Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
viali #1929143 10/01/2008 07:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
aha a moje marzenie jest ich wiele na pewno:

Japonia zobaczyc ich zorganizowane zycie co do sek
Meksyk wypic z gringo Tequile zapalic jointa w sombrero pod najwiekszym kaktusem swiata
Jawa wyspa w Azji Południowo-Wschodniej zawsze mnie to miejsce krecilo nie wiem czemu
Jamajke wypić drinka na jedynym na świecie barze do którego płynie sie motorówką około 20 min i jest to bar 3 osobowy barman i dwóch gości


K2 jakbym się tam znalazł mogłbym umrzeć

Bonus: Unibet
ciacho1984 #2203172 27/03/2008 22:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
W drugie połowie maja wybieram sie w 4osoby na kilka dni do Pragi.
Jeśli ma ktoś namiary na niedrogi hostel w pobliżu centrum to poproszę o namiary-linki.
oraz o cenne info m.in. miejca warte zobaczenia itd piwo

MichuTN #2203185 27/03/2008 22:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by MichuTN
W drugie połowie maja wybieram sie w 4osoby na kilka dni do Pragi.
Jeśli ma ktoś namiary na niedrogi hostel w pobliżu centrum to poproszę o namiary-linki.
oraz o cenne info m.in. miejca warte zobaczenia itd piwo

hotel Hostel polecam o ile nie pomylilem miast wink

MichuTN #2203192 27/03/2008 22:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by MichuTN
W drugie połowie maja wybieram sie w 4osoby na kilka dni do Pragi.
Jeśli ma ktoś namiary na niedrogi hostel w pobliżu centrum to poproszę o namiary-linki.
oraz o cenne info m.in. miejca warte zobaczenia itd piwo
Ja tam będę w długi weekend. Właśnie szukam jakiegoś hostelu, jeżeli ktoś ma jakieś namiary na takowy (do 100PLN/noc i w miarę blisko centrum) to poproszę o odpowiedź. Jak wrócę to napiszę co jest warte zobaczenia wink

Szewa #2203227 27/03/2008 22:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900

Szewa #2203291 27/03/2008 23:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by MichuTN
W drugie połowie maja wybieram sie w 4osoby na kilka dni do Pragi.
Jeśli ma ktoś namiary na niedrogi hostel w pobliżu centrum to poproszę o namiary-linki.
oraz o cenne info m.in. miejca warte zobaczenia itd piwo
Ja tam będę w długi weekend. Właśnie szukam jakiegoś hostelu, jeżeli ktoś ma jakieś namiary na takowy (do 100PLN/noc i w miarę blisko centrum) to poproszę o odpowiedź. Jak wrócę to napiszę co jest warte zobaczenia wink

ja tam jade na przelomie kwiecien/maj i sobie wygralem hostel Elf wink
w sumie niedaleko centrum no i cena 15e za noc + sniadanie mi podpasowala wink

Chaoz #2203305 27/03/2008 23:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Praga to jedno z najpiekniejszych miast w jakich bylem.
I blisko aszego kraju.
Krakow przy niej wymieka

Chaoz #2203370 27/03/2008 23:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Originally Posted by Chaoz
ja tam jade na przelomie kwiecien/maj i sobie wygralem hostel Elf wink
w sumie niedaleko centrum no i cena 15e za noc + sniadanie mi podpasowala wink
tez obczailem tego Elfa, calkie spox sie wydaje smile
rezerwowales przez neta czy tel ??

MichuTN #2203383 27/03/2008 23:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chaoz, ja tam będę w tym samym terminie wink A dokładniej 28 kwiecień - 3 maj smile

Zaraz obczaję tego Elfa grin

Szewa #2203493 27/03/2008 23:37
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
ja mam za soba podróże takie jak:

*Włochy, okolice Bibione (2 tyg)
*Wenecja (1 tydz)
*Grecja, okolice Pireusu (2 tyg)
*Niemcy, bawaria 2 razy (Stary Stadion Olimpijski w Monachium i nowa Alianz Arena obowiazkowo)
*Chorwacja, Dalmacja (2 tyg)
*Egipt
*Słowacja (termalna)

ale ciagle przede mna (w marzeniach) Portugalia i Katalonia smile

MichuTN #2203539 27/03/2008 23:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by MichuTN
W drugiej połowie maja wybieram sie w 4osoby na kilka dni do Pragi.
(...) miejsca warte zobaczenia itd

Moim zdaniem Praga jest miastem, które idealnie nadaje się do "smakowania", a nie do "zwiedzania" rozumianego jako chodzenie po muzeach etc.


Pragę warto "przechodzić". Nie spieszyć się, pochodzić po bocznych uliczkach w centrum ... Nie wiem czy rozumiecie co mam na myśli,ale dla mnie to miasto jest wręcz do tego stworzone smile

Troszkę za dużo cyfrowych kamer i turystek w butach na szpilkach wink się porobiło, ale jest to chyba ogólna tendencja tongue

MichuTN #2203654 28/03/2008 00:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by MichuTN
Originally Posted by Chaoz
ja tam jade na przelomie kwiecien/maj i sobie wygralem hostel Elf wink
w sumie niedaleko centrum no i cena 15e za noc + sniadanie mi podpasowala wink
tez obczailem tego Elfa, calkie spox sie wydaje smile
rezerwowales przez neta czy tel ??

przez net, mila obsluga sie wydaje, zobaczymy co bedzie naprawde laugh
@Szewa no ja troche inaczej bo 26.04-1.05 z tym ze wpadam 26 rano a wyjezdzam 1 wieczor smile

Chaoz #2214651 31/03/2008 00:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
28.04-4.05 turniej WTA w Pradze laugh grin

Chaoz #2391056 02/06/2008 05:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie pamiętam w jakim to było temacie, ale ktoś jakiś czas temu pytał o wjazd na Krym.

