Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#41035 29/01/2003 19:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Czy są na forum ludzie którzy próbowali grać w expekcie w ruletkę na prawdziwą kasę? Chciałbym się dowiedzieć czy jest różnica między grą dla zabawy a grą na serio, tzn. czy jak już obstawiam realną kasę to czy ruletka zachowuje się tak jakby wiedziała na co postawiłem, czy jest to takie samo losowanie jak przy grze dla zabawy? Dzięki.

Bonus: Unibet
#41036 29/01/2003 22:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Oj uwierz mi te ruletki są bardzo przebiegłe, wiele razy widziałem gdy ruletki celowo wybierały numer inny niż obstawiał gracz, a więc strzeż się przed nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#41037 29/01/2003 22:17
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Potwierdzam.

#41038 08/02/2003 00:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Kiedys gralem sobie dla zabawy w Prestige CAsino i obstawialem wszystkie numery oprocz 6. Co ciekawe.Z 10 razy trafilem,a potem nagle zaczely wypadac chyba z 3 albo 4 razy cyfry ktore nie obstawialem.I jak tu nie przegrac. Banda zlodziei.Skoro sa przekrety w wersji off-line to jak z nimi uczciwie wygrac on-line. To dziala tak jakby program mial ukryty 'specjalny' podprogram ktory sie wlacza i sprawdza jak gracz obstawia uczac sie systemu gracza.Jaki z tego wniosek?! Miec kilka,lib kilkanascie roznych systemow i zmieniac je w trakcie gry jak najszybciej. Wtedy program sie nie polapie, a nawet moze i czlowiek w kasynie monitorujacy nasze poczynania. Najgorszym wrogiem kazdego gracza jest chciwosc.Jak wygrasz powinniennes juz nie grac,ale czlowiek jest taki ze chce wiecej,wiecej i w rezultacie traci wszystko. Pamietacie film M.Scorsesiego :Casyno:? Japoniec wygral chyba 2 mln$. Nie dali mu ich zabrac do kraju Kwitnacej Wisienki! Awaria samolotu,hotel,alkohol i dalsza gra. nAJPIERW DALI MU WYGRYWAC JAK GRAL 'OSTROZNIE' za mala kase,ale jak sie podjaral i postawil konkretnie nagle przegral.I tak gosc oddal im 2mln $$$ i dozucil jeszcze swoj milion czy dwa. To banda sku.....ow. Matematyka swoja droga,ale czeba jej troszke pomoc. JAk to bylo w samych swoich "...sady,sadami, ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie." Tak rozumuja i funkcjonuja kasyna Internetowe i zwykle - realne. Na pewno istnieje mozliwosc rzucenia kulka tak zeby zatrzymala sie w jakims przedziale liczb na kole. Idealnie byloby znac jakiegos dobrego krupiera i wejsc z nim w uklad.Ograc kasyno,a potem do konca zycia jezdzic na wozku (wersja optymistyczna) hehe

Ale glupoty popisalem.

Pzdr

#41039 08/02/2003 02:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Mmadeja moja dobra rada nie graj nigdy w ruletke a tym bardziej w necie. Na ruletke jeszcze nigdy nikt nie wymyślił systemu, a ci którzy byli przekonani że mają haka dzisiaj są bankrutami.

Pozdro

#41040 08/02/2003 02:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
A ja jestem około 200$ do przodu na ruletce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#41041 08/02/2003 02:43
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Straszny pieniadz.. to juz chyba nie musisz pracowac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#41042 08/02/2003 02:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A ile grasz Cyborg, godzinÄ™ czy dwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

SLAV

#41043 08/02/2003 02:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Bravo Cyborg tylko tak dalej, a jak przegrasz co co wygrałeś, to sprzedaj mieszkanko i napewno wygrasz drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdr

#41044 08/02/2003 02:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
nie polecam grac w expekcie na ruletce wygralem u nich pare euro grajac za male stawki systemem dla zabawy ale przestalem grac jak kilka razy kulka stanela na liczbie zanim kolo zaczelo sie krecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> tego w racjonalny sposob nie moglem niestety wytlumaczyc.

Pozdr...

#41045 08/02/2003 02:59
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
oj.. jakas fale krytyki wywolalem..

Nie zebym sie smial Cyborg, sam bym wolal miec 200$ wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko DLA KASYNA to jest drobna kwota, takie to czasem wygrac pozwalaja..

#41046 08/02/2003 19:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
No proszę, taki niewinny post a ile komentarzy. Mój tekst był odpowiedzią na stwierdzenie, że w kasynie wirtualnym nie można wygrać. Ja twierdzę, że można i już kiedyś o tym pisałem. Jedynym i podstawowym warunkiem żeby wyjść na plus są BONUSY.
Oczywiste jest, że grając tylko za swoje pieniądze gracz nie ma żadnych szans z kasynem. Pytanie tylko kiedy a nie czy przegra. Jeśli chodzi o sztuczną inteligencję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oprogramowania kasyn, to jest to dla mnie śmieszne. Żadne poważne kasyno tego nie zrobi, bo NIE MUSI. Wystarczy przestrzeganie reguł gry, żeby kasyno wyszło na swoje.
Pozdrawiam dyskutantów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#41047 08/02/2003 21:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Oczywiście, że nie ma żadnej sztucznej inteligencji, wkońcu gracz sam pokazuje softowi co ma nie wypaść i to wszystko. Jednak kasyno musi zachęcić gracza do gry, czyli na początek gracz musi trochę wygrać i wtedy należy się wycofać. Osobiście najbardziej podoba mi się soft z kasyn obsługiwanych przez PlayTech a jakie są wasze opinie?

#41048 08/02/2003 22:10
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Oczywiste jest, że grając tylko za swoje pieniądze gracz nie ma żadnych szans z kasynem. Pytanie tylko kiedy a nie czy przegra.[/qb]
Hehe, z tym sie nie zgodzÄ™ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Choć of corz bonusy są najrozsądniejszą drogą do wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41049 09/02/2003 02:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
A jakie bonusy, chyba nie te które dają na początek do pierwszej wpłaty.

#41050 09/02/2003 03:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Ja kiedyś bawiłem się w tą ruletke w expekcie od razu grałem na serio, ale stwiałem tylko po jednym żetonie na czarneczerwone. I pierwsze 8 razy trafiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jakoś mnie nie kusiło żeby dalej grać.Od tego czasu jeszcze nie grałem.
Pozdrawiam


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1