|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Może ktoś opisać dokładniej procedurę wypłaty, bo ja nigdy z tej grupy kasyn nie wypłacałem a w pierwszym poście tematu trochę mało szczegółów. Będę wypłacał 300$ - rozumiem że nadwyżkę trzeba wcześniej zgrać bo znikną ? Jakieś comp pointy się przynajmniej natłucze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Depozyt rozumiem minimalny - 20 USD ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
żeby wypłacić 300$ trzeba zlecić do wypłaty 360$? są tam jakieś comp points?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
dzwoniła do mnie Ola, powiedziała że wszystko gra, juz dziś cashier jest nieczynny i jutro rano wyślą kaske. Spoko. Fajnie by było. Ja zleciłem 325$ - 300$ max wypłata i 25$ depozytu. Nie wiem czy dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
uruchamiam klienta przez instant play i nie mogę wybrać żadnego rodzaju gier... obraz jest jakby przyciemniony na oknie z kasynem i komunikat by dokonać wyboru gry... podobnie jest kiedy loguję się przez klienta... ktoś miał podobny problem? wciąż ten sam problem... działa Wam bez problemu klient?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12 |
Caly czas dziala .nie wiem czemu tak masz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
depozyt zrobiony dokumenty wczoraj wyslane czekam na weryfikacje i telefon  to ile mozna wyplacic 300 czy 300 i depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
ja próbuje razem z depozytem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
ok wypłacili. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12 |
To elegancko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821 Likes: 12 |
depozyt zrobiony dokumenty wczoraj wyslane czekam na weryfikacje i telefon  to ile mozna wyplacic 300 czy 300 i depozyt? 300$ i depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Dokumenty, kopia dowodu wystarczy czy trzeba jakiś rachunek jeszcze im przesłać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
@javapl sam dowod nie wystarczy trzeba wysalac jakis rachunek ja to zrobilem jak kolega polecil A co do dokumentu, to idź do swojego banku (albo załóż darmowe w jakimś który ma fizyczne placówki, nawet takie bez karty jak w aliorze) i poproś o potwierdzenie posiadania rachunku z pieczątką pracownika - na takim zaświadczeniu jest też adres, to powinno wystarczyć, a i na przyszłość się przyda w ING sobie zazyczyli za to 10 zl  no i trzeba wysłać ten ich formularz http://verification.clubworldgroup.com/verificationform.pdfna livie czacie dostałem informacje ze są bardzo zajęci i weryfikacja może to trochę potrwać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja wysłałem zdjecie dowodu, paszportu, fakture vat za antyvirusa co kupilem i ten formularz. I zweryfikowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wczoraj wysłałem dokumenty, za parę godzin telefon od przesympatycznej pani, wieczorem zleciłem wypłatę a teraz patrzę że kasa na MB . Dzięki za info o tym kasynie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
@javapl sam dowod nie wystarczy trzeba wysalac jakis rachunek ja to zrobilem jak kolega polecil A co do dokumentu, to idź do swojego banku (albo załóż darmowe w jakimś który ma fizyczne placówki, nawet takie bez karty jak w aliorze) i poproś o potwierdzenie posiadania rachunku z pieczątką pracownika - na takim zaświadczeniu jest też adres, to powinno wystarczyć, a i na przyszłość się przyda w ING sobie zazyczyli za to 10 zl  no i trzeba wysłać ten ich formularz http://verification.clubworldgroup.com/verificationform.pdfna livie czacie dostałem informacje ze są bardzo zajęci i weryfikacja może to trochę potrwać Znajomy brał z ING w tamtym miesiącu - bez opłat, więc nie mam pojęcia dlaczego od Ciebie chcieli 10zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Co do tego formularza jeśli będę korzystał z Moneybookers to mam opuścić miejsca tam gdzie jest karta kredytowa i dane banku (nr konta, nazwa banku)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|