|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Trzeba ugrac jak najwiecej z tej kasy ,ale jesli masz dobre miejsce to w kazdym momencie mozna przestac.Nie ma tam chyba wymaganej ilosci spinow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Dzieki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie moge zarejestrowac sie w tym betlads co bym nie wpisał to mowi, że username already taken
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Dzieki.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
nie moge zarejestrowac sie w tym betlads co bym nie wpisał to mowi, że username already taken Nie mam pojecia czemu. Betlads [ ads.mrgreen.com] to normalne entraction .zero roblemow z rejestracja i innymi rzeczami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Ja w tej sieci jak w pokera cialem, to w kazdym roomie musialem miec inny login, wiec probuj do skutku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie chce mi sie dla 5 spinów... już 15 minut sie nie moge zarejestrowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
A jakby ponad 1000€ wpadlo  tak jak ultra trafil w jetbullu
Last edited by rafal08; 04/09/2010 21:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
15 minut, to troche kont musisz miec tez musialem troche pokombinowac, ale moze minute mi to zajelo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Rafał ???  Jestem na 16 miejscu,za ktore dają 525 $ Grać dalej? Turniej konczy sie 10.10.2010 Pytam,bo gram po raz pierwszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
cale 3 centy, nie mam szczescie do tego gonza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Rafał ???  Jestem na 16 miejscu,za ktore dają 525 $ Grać dalej? Turniej konczy sie 10.10.2010 Pytam,bo gram po raz pierwszy ladnie ladnie, ja z dwa tygodnie troche tych turniejow pomeczylem i zawsze zjazd do zera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Mozesz poczekac i zobaczyc co dalej bedzie sie dzialo .Do gry mozna wroci w kazdej chwili (jesli sie nie myle  ) .Turniej trwa dlugo wiec szanse na pozostanie na tym miejscu bez dalszej gry sa male
Last edited by rafal08; 04/09/2010 22:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Dzieki panowie. Tak też zrobie,czyli poczekam. Ostatnie pytanie-wypłacalne to to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
wyplacalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
na jakas kase na pewno sie zalapiesz, ale spasc spadniesz na pewno, i wtedy bedziesz mial zagwozdke czy ryzykowac czy tez nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431 |
Gdzie obecnie jest dobry bonus od depo w microgaming lub rivalu? Najlepiej bez max wypłaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Moze cos z tych .Kasyn microgaming jest mase, oferty sie zmieniaja non stop wiec ciezko stwierdzic co najlepsze A w Rivalu to oprocz Vegas Regal to lepiej chyba juz nigdzie nie wplacac bo szopki robia z wyplatami .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Da Vinci chyba jeszcze normalnie wyplaca ,ale jesli sie nie myle to przy wszystkim jest max wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
szkoda, ze w tej grupie chyba tylko w jednym kasynie mozna skorzystac z takiego bonusu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|