Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
uho #4083417 25/08/2010 17:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/297518,wroclaw-libacja-na-skwerku,id,t.html

Bonus: Unibet
Wino #4083634 25/08/2010 19:45
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Wino
http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/297518,wroclaw-libacja-na-skwerku,id,t.html

padłem laugh laugh laugh

Wino #4083803 25/08/2010 22:15
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Wino
http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/297518,wroclaw-libacja-na-skwerku,id,t.html
aplauz grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Mieszkam drzwi w drzwi z kibicami Zawiszy
chłopaki własnie wrócili z zadymo-meczu
do samego rana gęba Im się nie zamknie laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
smieszne ,i żałosne w jednym laugh blush ,
ja pier.ole 2 i 3diss tego całego gównianego Dwarazywu ,na Ostrego po 8latach ...po odpowiedzi Adama (Zazdrość z Tabasko) upłyneło tyle lat ,a oni nagrali takie gówno ...brak słów laugh


,a tu wczesniejsze dissy :

i zajebisty Adama:



Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion

nie ma to jak śmiech z samego rana laugh a ten śmiech rusków bezcenny laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by Boomber
http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion

nie ma to jak śmiech z samego rana laugh a ten śmiech rusków bezcenny laugh

o kur.. niezły numer grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by cassapian
http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion

nie ma to jak śmiech z samego rana laugh a ten śmiech rusków bezcenny laugh

grin grin mega mega laugh




ode mnie zeszłoroczny Flash Mob... Jeśli ktoś przy okazji skojarzy tytuł piosenki, która go rozpoczyna, to będę wdzięczny za podanie tegoż właśnie tytułu wink

uho #4085643 26/08/2010 17:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by uho
Jeśli ktoś przy okazji skojarzy tytuł piosenki, która go rozpoczyna, to będę wdzięczny za podanie tegoż właśnie tytułu wink
maly OT ale trzymaj tongue

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Szukałem dzisiaj jakichś informacji o dachach we Wrocławiu i trafiłem na kolejny z treściwych newsów ;-)

http://wyborcza.pl/1,76842,6823954,Czlowiek_widmo_na_dachu.html

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,8298624,Phil_Thompson__Powrot_do_pierwszej_czworki_w_lidze.html

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
[Linked Image]

europejska stolica kultury laugh piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A jak kulturalnie toi-toiem rzucali z trybuny laugh

Bzyku #4086743 27/08/2010 03:48
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
bardziej zalosne, niz smieszne blush


[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Szewa #4086885 27/08/2010 04:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
hehe dobre szewa ,droga debilnych problemów ,kłótni i podziałów ,takie mam też spojrzenie na to co się dzieje.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
> > > Kolega, który jest kierowcą tira opowiada:

> > >



> > > - Jadę z Opola do Częstochowy i widzę gościa

> > > łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że

> > > bardzo potrzebuje podwózki i że nie ma grosza, i czy bym

> > > mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie i zaczynamy

> > > luźną rozmowę.



> > > Od słowa do słowa wychodzi na to, że gość

> > > właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za

> > > rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet

> > > zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden

> > > koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic mi

> > > nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną

> > > kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie. No i

> > > jedziemy, rozmawiamy, jest ok.

> > >

> > >

> > > Po jakimś czasie koleś z boku (drugi

> > > wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik i mówi, że jest

> > > policjantem, a ja dostaje mandat 300,- zł i ileś tam

> > > punktów, bo tu i tu przekroczyłem prędkość, tyle a tyle

> > > razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu i jeszcze coś tam i

> > > jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc

> > > przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności.

> > > Chwilę później gliniarz każe się wysadzać.

> > >

> > >

> > > Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam,

> > > gdzie chciał i nadal czerwony pojechałem dalej. Po

> > > niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas

> > > milczący, prosi abym go wyrzucił tam i tam, kiedy wysiadł

> > > wyjął portfel i daje mi 3, słownie: trzy, stówy.

> > >

> > >

> > >

> > > Ja na to:

> > > - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę

> > > pana za darmo, nie chcę tej forsy.

> > >

> > >

> > >

> > > On odpowiada:

> > > - Bierz Pan, będzie na ten mandat.

> > >

> > >

> > > Ja na to:

> > > - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma

> > > pieniędzy. Poza tym to był mandat dla

> > > mnie i przecież nic Panu do tego.

> > >

> > > A on:

> > > - Chciał Pan być uprzejmy? Życzliwy? Podwozi

> > > pan człowieka z dobrego serca, a

> > > ten kutas mandat Panu wypisuje? To mu

> > > zajebałem portfel!

wink

Stoin #4088203 28/08/2010 00:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
o kur.... laugh dobre

Stoin #4088256 28/08/2010 00:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Z.a.j.e.b.i.s.t.a historia smile

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1