|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tfu, nie trybuna a sektor
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
A Hiszpania u21 nie ma juz zapewnionego awansu czasem ? ma ktos ewentualnych powolanych na to spotkanie jednej i drugiej druzyny ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii. My za to najlepszy początek sezonu w historii  Oby potem role się nie zmieniły. Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ... czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji? Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary.  A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii. My za to najlepszy początek sezonu w historii  Oby potem role się nie zmieniły. Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ... czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji? Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary.  A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim"  moim zdaniem będzie izi, mimo wszystko Islandia to jeszcze nie ten poziom, a Duńczycy są najgroźniejsi właśnie w domu. Mecz na inauguracje eliminacji, w domu z praktycznie najsłabszą drużyną w grupie. Zainwestowałem również w handi -1,5 i liczę, że nie będzie nerwów, choć z drugiej strony w piątek na przy podobnym myśleniu przejechałem się na Rumunach, jednak Duńczycy w mojej opinii dużo bardziej pewna. Oby....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
a co myslicie o Serbi ze Słowenia? Jak dla mnie kurs w toto 1,7 na Serbie to atrakcyjna propozycja. Co do poziomu zawodników to Serbia bije gosci o głowe ale boje sie o zaangazowanie gwiazdeczek z Serbi w to spotkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
mi się podoba tym na Rosję  tylko nie wiem czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii. My za to najlepszy początek sezonu w historii  Oby potem role się nie zmieniły. Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ... czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji? Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary.  A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim"  moim zdaniem będzie izi, mimo wszystko Islandia to jeszcze nie ten poziom, a Duńczycy są najgroźniejsi właśnie w domu. Mecz na inauguracje eliminacji, w domu z praktycznie najsłabszą drużyną w grupie. Zainwestowałem również w handi -1,5 i liczę, że nie będzie nerwów, choć z drugiej strony w piątek na przy podobnym myśleniu przejechałem się na Rumunach, jednak Duńczycy w mojej opinii dużo bardziej pewna. Oby.... Niech i tak się stanie  Aha i gratuluje dziewczyn w Częstochowie, co nie poznam jakąś z Czewy to każda cud miód  Czas na jakieś bro, do wieczora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Japonia -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Kitajce zaczynają. Powinni sobie poradzić tylko czy to będzie pewne zwycięstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Zoltki po handi i over go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Takie cos na poczatek dnia  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
2 , malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak tak dalej pójdzie to japońce z dyszkę wrzucą 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|