Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#410211 23/09/2005 07:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 27
Witam
Własnie otrzymałem meila z wiadomością że wygrałem w konkursie w którym wybierało się imie. Czy ktoś jeszcze wygrał jak tak to co to za nagroda warta odebrania ?

Bonus: Unibet
#410212 23/09/2005 09:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
ja wygralem rowniez i czekam juz na to tydzien czasu i jeszczenei doszla ;] na bank to bedie olowek kalendarz koszulka profa no i reklamowka ;]

#410213 23/09/2005 20:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
hhe parwie 5000tysiecy ludzi wygraloooo i nie mam narazie zadnej nagrodyy bedzie losowanie z tych 5 tysiecy TEZ myslaem ze wygralem bo tez dosdtalem pozdrawiam ppapa

#410214 23/09/2005 20:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
a z kąd wiecie jakie pezenty maja byc jaki oleowek z kad to wiesz odpisz mi na gg 9060146 czekam ppa

#410215 23/09/2005 20:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
z 5000tysięcy ludzi wylosują 10 które dostaną ołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hehehehe

#410216 23/09/2005 20:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
ja tam licze na nr tel. koleżanki Asi która przyjmuje u mnie kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to by była nagroda....

#410217 23/09/2005 20:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
no może ale co najwyżej nr tel. koleżanki Zosi tej grubej z okienka obok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
przecież to profek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#410218 24/09/2005 06:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
a z kąd wiecie jakie pezenty maja byc jaki oleowek z kad to wiesz odpisz mi na gg 9060146 czekam ppa

lol

#410219 24/09/2005 12:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
o ktorej jest otwarty prof w sobote?

#410220 26/09/2005 16:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja tez wlasnie dostalem maila. Ktos juz odebral nagrode?

#410221 27/09/2005 17:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
czy profesjonał jest otwarty w dni które rozgrywana jest Liga Mistrzów dłużej??
zwykle jest chyba do 18 ale pamiętam że w czasie LM oferowali klientom "drzwi otwarte" do 20:30 chyba

#410222 27/09/2005 17:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911

nie jest źle

#410223 27/09/2005 17:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
a jak byłeś odebrać to Posche 911 to spojrzałeś czy godziny otwarcia się zmieniły?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy tak szybko odjechałeś, że nie wiesz czy są zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#410224 27/09/2005 17:21
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911

nie jest źle


tylko jedno Porsche? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#410225 27/09/2005 17:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Quote
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911

nie jest źle


tylko jedno Porsche? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

sa tylko czerwone wiec nie bralem bo pedalski kolor ;b

#410226 27/09/2005 22:38
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
czy profesjonał jest otwarty w dni które rozgrywana jest Liga Mistrzów dłużej??
zwykle jest chyba do 18 ale pamiętam że w czasie LM oferowali klientom "drzwi otwarte" do 20:30 chyba

We wtorek w Warszawie punkty profa otwarte były standardowo - do 19, nie wiem jak było w innych miastach (przypuszczam, że podobnie).

#410227 29/09/2005 08:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
a ja wlasnie teraz oderbalem!! DB9!! a nie jaksi tam porsche ;]

#410228 29/09/2005 09:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie??

#410229 30/09/2005 07:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie??
moze taksamo jak w stsie dostanie sie karte i to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a pisalem do profka o te nagrody odpisali mi ze maja duzo wygrajajacych i nie wiedza kidy dostaniemy te nagrody bo tego duzo jest

#410230 30/09/2005 07:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
Quote
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie??

w tym czlonkostwie chodzi o to że bedziecie sie spotykali w zakniętym gronie i dymali jeden drugiego

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1