|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 27 |
Witam Własnie otrzymałem meila z wiadomością że wygrałem w konkursie w którym wybierało się imie. Czy ktoś jeszcze wygrał jak tak to co to za nagroda warta odebrania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
ja wygralem rowniez i czekam juz na to tydzien czasu i jeszczenei doszla ;] na bank to bedie olowek kalendarz koszulka profa no i reklamowka ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8 |
hhe parwie 5000tysiecy ludzi wygraloooo i nie mam narazie zadnej nagrodyy bedzie losowanie z tych 5 tysiecy TEZ myslaem ze wygralem bo tez dosdtalem pozdrawiam ppapa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8 |
a z kąd wiecie jakie pezenty maja byc jaki oleowek z kad to wiesz odpisz mi na gg 9060146 czekam ppa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
z 5000tysięcy ludzi wylosują 10 które dostaną ołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
ja tam licze na nr tel. koleżanki Asi która przyjmuje u mnie kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to by była nagroda....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
no może ale co najwyżej nr tel. koleżanki Zosi tej grubej z okienka obok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przecież to profek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
a z kąd wiecie jakie pezenty maja byc jaki oleowek z kad to wiesz odpisz mi na gg 9060146 czekam ppa lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274 |
o ktorej jest otwarty prof w sobote?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja tez wlasnie dostalem maila. Ktos juz odebral nagrode?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
czy profesjonał jest otwarty w dni które rozgrywana jest Liga Mistrzów dłużej?? zwykle jest chyba do 18 ale pamiętam że w czasie LM oferowali klientom "drzwi otwarte" do 20:30 chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911
nie jest źle
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
a jak byłeś odebrać to Posche 911 to spojrzałeś czy godziny otwarcia się zmieniły?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy tak szybko odjechałeś, że nie wiesz czy są zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911
nie jest źle tylko jedno Porsche? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Dostałem list, byłem odebrać, Porsche 911
nie jest źle tylko jedno Porsche? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> sa tylko czerwone wiec nie bralem bo pedalski kolor ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
czy profesjonał jest otwarty w dni które rozgrywana jest Liga Mistrzów dłużej?? zwykle jest chyba do 18 ale pamiętam że w czasie LM oferowali klientom "drzwi otwarte" do 20:30 chyba We wtorek w Warszawie punkty profa otwarte były standardowo - do 19, nie wiem jak było w innych miastach (przypuszczam, że podobnie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
a ja wlasnie teraz oderbalem!! DB9!! a nie jaksi tam porsche ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie?? moze taksamo jak w stsie dostanie sie karte i to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a pisalem do profka o te nagrody odpisali mi ze maja duzo wygrajajacych i nie wiedza kidy dostaniemy te nagrody bo tego duzo jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27 |
teraz uwaga trudne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />w punktach oferują członkostwo w klubie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ktoś wie co to takiego i czy jako zwycięzcy jesteśmy klubowiczami automatycznie?? w tym czlonkostwie chodzi o to że bedziecie sie spotykali w zakniętym gronie i dymali jeden drugiego
|
|
|
Link skopiowany do schowka