Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#409461 19/09/2005 15:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Do zakończenia rundy zasadniczej zostało 14 dni.

--American League--
7:05 pm (01:05 czasu polskiego)
Baltimore-N.Y. Yankees
BAL: Bedard (6-7, 3.82)-NYY: Wang (7-4, 4.18)

7:07 pm (01:07)
Seattle-Toronto
SEA: Moyer (12-6, 4.38)-TOR: Downs (3-3, 4.25)

7:15 pm (01:15)
Boston-Tampa Bay
BOS: Wells (13-7, 4.35)-TB: Hendrickson (9-7, 6.04)

8:05 pm (02:05)
Cleveland-Chi. White Sox
CLE: Millwood (8-11, 3.02)-CHW: Garcia (12-8, 3.96)

8:10 pm (02:10)
Detroit-Kansas City
DET: Bonderman (14-12, 4.35)-KC: Wood (4-7, 3.81)

10:05 pm (04:05)
Minnesota-Oakland
MIN: Radke (9-11, 3.91)-OAK: Zito (13-12, 3.75)


--National League--
7:05 pm (01:05)
Houston-Pittsburgh
HOU: Clemens (12-7, 1.77)-PIT: Snell (0-2, 6.83)

8:35 pm (02:35)
San Diego-Colorado
SD: Lawrence (7-15, 4.83)-COL: Kim (5-2, 4.57)

Bonus: Unibet
#409462 19/09/2005 18:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Dzisiaj rozpocznę kilka nowych progresji głównie na ekipy o których pisałem kilka dni temu.
Baltimore-N.Y. Yankees
Bedard (6-7, 3.82)- Wang (7-4, 4.18)
Maine (2-1, 3.27)- Small (8-0, 3.28)
Lopez (14-10, 4.86)- Johnson (14-8, 4.01)
Chen (12-9, 3.51)- Chacon (6-10, 3.70)
NYY 1.53/2j

Boston-Tampa Bay
Wells (13-7, 4.35)- Hendrickson (9-7, 6.04)
Schilling (6-8, 6.20)- McClung (6-10, 6.61)
Wakefield (15-11, 4.07)- Kazmir (9-9, 3.77)
BOS 1.53/2j

Houston-Pittsburgh
Clemens (12-7, 1.77)- Snell (0-2, 6.83)
Pettitte (16-9, 2.43)- Gorzelanny (0-0, 0.00)
Oswalt (17-12, 2.87)- Wells (7-16, 4.92)
Backe (9-8, 4.76)- Duke (6-1, 1.84)
HOU 1.42/3j

San Diego-Colorado
Lawrence (7-15, 4.83)- Kim (5-2, 4.57)
Williams (8-11, 4.61)- Kim (5-11, 4.92)
Peavy (12-7, 2.98)- Day (1-3, 6.85)
Eaton (10-4, 4.10)- Cook (5-1, 3.36)
SD 1.95/1j

Minnesota-Oakland
Radke (9-11, 3.91)- Zito (13-12, 3.75)
Liriano (0-0, 3.86)- Blanton (10-11, 3.57)
Baker (1-2, 2.87)- Kennedy (7-11, 5.84)
OAK 1.53/2j

Seattle-Toronto
Moyer (12-6, 4.38)- Downs (3-3, 4.25)
Harris (2-4, 3.80)- Towers (11-11, 3.86)
Hernandez (3-4, 2.95)- Bush (5-9, 4.35)
Pineiro (7-9, 5.30)- Chacin (12-9, 3.51)
W SEA szpital i ostatnio więcej przegrywali niż wygrywali, dlatego w tej czteromeczowej serii zagram progres na gospodarzy. TOR 1.80/1j

Cleveland-Chi. White Sox
Millwood (8-11, 3.02)- Garcia (12-8, 3.96)
Westbrook (15-14, 4.56)- Buehrle (15-8, 3.21)
Elarton (10-7, 4.57)- Garland (17-9, 3.41)
CLE 1.95/1j
---
Bilans typów MLB 217W-144L-3Z -59,96j

#409463 19/09/2005 19:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
-N.Y. Yankees
Boston
San Diego
Seattle
Cleveland
_____________
czemu-bo tak

innego uzasadnienia nie mam bo bejsbol jest slabo przewidywalny;/ ...

jedynie podoba mi sie mcze Indianinów...:) kurs ladny i czuje ze wygraja:)

#409464 19/09/2005 19:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Napiszcie mi o co chodzi w tym zakladzie, niestety jak chodzilem do szkoly to uczyli jednego jezyka obcego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Pittsburgh Pirates - Houston Astros
Pitcher Strikeout H'cap (Named Pitchers Must Start For Action) MLB Specjalne I Snell (+3.5k)
1.90 R Clemens (-3.5)
1.85

z gory dziekuje !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

POZDRO

#409465 19/09/2005 19:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
Ja dzis zagrałem Tripelek Yankesi,Boston i Oakland mam andzieje ze wejdzie...

#409466 19/09/2005 21:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
LOYD chodzi o to ktory z pitcherow (czyli rzucajacych) bedzie mial wiecej strikoutow po tym jak dodamy Snellowi na poczatku 3,5. Czyli jesli postawisz na Clemensa to musi on na koncu meczu miec o 4 lub wiecej strikeoutow wiecej niz snell a jesli odwrotnie to wiadomo.
A jesli nie wiesz co to strikeout to nie polecam grania MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro

#409467 19/09/2005 21:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Quote
LOYD chodzi o to ktory z pitcherow (czyli rzucajacych) bedzie mial wiecej strikoutow po tym jak dodamy Snellowi na poczatku 3,5. Czyli jesli postawisz na Clemensa to musi on na koncu meczu miec o 4 lub wiecej strikeoutow wiecej niz snell a jesli odwrotnie to wiadomo.
A jesli nie wiesz co to strikeout to nie polecam grania MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

No to postawie na Clemensa, bo ten drugi rzuca trzeci mecz w sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdro

#409468 20/09/2005 11:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Podsumowanie: 4W-3L -1,98j

Baltimore-N.Y. Yankees
2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,06j

Boston-Tampa Bay
7-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
Schilling (6-8, 6.20)- McClung (6-10, 6.61)
Wakefield (15-11, 4.07)- Kazmir (9-9, 3.77)

Houston-Pittsburgh
0-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
Pettitte (16-9, 2.43)- Gorzelanny (0-0, 0.00)
Oswalt (17-12, 2.87)- Wells (7-16, 4.92)
Backe (9-8, 4.76)- Duke (6-1, 1.84)

San Diego-Colorado
8-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,95j

Minnesota-Oakland
6-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,06j

Seattle-Toronto
7-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Harris (2-4, 3.80)- Towers (11-11, 3.86)
Hernandez (3-4, 2.95)- Bush (5-9, 4.35)
Pineiro (7-9, 5.30)- Chacin (12-9, 3.51)

Cleveland-Chi. White Sox
7-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,95j
---
Bilans typów MLB 221W-147L-3Z -61,94j

#409469 20/09/2005 19:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Quote
Quote
LOYD chodzi o to ktory z pitcherow (czyli rzucajacych) bedzie mial wiecej strikoutow po tym jak dodamy Snellowi na poczatku 3,5. Czyli jesli postawisz na Clemensa to musi on na koncu meczu miec o 4 lub wiecej strikeoutow wiecej niz snell a jesli odwrotnie to wiadomo.
A jesli nie wiesz co to strikeout to nie polecam grania MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

No to postawie na Clemensa, bo ten drugi rzuca trzeci mecz w sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdro

Glupi argument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Clemens


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1