Myślę, że pomocną może być informacja, iż Wizzair uruchomił lokalne połączenia na trasach:

Kijów - Lwów
Kijów - Symferopol
Lwów - Symferopol

Przykładowo, rezerwując sobie teraz lot ze Lwowa do Symferopola i z powrotem, z wyprzedzeniem dwumiesięcznym, zamkniemy się w kwocie 70-200 PLN w zależności od dnia i godziny wylotu.

Myślę, że może to być konkurencyjna propozycja, jeżeli ktoś nie chce jechać własnym autem, albo wlec się 30 godzin pociągiem za podobną cenę smile

Szewa #4102747 04/09/2010 00:32
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97

bet_master #4111599 07/09/2010 17:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Widzę, że wielu marzy(ja również, jest do zrealizowania , chyba w przyszłym roku) o podróży do Azji. Pisałem co prawda w innym miejscu, że mój syn mieszka w Malezji. Po dwóch latach pracy dostał wraz z żoną urlop trzy miesiące i zaczeli zwiedzanie od Bankoku, Tajlandii, Honkongu(nie wiele jest takich miast na ziemi, podobno cudo) i Makao. Wypoczynek na bajecznych wyspach Malezji( nie pamietam nazwy). Piękne miejsca(mogę dołączyć jakieś fotki jak by kogoś interesowały)...no i prawie trzy tygodnie w Japonii. Wykupili sobie karnet dwutygodniowy na te ich "rakiety" na szynach, co kosztowało ich tylko ok.25% drożej niż pojedyńczy bilet z Tokio do Osaki . Wbrew ogólnej opinii, Japonia nie jest, aż tak droga jak się wszystkim wydaje. Wczoraj syn wrócił z Irlandii i mówił, że "podobny" obiad w Irlandii kosztuje ok.200zł w Japonii tylko 100.
I autentyczna scenka z Japonii jaka im się przydarzyła na dworcu kolejowym. Podchodzi do nich starsza kobieta i bardzo ich przeprasza(bardzo słaba angielszczyzna, nie wiele osób mówi tam po angielsku)...z początku nie mogli załapać o co chodzi... noooo pociąg się spóżni 2 minuty. laugh
Sam nie dawno wróciłem z USA. Piękny kraj, jest co zwiedzać. Około 7 tys fotek, jest co pokazać. tongue wink

Big #4111862 07/09/2010 20:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a jest moze ktoś chetny na 2-tygodniowey wypad na Kubę jakoś w listopadzie ?
bo ja sie wstepnie wybieram a im wieksza ekipa tym raźniej smile

osobiście bylem już w wielu miejscach (Tajlandia, Chiny, Argentyna, Wenezuela, praktycznie cała Europa, etc) ale mam nadzieje wiele jeszcze przede mną tongue w przyszłym roku na pewno Australia odwiedzić siostrzyczkę która niedawno się tam przeprowadziła tongue


Mitul #4112300 08/09/2010 01:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja wstępnie miałem lecieć w lutym/marcu na Dominikanę. Ale w międzyczasie pojawia się opcja wypadu do Azji Płd-Wsch. a konkretniej Tajlandia, Kambodża, Wietnam. I teraz mam małą zagwozdkę, bo nie wiem co wybrać. Tzn. prędzej czy później odwiedzę oba miejsca (i nie tylko grin ), ale nie wiem co wybrać jako pierwsze.

W przypadku Dominikany w grę wchodziłby dwutygodniowy wypad z biurem podróży, gdzie na maksa uskuteczniane byłoby leżenie na plaży połączone z sączeniem drinów. Może mało ambitnie, ale czasami taki reset też jest potrzebny.

Z kolei Azja, to wypad na własną rękę i około trzytygodniowe włóczenie się po w/w krajach. No i zupełnie inne doznania, niż w przypadku Dominikany.

Decyzja dosyć ciężka, a czasu na jej podjęcie coraz mniej wink

Szewa #4112441 08/09/2010 01:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zazdrosc mnie zzera, kurrr... poprostu zazdrosc i juz!!! mad

nie nie panowie... fajnie ze jezdzicie! Ja tylko jak poukladam swoje zyciowe i zawodowe sprawy tez pojezdze.

p.s. Szewa, ja wybralbym Tajlandie, Kambodze, Wietnam wink

Ojro #4113408 08/09/2010 06:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Szewa - przecież tu w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać...
zarzuciłeś dwie propozycje które absolutnie nie graja w tej samej lidze smile

Tajlandia to jedno z najpiekniejszych miejsc na naszym globie i jedno z najciekawszych do odwiedzenia....
A Dominikana poza pieknymi plazami (gdzie niektóre plaże Tajlandii na pewno nie odstają) oraz niezłym jedzeniem (tutaj Tajlandia wygrywa zdecydowanie) nie ma w zasadzie nic do zaoferowania smile

izzzi decision imho tongue

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1