gry, zdecydowanie powinien poradzić sobie z Łukaszem

jeszcze Lacko wygląda na solidny typ na dzisiaj ale... hmmm...

jutro moze przeciw Wickmayer???, może odpuści sobie ten turniej mając na uwadze obronę potężnej ilości punktów od przyszłego tygodnia. do tego Bacsinszky w jakiejś tam formie jest, pokonała pewnie Wozniak i powalczyła z Kuznetsovą. Wickmayer jakoś super nie gra ostatnio, porażka z Szavay, można spróbować...

jak to widzicie?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win

Mam też go na taśmie ; )
a co masz jeszcze na tej taśmie ? tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Hellraiser
A nie wiecie czy Betsson wystawia kursy na kwale do Szlemow?
nie wystawia

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win


Ale pierd... za przeproszeniem.
Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio?

Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle.

dziura #4080214 23/08/2010 21:23
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by dziura
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win

Mam też go na taśmie ; )
a co masz jeszcze na tej taśmie ? tongue

JBlocka, Browna, Radka, Bossela

A na innej Younga, Serre i Koroljewa


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
mnie najbardziej dziwi, że nikt nie mówi o Gabie, już dawno pograny po 1.75. Obecnie to chyba maks 1.60

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win


Ale pierd... za przeproszeniem.
Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio?

Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle.

słusznie Piostar.

Na stronie ATP: Sadecky 193 cm wzrostu, ulubione uderzenie - serwis, ulubiona nawierzchnia - trawa.

ale na mecz.pl zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, tutaj nawet Ivo może zostać przestawiony jako gracz z dużym wachlarzem zagrań na mączce laugh

Suazo #4080221 23/08/2010 21:28
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Suazo
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win


Ale pierd... za przeproszeniem.
Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio?

Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle.

słusznie Piostar.

Na stronie ATP: Sadecky 193 cm wzrostu, ulubione uderzenie - serwis, ulubiona nawierzchnia - trawa.

ale na mecz.pl zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, tutaj nawet Ivo może zostać przestawiony jako gracz z dużym wachlarzem zagrań na mączce laugh
bywa i tak smile a pozniej rzygowniy laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marczajka
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win


Ale pierd... za przeproszeniem.
Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio?

Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle.


widziałem gdzie grali, Sadecky jako gospodarz gstaad nie uniknął i genewy też nie unika, pograł w miarę równo z generałem, a Belayev w tym roku chyba żadnego meczu nie wygrał na clay w turnieju głównym, dlatego napisałem że bardziej mi pasuje do gry na hardzie, ogólnie straszny ogórek z niego musi być na tym clayu, dzisiaj będzie stream i możliwość ocenienia jego umiejętności, bo nie widziałem go na żywo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zgadza się nie unika Szwajcarii bo i po co? Tutaj zawsze ściany mogą pomóc, dlatego napisałem że do typu nic nie mam, tylko argumentacja była do dupy wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
ostatni raz z rana tu zagldam, niedojebane te analizy...

Sed #4080232 23/08/2010 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Piostar
Zgadza się nie unika Szwajcarii bo i po co? Tutaj zawsze ściany mogą pomóc, dlatego napisałem że do typu nic nie mam, tylko argumentacja była do dupy wink


oj od razu do dupy, nie napisałem że to super gracz na ziemię a tylko że ma lepsze umiejętności, pewnie na wyrost, nie widząc w akcji Belayeva, tylko patrząc na jego wyniki, koniec rozkminki

idzie singiel na Sadeckego i już

Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, burbon, rafal08, aker, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,699 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1