Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
A co sadzisz o HTC Wildfire albo o Samsung i5700 Galaxy Lite? Na czym polega fenomen Samsunga Galaxy S, wytlumacz mi to lopatologicznie bo ja zbyt kumaty w telefonach nie jestem, dotychczas tel. mi sluzyl tylko do gadania i smsowania wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Polecany wyzej przeze mnie Samsung Galxy Spica to jest wlasnie Samsung i5700 Galaxy Lite (kwestia nazwy).
Na poczatku trzeba zaznaczyc do czego bedziesz telefonu uzywany, jakie preferencje co do systemu, jaka wielkosc wyswietlacza, jakie wymiary sa do zaakceptowania itd.
HTC Wildfire to calkiem sympatyczny telefon, choc procesor troszke moglby byc lepszy jak na te czasy (528mhz to ma Moj 2 letni HTC HD, nie zeby to jakos malo bylo, ale Wildfire to dosc nowa konstrukcja). Poza tym kulturka Android wersja 2,1, aparat stadard Htc 5mpx + lampa.
Ale cena dosc wysoka.
Galaxy i5700 jest tanszy, a ma lepszy procesor bo 800mhz, Android 2.1 (po aktualizacji, ktora juz pare miesiecy dostepna), obsluga Divxow, aparat 3,2mpx i bez lampy..
Jest nieco wiekszy i wedlug mnie brzydszy (ale zdania sa rozne).

A co do Samsunga Galaxy S (i9000) - duzy 4 calowy wyswietlacz AMOLED poprostu bajka, Android 2,1 (juz potwierdzone ze beda aktualizacje nawet do 3,0), Procesor 1000mhz, 512mb ramu, Divxy a nawet video w HD. No i oczywiste pierdolki typu: gpsy, akcelometry itd ale w tej klasie juz kazdy tel je ma.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No i ofkors Galaxy S ma multitouch.

Tak lopatologicznie to obecnie telefony to juz sa pocketPc wiec przenosne komputery.
Praktycznie wszystko co mozesz robic na komputerze mozesz juz na komorce, dodatkowo tel sluzy jako tez np. jako GPS.
Teraz liczy sie duzy wysiwetlacz i wysoka rozdzielczosc do internetu i ogladania filmow (obecnie juz nawet w HD).
Majac system (co dobre telefony posiadaja) masz nieograniczone mozliwosci co do programow (office, automapy, pdfy, gg, mejl, jutub, odtwarzacze video, muzyki itd itp.)
Masz mozliwosc wielowatkowosci (czego nie mialy stare telefony) wiec mozesz sluchac muzyki, serfowac po necie majac pootwierane officy, pdfy itd jednoczescie i przelaczajac sie miedzy nimi wedlug potrzeb.

Mozna by wymienic i gadac, najlepiej poczytac porzadne recenzje w necie, poogladaj filmiki na youtube - pelno tego w necie.
A ciezko tak w slowach opisac wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
A ja polecam SE Experia. Mam od niedawna i jestem bardzo zadowolony, swietny telefonik - design ładniejszy imo od HTC. Jedyny minus to własnie brak multitoucha ale podobno w nowej wersji systemu (na jesien) mają już to poprawić

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Xperia x10 nie bedzie miala multitoucha nawet po aktualizacji.
Fizycznie to nie jest mozliwe.
Info potwierdzone z forum android.com.pl, ale zamiast tego bedzie opcja 'one finger zoom' czymkolwiek by to nie bylo (mozna sie jedynie domyslac) wink
Wyglad kwestia gustu, mi bardzo sie podobaja Htc.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
o tym multitouch'u w x10 to czytałem już na wielu forach i słyszałem opinie, ze nie będzie jak również na odwrót wiec tak naprawdę nie wiadomo. Nie sądzę, ze jest to fizycznie niemozliwe... czas pokaże smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Naczytałem się tu o zaletach tego Samsunga Galaxy S i mam jeszcze pytanie: czy jest duża różnica pomiędzy tym telefonem a Samsungiem Wave? Czytałem że mają różne systemy operacyjneale czy to aż taka wielka różnica? Jutro ide do play'a i chciałbym wiedzieś októrego mama sie domagaż w zamoan za amiane sieci:P

