|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wyczailem karnety po 50 zl, m aktos taniej zalatwic czy kupowac te za 50? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
I tak pół Polski zjedzie się dla Karo. Ludzie tenisa nie śledzą, w wiadomościach usłyszą, że Dunka polskiego pochodzenia jest liderką rankingu (czyt. jest najlepsza na świecie) i przyjadą.
Już mnie mdli na myśl o piknikach.
Dzikie karty do eliminacji i lista startowa eliminacji mają być w piątek, jeśli kogoś to interesuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
jak ktos bedzie chcial te karnety po 50 zł na pekao to pisac  to sa całe - te co chodza po 120zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Pekao Szczecin Open Znamy już "dzikie karty", czyli przepustki do gry w turnieju głównym. Dostaną je: Hiszpan Albert Montanes (42 ATP), który zastąpi kontuzjowanego rodaka Marcela Granollersa; oraz Polacy – Michał Przysiężny (183 ATP), Marcin Gawron (286 ATP) i Arkadiusz Kocyła (1614 ATP).
ale lipa.........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Faktycznie zajebista lipa ze przyjezdza grac jeden z 20 najlepszych graczy na swiecie na tej nawierzchni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
szkoda Marcela na pewno, Alberta już wszyscy w Polsce widzieli choć 2 lata temu ładnie pogrywał. Mecz z Brandsem kapitalny. Ale tak czy siak wolałbym Grano obejrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
hehe byles u nas na turnieju?  tez bardzo dobrze pameitam ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Byłem byłem i nie żałuje  Świetna gra Montiego była choć dużo w trzech setach. Fajnie jest w Szczecinie między innymi że można oglądać takich zawodników jak Dolgopolov którego pewnie już w życiu nie zobaczę a pierwsze poważne mecze rozgrywał w Szczecinie  tak akurat przegrał z Martinem w singlu ale był w finale debla a Artiomem Smirnovem (?) W tym roku tez bym chciał przyjechać to szykuj karnet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Faktycznie zajebista lipa ze przyjezdza grac jeden z 20 najlepszych graczy na swiecie na tej nawierzchni. lipa bo jeszcze nie mielismy okazji zobaczyc Marcela w Szczecinie, ktory z roku na rok gra lepiej. To jest wielka lipa moim zdaniem bo bardzo liczylem na to. Wiec nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske ze swoimi durnymi komentarzami. Wyzej ktos bardzo fajnie napisal, Dolgopolova doskonale pamietam ze Szczecina gdzie bardzo przyjemny tenis gral - juz wtedy pisalem gdzies na forum ze bedzie z niego bardzo dobry grajek i odbije szybko w gore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
spoko sieyahh  jak cos to pisz wczesniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84 |
@vendetta, Nie mogę wysyłać PW, napisz proszę na [email protected]. Byłbym zainteresowany 2 karnetami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Gwiazdą tegorocznego Pekao Szczecin Open 2011 będzie Caroline Wozniacki, czyli zawodniczka od 46 tygodni liderująca rankingowi WTA. Można wylicytować rozegranie z tie-breaka z najlepszą tenisistką świata. Która czeka na swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy, ma szansę go zdobyć podczas trwającego w Nowym Jorku US Open. Zwycięzca specjalnej licytacji będzie mógł zagrać tie-breaka z mistrzynią. Wylicytowane pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny: Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci. Na dobry początek organizatorzy sami zadeklarowali 2000 złotych. Kto da więcej? Zgłoszenia w licytacji (można podbijać o dowolną kwotę) przyjmuje mailem: [email protected].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Albert Ramos i Stephane Robert wycofali się z walki w szczecińskim challengerze.
Dziś wieczorem odbędzie się losowanie kwalifikacji Pekao Szczecin Open 2011. Początek gier eliminacyjny w sobotę przed południem.
Turniej główny rozpocznie się w poniedziałek. Zagra w nich przynajmniej trzech Polaków. Dzikie karty otrzymali Michał Przysiężny, Marcin Gawron i Arkadiusz Kocyła. Czwartą dostał Hiszpan Albert Montanes.
Ołówek pierwotnie zgłosił się do challengera w Stambule, dlatego też musiał liczyć na gest organizatorów.
Nie zdecydował się na grę w Pucharze Davisa (w poniedziałek wznowił treningi), wycofał się też ze startu w Turcji. Ku zaskoczeniu wszystkich ma jednak pojawić się w Szczecinie.
Być może z dzikiej karty nie będzie musiał korzystać Gawron. Jest bowiem pierwszym rezerwowym do udziału w głównej imprezie. Gdy zwolni się miejsce, WC dostanie inny polski tenisista.
Na Pekao Open nie przyjadą Hiszpan Albert Ramos, Francuz Stephane Robert i Holender Jesse Huta Galung. Z powodu gry w Pucharze Davisa, nie pojawi się też Jerzy Janowicz.
Zastąpią ich Francuzi Guillaume Rufin i Axel Michon, Włoch Alessandro Giannessi i Mołdawianin Radu Albot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
straszna chujnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Przesadzasz :-) Rufina warto zobaczyć, Michon był dwa lata temu, zobaczymy czy zrobił postępy :-) A dzika karta w takim razie powinna powędrować do Gadomskiego (mam nadzieję, że organizatorzy tak zrobią, byłoby sprawiedliwie), który jutro w południe gra w finale ITF w Legnicy, na kwale raczej się nie załapie, bo tam gra w południe, a mimo wszystko z Legnicy do Szczecina kawałek jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Ołówek zrzekł się dzikiej karty i z dzikimi zagrają: Gadomski i Kapaś, tak jak myślałam ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
leci ktos na kwale? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2 |
witajcie, mam karnety na turniej ale nie bede mógł sie na niego wybrać więc moge odsprzedać po 40zł za sztuke, takich karnetów mam 3 i są one normalne(wartość 120zł), kto chętny niech dzwoni albo pisze sms 516374365
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2011
Posty: 2 |
dobra, moge sprzedac je po 30zł, byle sie ich pozbyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|