|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
Data 1 wiadomosci czyli dosc dawno temu  .Wtedy byly takie warunki .Teraz sa pewnie inne .Mozliwe ze takie jak na stronie .Warunki kazdego bonusu sprawdza sie w cashier bo czesto sa one tez zalezne od panstwa z jakiego jest konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
a jest Polska przy rejestracji? i jest w ogóle jeszcze ten bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
Nie zartuj ze w DaVinci tez juz Nas nie ma ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie wiem... ja mam tam konto, tylko już od dawna i nie wiem czy Polacy mogą się teraz rejestrować... a chciałem komus polecic to kasyno
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Czytam temat i widze, ze Honda dyma Nissana i tak w pierszym momencie zastanawiam sie ocb bo przeciez w tym temacie nic nie pisalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
nie wiem... ja mam tam konto, tylko już od dawna i nie wiem czy Polacy mogą się teraz rejestrować... a chciałem komus polecic to kasyno OK.To sprawdze ,ale na 90% nic tu sie nie zmianilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
Jest normalnie Polska w rejestracji .Nic sie nie zmienilo raczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
ok, dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
to fragment ich terms: DaVincisGold.com's online gambling services are not available to persons physically located in the following states or countries: Canada, Netherlands Antilles, Syria, Tajikistan, Pakistan, Kyrgyzstan, Iraq, Kuwait, Qatar, Kazakhstan, Bahrain, Saudi Arabia, Lebanon, Turkmenistan, Azerbaijan, Estonia, Bangladesh, Uzbekistan, Iran, Turkey, Isreal, Cayman Islands and the state of Kentucky (USA). DaVinci's Gold reserves the right to refuse real money promotions to the following countries: Costa Rica, Denmark, Finland, Netherlands and Poland.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
Dawniej tak nie bylo . Ja normalnie od nich wyplaty dostalem .Promocje tez przysylaja co jakis czas .Wychodzi na to ,ze i tak Vegas Regal najlepsze dla Polakow w tej sieci a z cala reszta lepiej juz uwazac  Kierwa ale czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Orange Gamez jeszcze wypłacalne z tej sieci, no chyba że coś się zmieniło  Fajne bonusy depo mieli, ale ja mam teraz wszędzie brak promocji (oflagowane konto) ... oprócz regala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
rafal08 specu czy to kasyno jest wypłacalne ? obrót u nich zrobiłem . Mam do wypłaty 44 euro , ale boję się najpierw zaryzykować wpłaty depozytu 25 Euro . Jak myslisz wypłacacą hajs ? bo nie wiem co robić ? Poradz coś . Dzięki rafal08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
Rafal08 doradz coś bo nie chce stracić 25 euro depozytu aby wyplacić , wyplacą jak zrobie dyspozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
Prosze o odpowiedz speców
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
spokojnie... troche cierpliwości  ja osobiście stamtąd nie wypłacałem ale to dobre i sprawdzone kasyno, z tego co Rafał pisał to on dostawał od nich wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
napadator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
dzięki przydalo mi się 44 Euro . Obrót zrobiony zgodnie z regulaminem . sakny dowodu i rachunku za prad wysłałem ale choroba boje się wpłacić 25 euro bo jak zobaczą zem Polak to moze figa z kasy .i 25 euro pojdzie w piz .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,870 Likes: 12 |
1/Nie spamuj 2/Jak ktos bedzie mial czas to odpowie
To jest normalny temat a nie chat wiec jak chcesz troche dluzej tu zostac to radze przestrzegac regulaminu
Ja wyplaty dostalem normalnie .Dosc dlugo to trwa ale problemow nie robili . Co do twojej wyplaty to nie ma 100% odpowiedzi bo kazde konto,osoba,sytuacja jest inna .To jest ich ogolna promocja wiec nikt nie bedzie bral odpowiedzialnosci za to czy ty ja dostaniesz .
Jesli jakas promocja jest robiona dla mnie to wtedy co innego bo jestem pewny jej zasad .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
ja z promocjo juz skorzystalem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|