Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Może ktoś opisać dokładniej procedurę wypłaty, bo ja nigdy z tej grupy kasyn nie wypłacałem a w pierwszym poście tematu trochę mało szczegółów. Będę wypłacał 300$ - rozumiem że nadwyżkę trzeba wcześniej zgrać bo znikną ? Jakieś comp pointy się przynajmniej natłucze ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
Dziala .Chwile trzeba poczekac i sie powinna zaladowac

Co do wyplat to wszystko tak samo jak tutaj https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4025454#Post4025454

Depozyt , weryfikacja,telefon i kasa do 24h na koncie

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Depozyt rozumiem minimalny - 20 USD ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
żeby wypłacić 300$ trzeba zlecić do wypłaty 360$?
są tam jakieś comp points?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
dzwoniła do mnie Ola, powiedziała że wszystko gra, juz dziś cashier jest nieczynny i jutro rano wyślą kaske. Spoko. Fajnie by było. Ja zleciłem 325$ - 300$ max wypłata i 25$ depozytu. Nie wiem czy dobrze.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by marzano
uruchamiam klienta przez instant play i nie mogę wybrać żadnego rodzaju gier... obraz jest jakby przyciemniony na oknie z kasynem i komunikat by dokonać wyboru gry...
podobnie jest kiedy loguję się przez klienta...
ktoś miał podobny problem?


wciąż ten sam problem... działa Wam bez problemu klient?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
Caly czas dziala .nie wiem czemu tak masz

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
depozyt zrobiony dokumenty wczoraj wyslane czekam na weryfikacje i telefon smile
to ile mozna wyplacic 300 czy 300 i depozyt?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
ja próbuje razem z depozytem.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
ok wypłacili. smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
To elegancko aplauz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
gratulacje smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,821
Likes: 12
Originally Posted by e$corpion
depozyt zrobiony dokumenty wczoraj wyslane czekam na weryfikacje i telefon smile
to ile mozna wyplacic 300 czy 300 i depozyt?

300$ i depozyt

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Dokumenty, kopia dowodu wystarczy czy trzeba jakiś rachunek jeszcze im przesłać?

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
@javapl
sam dowod nie wystarczy trzeba wysalac jakis rachunek ja to zrobilem jak kolega polecil

Originally Posted by Vira
A co do dokumentu, to idź do swojego banku (albo załóż darmowe w jakimś który ma fizyczne placówki, nawet takie bez karty jak w aliorze) i poproś o potwierdzenie posiadania rachunku z pieczątką pracownika - na takim zaświadczeniu jest też adres, to powinno wystarczyć, a i na przyszłość się przyda
w ING sobie zazyczyli za to 10 zl blush
no i trzeba wysłać ten ich formularz
http://verification.clubworldgroup.com/verificationform.pdf

na livie czacie dostałem informacje ze są bardzo zajęci i weryfikacja może to trochę potrwać

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja wysłałem zdjecie dowodu, paszportu, fakture vat za antyvirusa co kupilem i ten formularz. I zweryfikowali.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Wczoraj wysłałem dokumenty, za parę godzin telefon od przesympatycznej pani, wieczorem zleciłem wypłatę a teraz patrzę że kasa na MB . Dzięki za info o tym kasynie!

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by e$corpion
@javapl
sam dowod nie wystarczy trzeba wysalac jakis rachunek ja to zrobilem jak kolega polecil

Originally Posted by Vira
A co do dokumentu, to idź do swojego banku (albo załóż darmowe w jakimś który ma fizyczne placówki, nawet takie bez karty jak w aliorze) i poproś o potwierdzenie posiadania rachunku z pieczątką pracownika - na takim zaświadczeniu jest też adres, to powinno wystarczyć, a i na przyszłość się przyda
w ING sobie zazyczyli za to 10 zl blush
no i trzeba wysłać ten ich formularz
http://verification.clubworldgroup.com/verificationform.pdf

na livie czacie dostałem informacje ze są bardzo zajęci i weryfikacja może to trochę potrwać

Znajomy brał z ING w tamtym miesiącu - bez opłat, więc nie mam pojęcia dlaczego od Ciebie chcieli 10zł.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Co do tego formularza jeśli będę korzystał z Moneybookers to mam opuścić miejsca tam gdzie jest karta kredytowa i dane banku (nr konta, nazwa banku)??

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
tak

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11), 671 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1