Policjan do pijaka: -Tu jest park nie wolno leżeć na ławce! Pijak: -A części rowerowe mogą leżeć? Policjant zawstydzony: -Tak mogą! Pijak: -W takim razie ja jestem pedał
Biegnie facet za odjeżdżającym z peronu pociągiem, macha rękami, krzyczy, woła, piszczy... W końcu pociąg znika powoli w oddali, zdyszany facet ciężko opada na ławkę. Podchodzi do niego kolejarz: - Co, spóźnił się pan na pociąg? - Nie k*rwa, z dworca go wyganiałem!
Turysta przeprowadza wywiad z bacą- Baco powiedzcie mi, co wam się w życiu przydarzyło najfajniejszego?- Ano to było jak mi owiecka zagineła, poszli my w 100 baców owieckisukać, znaleźlimy jom, pochlalimy i jom pselecieli.- Ale baco chodzi mi o coś takiego najśmieszniejszego w waszym życiu.- Ano to było jak mi baranek zaginoł, poszli my w 100 baców baranka sukać,znaleźlimy go, pochlalimy i go pselecieli.- No dobrze baco a co wam się w życiu przydarzyło najsmutniejszego?- Ano to było jak jo żem sie zgubił...