Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 40 1 2 3 39 40
#4111524 07/09/2010 14:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dawno odbilem od pilki, ale kurs 1,80 na Łotwe z Malta to nie przesada? A bylo nawet i 1,99 blush

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by agr1
Dawno odbilem od pilki, ale kurs 1,80 na Łotwe z Malta to nie przesada? A bylo nawet i 1,99 blush
tez zwrocilem uwage na ten kurs, z kim maja zdobywac pkty w tej gr. jezeli nie z Maltanczykami? confused
chyba ze drugi garnitur pojechał na wyspe?
ale mysle ze kurs jak najbardziej godny uwagi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
A co powiecie ze Zlatan strzeli @1.4 do przyjecia chyba smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Hiszpania u21 raczej bez problemu. W skladzie Juan Mata,Javi Martinez i Sergio Canales, czyli traktuja ten mecz powaznie. Zwlaszcza ze walcza jeszcze o miejsce barazowe. 1.5 atrakcyjny kurs moim zdaniem. Włosi u21 rowniez, tylko ze kurs mizerny. Remis daje awans walijczykom. Zwyciestwo dwoma bramkami reprezentacji Włoch.
Z seniorow mozna sprobowac Portugalie, moze na samej "dwójki" nie zaryzukuje, ale to ze nie przegra jestem prawie pewien. Anglia po efektownym zwyciestwie tez powinna sobie poradzic z Helwetami. Pierwszy bramkarz szwajcarów Benaglio dzisiaj nie wystapi, jego zmiennik Wolfli z "młodych chłopców" niedawno mial przyjemnosc grac przeciwko zespolowi angielskiemu, fakt potyczka klubowa, ale 4 brameczki przepuscil przeciwko "Kogutom"
BiH ? musza wykorzystac aktualna sytuacje Francuzów. Nie sadze zeby nagle mialo sie wsyztsko odrwocic o 180stopni. Ofensywa Bośni musi budzić szacunek, gorzej z obroną (warto zwrocic uwage ze Gordan Bunoza jest w skladzie na dzisiejszy mecz, takze Stilic) Bosnia 1X chyba obowiazkowy typ

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by tyks
A co powiecie ze Zlatan strzeli @1.4 do przyjecia chyba smile
IZI (wśród 5,6 strzelonych bramek), w Malmö musi wink
W niedzielę 6000 osób na treningu kadry na Swedbank Arena, Hamrén stworzył naprawdę ciekawą drużynę, grają fajną, ofensywną piłkę i ja wierze, że Szwedzi zagrają na EURO, oby w Polsce wink

PS. W Krakowie podobno będzie komplet 18 000. smile Po obrazkach z Łodzi tego bym się nie spodziewał.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by tyks
A co powiecie ze Zlatan strzeli @1.4 do przyjecia chyba smile
IZI (wśród 5,6 strzelonych bramek), w Malmö musi wink
W niedzielę 6000 osób na treningu kadry na Swedbank Arena, Hamrén stworzył naprawdę ciekawą drużynę, grają fajną, ofensywną piłkę i ja wierze, że Szwedzi zagrają na EURO, oby w Polsce wink

PS. W Krakowie podobno będzie komplet 18 000. smile Po obrazkach z Łodzi tego bym się nie spodziewał.

"nowy" stadion i kazdy chce zobaczyc co mozna spier... za tak duzza kase, do tego popatrz jak 'czesto' repra grywa w Krakowie a futbolu w grodku Kraka w normalnych warunkach to my dawno nie widzielismy ( Sosnowiec i NH )

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Zlatan strzeli 2 lub wiecej @2.65 tez ciekawy typ :)i chyba na dokladke Niemcy -1 i Holandia -1 hmm smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Wszystkie 3 trybuny będą otwarte ? Coś chyba winno być ciut więcej jak te 18 koła ..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
chyba tylko dwie, jakby 3 mialy byc to na pewno by wiecej bylo

ale stadion z zewnatrz wyglada ... az ciezko to opisac

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
tylko dwie trybuny otwarte dziś wink

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
skośnych gracie w towarzyskim z iranem ???

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by craax
chyba tylko dwie, jakby 3 mialy byc to na pewno by wiecej bylo

ale stadion z zewnatrz wyglada ... az ciezko to opisac
Wiem, szedłem Reymonta i parkiem Jordana w czwatkowe popołudnie wink

Właśnie słucham hehe tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by craax
chyba tylko dwie, jakby 3 mialy byc to na pewno by wiecej bylo

ale stadion z zewnatrz wyglada ... az ciezko to opisac
Wiem, szedłem Reymonta i parkiem Jordana w czwatkowe popołudnie wink

Właśnie słucham hehe tongue

srednio ten "hymn" lubie choc cos w sobie ma, na nowym stadionie bedziemy chcieli wprowadzic tak jakby nowa piesn ale nie rezygnujac z Malenczuka oczywiscie , od 0:48 do 1:40 bodajze tutaj idzie, tak z dwukrotnie, w sile 10-12 tys ludzi pod dachem powinno to wyjsc super a zachowuje tradycje i lekki powiew historii, choc na filmie to miazgi nie robi wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=64&start=3120 zjezdzajac troche w dol sa zdjecia praktycznie skonczonego juz stadionu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hmm isc dalej w paranoje Francji i wykorzystac dobra forme i zlote lata BiH czy na przelamanie zab ? predzej skusze sie ku pierwszej opcji bo kurs suuper

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Zasłuchałem się smile
Ciekaw jestem frekwencji na tych nowych stadionach i najstarszych derbów w Polsce. Może wreszcie będą wyglądać należycie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to juz duzy krok naprzod, ale nalezycie to powinno byc: cala trybuna dla gosci za bramka i wtedy mozna sie 'bawic w derby' a nie jakies 5 % , 7 % czy ile tam to teraz wynosi

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii.
My za to najlepszy początek sezonu w historii tongue
Oby potem role się nie zmieniły.

Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
daj spokoj, taki sklad, trener i 4 porazki z rzedu, czy frajerskie czy nie ale 0 na liczniku to paranoja, niby nie gramy u siebie ale spokojnie powinnismy juz jakies punkty zrobic

tak mowiles, ze tak bedzie na poczatku sezonu - oby ku.. tak do konca nie bylo mad bo my zupelnie inne ambicje mielismy na ten sezon, ale od soboty jedziemy ostro z koksem boks

GKS mnie zdolowal, miala byc kaszana a wyniki sa kosmiczne, dla mnie nie do wiary, ten Zewlakow pewnie duzo daje co nie ?

Strona 1 z 40 1 2 3 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1