Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 40 1 2 3 4 5 39 40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
tfu, nie trybuna a sektor

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
A Hiszpania u21 nie ma juz zapewnionego awansu czasem ? ma ktos ewentualnych powolanych na to spotkanie jednej i drugiej druzyny ? smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by Luvstruck
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii.
My za to najlepszy początek sezonu w historii tongue
Oby potem role się nie zmieniły.

Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...

czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji?
Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary. wink
A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim" laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by Luvstruck
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii.
My za to najlepszy początek sezonu w historii tongue
Oby potem role się nie zmieniły.

Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...

czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji?
Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary. wink
A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim" laugh

moim zdaniem będzie izi, mimo wszystko Islandia to jeszcze nie ten poziom, a Duńczycy są najgroźniejsi właśnie w domu. Mecz na inauguracje eliminacji, w domu z praktycznie najsłabszą drużyną w grupie. Zainwestowałem również w handi -1,5 i liczę, że nie będzie nerwów, choć z drugiej strony w piątek na przy podobnym myśleniu przejechałem się na Rumunach, jednak Duńczycy w mojej opinii dużo bardziej pewna. Oby....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
a co myslicie o Serbi ze Słowenia?
Jak dla mnie kurs w toto 1,7 na Serbie to atrakcyjna propozycja.
Co do poziomu zawodników to Serbia bije gosci o głowe ale boje sie o zaangazowanie gwiazdeczek z Serbi w to spotkanie

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
mi się podoba tym na Rosję grin

tylko nie wiem czemu laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by Luvstruck
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii.
My za to najlepszy początek sezonu w historii tongue
Oby potem role się nie zmieniły.

Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...

czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji?
Raz, że kurs mizerny, dwa, że trochę się pośpieszyłem, bo ta Hiszpania U21 dziś wygląda dużo lepiej i wolałbym te środki przeznaczyć na ten właśnie mecz, trzy, że mam przeczucie, że ktoś z trójki Dania, Czechy, Austria uwali swój mecz, oby nie Waldemary. wink
A takto wszystko w imię niepisanej zasady "Jak nie z nimi to z kim" laugh

moim zdaniem będzie izi, mimo wszystko Islandia to jeszcze nie ten poziom, a Duńczycy są najgroźniejsi właśnie w domu. Mecz na inauguracje eliminacji, w domu z praktycznie najsłabszą drużyną w grupie. Zainwestowałem również w handi -1,5 i liczę, że nie będzie nerwów, choć z drugiej strony w piątek na przy podobnym myśleniu przejechałem się na Rumunach, jednak Duńczycy w mojej opinii dużo bardziej pewna. Oby....
Niech i tak się stanie smile
Aha i gratuluje dziewczyn w Częstochowie, co nie poznam jakąś z Czewy to każda cud miód cool wink
Czas na jakieś bro, do wieczora piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Japonia -1,5 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Kitajce zaczynają. Powinni sobie poradzić tylko czy to będzie pewne zwycięstwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Zoltki po handi i over go boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
leci gdzieś ten mecz ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
na Bet365 oglądam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Takie cos na poczatek dnia boks boks boks

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Japan 1111111111

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
malo boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
2:0 laugh kasa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
2 , malo boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
2-0 smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Japan 1111111111

22222222222222

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak tak dalej pójdzie to japońce z dyszkę wrzucą laugh

Strona 3 z 40 1 2 3 4 5 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, betowiec, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, rymoholik, $-man, aker), 3,324 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1