Dawno odbilem od pilki, ale kurs 1,80 na Łotwe z Malta to nie przesada? A bylo nawet i 1,99
tez zwrocilem uwage na ten kurs, z kim maja zdobywac pkty w tej gr. jezeli nie z Maltanczykami? chyba ze drugi garnitur pojechał na wyspe? ale mysle ze kurs jak najbardziej godny uwagi
Hiszpania u21 raczej bez problemu. W skladzie Juan Mata,Javi Martinez i Sergio Canales, czyli traktuja ten mecz powaznie. Zwlaszcza ze walcza jeszcze o miejsce barazowe. 1.5 atrakcyjny kurs moim zdaniem. Włosi u21 rowniez, tylko ze kurs mizerny. Remis daje awans walijczykom. Zwyciestwo dwoma bramkami reprezentacji Włoch. Z seniorow mozna sprobowac Portugalie, moze na samej "dwójki" nie zaryzukuje, ale to ze nie przegra jestem prawie pewien. Anglia po efektownym zwyciestwie tez powinna sobie poradzic z Helwetami. Pierwszy bramkarz szwajcarów Benaglio dzisiaj nie wystapi, jego zmiennik Wolfli z "młodych chłopców" niedawno mial przyjemnosc grac przeciwko zespolowi angielskiemu, fakt potyczka klubowa, ale 4 brameczki przepuscil przeciwko "Kogutom" BiH ? musza wykorzystac aktualna sytuacje Francuzów. Nie sadze zeby nagle mialo sie wsyztsko odrwocic o 180stopni. Ofensywa Bośni musi budzić szacunek, gorzej z obroną (warto zwrocic uwage ze Gordan Bunoza jest w skladzie na dzisiejszy mecz, takze Stilic) Bosnia 1X chyba obowiazkowy typ
A co powiecie ze Zlatan strzeli @1.4 do przyjecia chyba
IZI (wśród 5,6 strzelonych bramek), w Malmö musi W niedzielę 6000 osób na treningu kadry na Swedbank Arena, Hamrén stworzył naprawdę ciekawą drużynę, grają fajną, ofensywną piłkę i ja wierze, że Szwedzi zagrają na EURO, oby w Polsce
PS. W Krakowie podobno będzie komplet 18 000. Po obrazkach z Łodzi tego bym się nie spodziewał.
A co powiecie ze Zlatan strzeli @1.4 do przyjecia chyba
IZI (wśród 5,6 strzelonych bramek), w Malmö musi W niedzielę 6000 osób na treningu kadry na Swedbank Arena, Hamrén stworzył naprawdę ciekawą drużynę, grają fajną, ofensywną piłkę i ja wierze, że Szwedzi zagrają na EURO, oby w Polsce
PS. W Krakowie podobno będzie komplet 18 000. Po obrazkach z Łodzi tego bym się nie spodziewał.
"nowy" stadion i kazdy chce zobaczyc co mozna spier... za tak duzza kase, do tego popatrz jak 'czesto' repra grywa w Krakowie a futbolu w grodku Kraka w normalnych warunkach to my dawno nie widzielismy ( Sosnowiec i NH )
chyba tylko dwie, jakby 3 mialy byc to na pewno by wiecej bylo
ale stadion z zewnatrz wyglada ... az ciezko to opisac
Wiem, szedłem Reymonta i parkiem Jordana w czwatkowe popołudnie
Właśnie słucham hehe
srednio ten "hymn" lubie choc cos w sobie ma, na nowym stadionie bedziemy chcieli wprowadzic tak jakby nowa piesn ale nie rezygnujac z Malenczuka oczywiscie , od 0:48 do 1:40 bodajze tutaj idzie, tak z dwukrotnie, w sile 10-12 tys ludzi pod dachem powinno to wyjsc super a zachowuje tradycje i lekki powiew historii, choc na filmie to miazgi nie robi
hmm isc dalej w paranoje Francji i wykorzystac dobra forme i zlote lata BiH czy na przelamanie zab ? predzej skusze sie ku pierwszej opcji bo kurs suuper
to juz duzy krok naprzod, ale nalezycie to powinno byc: cala trybuna dla gosci za bramka i wtedy mozna sie 'bawic w derby' a nie jakies 5 % , 7 % czy ile tam to teraz wynosi
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii. My za to najlepszy początek sezonu w historii Oby potem role się nie zmieniły.
Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...
daj spokoj, taki sklad, trener i 4 porazki z rzedu, czy frajerskie czy nie ale 0 na liczniku to paranoja, niby nie gramy u siebie ale spokojnie powinnismy juz jakies punkty zrobic
tak mowiles, ze tak bedzie na poczatku sezonu - oby ku.. tak do konca nie bylo bo my zupelnie inne ambicje mielismy na ten sezon, ale od soboty jedziemy ostro z koksem
GKS mnie zdolowal, miala byc kaszana a wyniki sa kosmiczne, dla mnie nie do wiary, ten Zewlakow pewnie duzo daje co nie ?