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Naczytałem się tu o zaletach tego Samsunga Galaxy S i mam jeszcze pytanie: czy jest duża różnica pomiędzy tym telefonem a Samsungiem Wave? Czytałem że mają różne systemy operacyjne ale czy to aż taka wielka różnica? Jutro idę do play'a i chciałbym wiedzieć którego mam się domagać w zamian za zmiane sieci:P

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Raz, ze Wave ma sporo mniejszy wyswietlacz 3,3cala, a dwa, ze posiada system BADA OS (samsungowy) nowy system, na ktory nie wiele programow i ogolnie narazie niewiadomka. Tym bardziej, ze ten system bedzie tylko i wylacznie w Samsungach.

Z tych 2 tylko i wylacznie galaxy S tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
Originally Posted by agr1
No to tylko i wylacznie Motorola Milestone (przy kupnie uwazaj czy masz klawiature qwerty czy qwertZ (z niemiec).
Ewentualnie mozesz wybrac Htc Pro 2 z windowsem, lub Nokie N97 albo N900z symbianem. Ale zdecydowanie odrazam.

N900 nie ma symbiane tylko Maemo czyli Linux na kompa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No N97 Symbian, N900 Meamo (szumnie zapowiadany, a nie przyjal sie).

Jakbysmy nie mieszkali w republice bananowej to bylby jeszcze Samsung Galaxy S PRO z klawa qwerty - http://android.com.pl/news/sprzet/1122-samsung-epic-4g-hit-sprzeday.html

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Wie ktoś czy w Polsce można dostać ten telefon? http://asia.cnet.com/reviews/mobilephones/0,39051199,40148673p,00.htm

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Czy znacie coś podobnego? Wiem, że SE W900i się też tak dziwnie "otwiera" Ktoś jeszcze zastosował takie rozwiązanie jak Samsung? Może w jakimś nowszym modelu? Dzięki za pomoc smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie jestem do końca pewien ale chyba Nokia wypuściła ale to już jakiś czas temu, telefon właśnie z podobnym otwieraniem..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
nie za bardzo mam czas teraz na przeglądanie forum, ani internetu a w temacie telefonów nie za bradzo się orientuję. A muszę przedłużyć umowę i wybrać telefonik.
Zastanawiam się nad Nokią e52 oraz nokią C6. wiem że są to trochę inne telefony, ale może ktoś bardziej obeznany w tej dziedzinie i mający do czynienia z którymś z tych telefonów mógłby napisać kilka słów na ich temat. Co byście polecali??
Jeśli chodzi o funkcję to poza dzwonieniem i smsami interesuje mnie korzystanie z wifi i pewnie też z nawigacji jeśli dobrze będzie się spisywała.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Mam pytanie. Pewnie odpowiedz bedzie na nie ale jednak sie spytam wink Mam 2 rozne abonamenty w Playu na jedna osobe czy jest mozliwosc zamiany nr w tych abonamentach miedzy soba? wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Originally Posted by GBocian84
Czy znacie coś podobnego? Wiem, że SE W900i się też tak dziwnie "otwiera" Ktoś jeszcze zastosował takie rozwiązanie jak Samsung? Może w jakimś nowszym modelu? Dzięki za pomoc smile

nokia n93i , Polecam telefon sam go użytkowałem przez ponad rok zero problemów,

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Samsung
S5620

Nokia
6730

Nokia
5230

co najlepsze?

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
zdaje mi się czy play od jutra zabiera darmowe smsy te co były po doładowaniu ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Originally Posted by buldog
zdaje mi się czy play od jutra zabiera darmowe smsy te co były po doładowaniu ?
Tak, zostaje "goły play fresh" lub trzy pozostałe z darmowymi rozmowami i smsami w sieci, darmowymi smsami do wszystkich lub z darmowym internetem na własnej sieci i plusa.

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, aker, bukma, ANZELMO, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec, $-man), 1,977 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1