|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Szwajcarzy to mają istne talenty na zapleczu Sadecky, Bossel, Valent czy Ehrat tylko czekać jak wybiją się jak Chiudinelli z siódmej setki.
Szkoda mi dziadka Bastla bo zamiasta grać to sę stał teraz kortowym celebrytą Valent fakt co mam go przyjemność oglądać to zastanawiam się co on tak nisko robi, tłumaczę to fatalnym serwisem. No, najbardziej go lubie z tego zaplecza. Ale cos ostatatnio dlugo nie gra, myslalem ze wbije sie na alternatywy do kwali USO ale jednak nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Witam co z tego wyrzucić: Mattek Kvitova Dent Lacko Marchenko Zeballos Stepanek Brown stepanek, brown radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ? brown w istanbule gral kaszanke takze ja bym odpuscil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Mam też go na taśmie ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
rudnev vs moser znacie wynik???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Witam co z tego wyrzucić: Mattek Kvitova Dent Lacko Marchenko Zeballos Stepanek Brown stepanek, brown radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ? radek wygra bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Witam co z tego wyrzucić: Mattek Kvitova Dent Lacko Marchenko Zeballos Stepanek Brown stepanek, brown radzio trochę nie ograny i nad nim się zastanawiam ale raczej odpuszczę, a czemu browna wyrzucić ? brown w istanbule gral kaszanke takze ja bym odpuscil widziales ten mecz by sie wypowiadac czy suchy wynik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
A nie wiecie czy Betsson wystawia kursy na kwale do Szlemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Mayer, równa walka z Istominem i Andersonem ale jednak odpadał w pierwszych rundach, Piotrek rozegra swój pierwszy mecz na hardzie po europejskich challengerowych wojażach, myślę że czas na pierwsze zwycięstwo Mayera w 4 turnieju w USA laugh
do tego Brands ze swoim stylem gry, zdecydowanie powinien poradzić sobie z Łukaszem
jeszcze Lacko wygląda na solidny typ na dzisiaj ale... hmmm...
jutro moze przeciw Wickmayer???, może odpuści sobie ten turniej mając na uwadze obronę potężnej ilości punktów od przyszłego tygodnia. do tego Bacsinszky w jakiejś tam formie jest, pokonała pewnie Wozniak i powalczyła z Kuznetsovą. Wickmayer jakoś super nie gra ostatnio, porażka z Szavay, można spróbować...
jak to widzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Mam też go na taśmie ; ) a co masz jeszcze na tej taśmie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
A nie wiecie czy Betsson wystawia kursy na kwale do Szlemow? nie wystawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Ale pierd... za przeproszeniem. Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio? Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Mam też go na taśmie ; ) a co masz jeszcze na tej taśmie ?  JBlocka, Browna, Radka, Bossela A na innej Younga, Serre i Koroljewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
mnie najbardziej dziwi, że nikt nie mówi o Gabie, już dawno pograny po 1.75. Obecnie to chyba maks 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Ale pierd... za przeproszeniem. Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio? Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle. słusznie Piostar. Na stronie ATP: Sadecky 193 cm wzrostu, ulubione uderzenie - serwis, ulubiona nawierzchnia - trawa. ale na mecz.pl zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, tutaj nawet Ivo może zostać przestawiony jako gracz z dużym wachlarzem zagrań na mączce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Ale pierd... za przeproszeniem. Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio? Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle. słusznie Piostar. Na stronie ATP: Sadecky 193 cm wzrostu, ulubione uderzenie - serwis, ulubiona nawierzchnia - trawa. ale na mecz.pl zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, tutaj nawet Ivo może zostać przestawiony jako gracz z dużym wachlarzem zagrań na mączce  bywa i tak  a pozniej rzygowniy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Sadecky dzisiaj powalczy, kurs fajny na gospodarza, Belyaev jakoś mi pasuje tylko na hard i to nie rewelacja, a więc gospodarz, lepsze umiejętności gry na ziemi, kurs 1,83 , Sadecky po win Ale pierd... za przeproszeniem. Oczywiście do typu nie mam zastrzeżeń, ale argumentacja to bzdura. Sprawdzałeś gdzie panowie grywali ostatnio? Sadecky u siebie i zwykle cegły to on unika, bo jest na niej zwyczajnie słaby (beznadziejny bilans w tym roku), a Belyaev od kwietnia z jednym wyjątkiem gra tylko na cegle. widziałem gdzie grali, Sadecky jako gospodarz gstaad nie uniknął i genewy też nie unika, pograł w miarę równo z generałem, a Belayev w tym roku chyba żadnego meczu nie wygrał na clay w turnieju głównym, dlatego napisałem że bardziej mi pasuje do gry na hardzie, ogólnie straszny ogórek z niego musi być na tym clayu, dzisiaj będzie stream i możliwość ocenienia jego umiejętności, bo nie widziałem go na żywo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zgadza się nie unika Szwajcarii bo i po co? Tutaj zawsze ściany mogą pomóc, dlatego napisałem że do typu nic nie mam, tylko argumentacja była do dupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
ostatni raz z rana tu zagldam, niedojebane te analizy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Zgadza się nie unika Szwajcarii bo i po co? Tutaj zawsze ściany mogą pomóc, dlatego napisałem że do typu nic nie mam, tylko argumentacja była do dupy  oj od razu do dupy, nie napisałem że to super gracz na ziemię a tylko że ma lepsze umiejętności, pewnie na wyrost, nie widząc w akcji Belayeva, tylko patrząc na jego wyniki, koniec rozkminki idzie singiel na Sadeckego i już
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|