Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wyczailem karnety po 50 zl, m aktos taniej zalatwic czy kupowac te za 50? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
I tak pół Polski zjedzie się dla Karo. Ludzie tenisa nie śledzą, w wiadomościach usłyszą, że Dunka polskiego pochodzenia jest liderką rankingu (czyt. jest najlepsza na świecie) i przyjadą.

Już mnie mdli na myśl o piknikach.

Dzikie karty do eliminacji i lista startowa eliminacji mają być w piątek, jeśli kogoś to interesuje.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jak ktos bedzie chcial te karnety po 50 zł na pekao to pisac smile to sa całe - te co chodza po 120zł

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Pekao Szczecin Open
Znamy już "dzikie karty", czyli przepustki do gry w turnieju głównym. Dostaną je: Hiszpan Albert Montanes (42 ATP), który zastąpi kontuzjowanego rodaka Marcela Granollersa; oraz Polacy – Michał Przysiężny (183 ATP), Marcin Gawron (286 ATP) i Arkadiusz Kocyła (1614 ATP).

ale lipa.........

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Faktycznie zajebista lipa ze przyjezdza grac jeden z 20 najlepszych graczy na swiecie na tej nawierzchni.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
szkoda Marcela na pewno, Alberta już wszyscy w Polsce widzieli choć 2 lata temu ładnie pogrywał. Mecz z Brandsem kapitalny. Ale tak czy siak wolałbym Grano obejrzeć smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
hehe byles u nas na turnieju? smile tez bardzo dobrze pameitam ten mecz smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Byłem byłem i nie żałuje smile Świetna gra Montiego była choć dużo w trzech setach. Fajnie jest w Szczecinie między innymi że można oglądać takich zawodników jak Dolgopolov którego pewnie już w życiu nie zobaczę a pierwsze poważne mecze rozgrywał w Szczecinie smile tak akurat przegrał z Martinem w singlu ale był w finale debla a Artiomem Smirnovem (?) smile

W tym roku tez bym chciał przyjechać to szykuj karnet smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Amir_Khan
Faktycznie zajebista lipa ze przyjezdza grac jeden z 20 najlepszych graczy na swiecie na tej nawierzchni.

lipa bo jeszcze nie mielismy okazji zobaczyc Marcela w Szczecinie, ktory z roku na rok gra lepiej. To jest wielka lipa moim zdaniem bo bardzo liczylem na to. Wiec nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske ze swoimi durnymi komentarzami.

Wyzej ktos bardzo fajnie napisal, Dolgopolova doskonale pamietam ze Szczecina gdzie bardzo przyjemny tenis gral - juz wtedy pisalem gdzies na forum ze bedzie z niego bardzo dobry grajek i odbije szybko w gore.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
spoko sieyahh smile jak cos to pisz wczesniej smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 84
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84
@vendetta,

Nie mogę wysyłać PW, napisz proszę na [email protected].

Byłbym zainteresowany 2 karnetami

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
poszedl mail

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Gwiazdą tegorocznego Pekao Szczecin Open 2011 będzie Caroline Wozniacki, czyli zawodniczka od 46 tygodni liderująca rankingowi WTA. Można wylicytować rozegranie z tie-breaka z najlepszą tenisistką świata. Która czeka na swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy, ma szansę go zdobyć podczas trwającego w Nowym Jorku US Open. Zwycięzca specjalnej licytacji będzie mógł zagrać tie-breaka z mistrzynią. Wylicytowane pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny: Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci. Na dobry początek organizatorzy sami zadeklarowali 2000 złotych. Kto da więcej? Zgłoszenia w licytacji (można podbijać o dowolną kwotę) przyjmuje mailem: [email protected].

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781

Albert Ramos i Stephane Robert wycofali się z walki w szczecińskim challengerze.

Dziś wieczorem odbędzie się losowanie kwalifikacji Pekao Szczecin Open 2011. Początek gier eliminacyjny w sobotę przed południem.

Turniej główny rozpocznie się w poniedziałek. Zagra w nich przynajmniej trzech Polaków. Dzikie karty otrzymali Michał Przysiężny, Marcin Gawron i Arkadiusz Kocyła. Czwartą dostał Hiszpan Albert Montanes.

Ołówek pierwotnie zgłosił się do challengera w Stambule, dlatego też musiał liczyć na gest organizatorów.

Nie zdecydował się na grę w Pucharze Davisa (w poniedziałek wznowił treningi), wycofał się też ze startu w Turcji. Ku zaskoczeniu wszystkich ma jednak pojawić się w Szczecinie.

Być może z dzikiej karty nie będzie musiał korzystać Gawron. Jest bowiem pierwszym rezerwowym do udziału w głównej imprezie. Gdy zwolni się miejsce, WC dostanie inny polski tenisista.

Na Pekao Open nie przyjadą Hiszpan Albert Ramos, Francuz Stephane Robert i Holender Jesse Huta Galung. Z powodu gry w Pucharze Davisa, nie pojawi się też Jerzy Janowicz.

Zastąpią ich Francuzi Guillaume Rufin i Axel Michon, Włoch Alessandro Giannessi i Mołdawianin Radu Albot.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
straszna chujnia shocked

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Przesadzasz :-) Rufina warto zobaczyć, Michon był dwa lata temu, zobaczymy czy zrobił postępy :-)
A dzika karta w takim razie powinna powędrować do Gadomskiego (mam nadzieję, że organizatorzy tak zrobią, byłoby sprawiedliwie), który jutro w południe gra w finale ITF w Legnicy, na kwale raczej się nie załapie, bo tam gra w południe, a mimo wszystko z Legnicy do Szczecina kawałek jest...

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Ołówek zrzekł się dzikiej karty i z dzikimi zagrają: Gadomski i Kapaś, tak jak myślałam ;-)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
leci ktos na kwale? smile

Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
witajcie, mam karnety na turniej ale nie bede mógł sie na niego wybrać więc moge odsprzedać po 40zł za sztuke, takich karnetów mam 3 i są one normalne(wartość 120zł), kto chętny niech dzwoni albo pisze sms 516374365

Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
dobra, moge sprzedac je po 30zł, byle sie ich pozbyć

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, alfa, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1