|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
nie ma free spinow po rejestracji, wiec dla starych userow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
nie ma free spinow po rejestracji, wiec dla starych userow. wczesniej pisali ze starzy tez nie maja  to po spinach, w takim razie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,584 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,584 Likes: 11 |
Juz ich nie ma .Teraz .Wczesniej byly dla wszystkich .Obojetnie czy bylo stare konto czy nowe . Promocja bez zadnej weryfikacji wiec bylo pewne ze sie skonczy szybciej niz sie zaczela
|
|
|
Link skopiowany do schowka