|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Pora rozpocząć nowy sezon. W końcu mamy już za sobą eliminacje do Shanghai Masters.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jamie Burnett - Tian Pengfei 2 1,690 Pinnacle
No cóż, miałem wstrzymać się do rana z podaniem tego typu, ale wtedy mogą być już niskie kursy. W chwili obecnej 1,690 to bardzo dobry kurs na to zdarzenie. Tradycyjnie zaczynamy Shanghai Masters rundą dzikich kart, i tradycyjnie kilku chińskich zawodników z niej awansuje dalej. Wśród nich widzę właśnie Tian Pengfeia. Częstokroć turnieje w Chinach są traktowane z pobłażaniem przez zawodników z Wysp. Burnett niczym nie zaskoczył u progu sezonu w eliminacjach i podejrzewam że będzie pierwszy do odstrzału w dniu jutrzejszym. O mobilizacji jaka panuje wśród zawodników chińskich nie muszą pisać. Każdy daje z siebie wszystko i często nadrabia brak umiejętności, w tym wypadku umiejętności są i to nie mniejsze od Burnetta. Rok temu Chińczyk skosił Higginsona 5-1 w tejże rundzie. Liczymy na powtórkę.
I oby ten sezon dla każdego interesującego się snookerem był niezwykle owocny w wygranych. Pozdrawiam.
Edit: Pengfei 2-5 po wyjątkowo fatalnym taktycznie spotkaniu, Burnett bez problemów rozjechał Chińczyka.
Last edited by Piostar; 06/09/2010 18:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Piostar  Szanghaj na początek - tu co roku dzieje się magia  Ronnie nie obroni tytułu, bo się wycofał: "This has been a very difficult decision to make, however I have a very young family and at this moment I need to spend more time with them. I'm truly sorry to my fans in China, I love meeting and playing in front of some of the most passionate people in the world. I very much look forward to returning to China soon." Może być ciekawie, mój cichy faworyt do końcowego tryumfu to Mark Williams, ubiegłoroczny sezon świetny, prawie jak za dawnych lat, w pojedynkach ligowych prezentował się solidnie więc będziemy go grać. Mark Williams @ 1.45 vs Ricky Walden Liang Wen Bo @ M. Stevens[/b] to mój dubel na pierwszą rundę, może jeszcze coś dorzucimy  Wen Bo rok temu w finale, turniej na azjatyckiej ziemi, a Ding ma Murphego na początek; ktoś z Azjatów musi tu ostro powalczyć i wg mnie może to być Liang  ze stawką bez szaleństw 3/10 typ Piostara rozważam, wydaje się być bardzo rozsądny - Burnett nie błyszczy jak najbardziej do przejścia przez Azjatę owocnych typów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
*mała poprawka Murphy ma w pierwszej rundzie Stephena Lee, nie wiem czemu ubzdurał mi się Ding 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wlliams pograny w BF po 12,5 i Ding po 8,6. Liczę że któryś z nich z racji wycofania się Ronniego będzie w finale. Oczywiście zdaje sobie sprawę że trafią na siebie w ćwierćfinale, ale potem teoretycznie łatwy półfinał. Typy oczywiście grane pod handel.
Co do jutrzejszej sesji porannej to gramy Lianga. Stevens mimo niewątpliwych umiejętności póki co w głębokim kryzysie i praktycznie od 2-3 sezonów poza najlepszymi. Szalony Chińczyk powinien wygrać i odbić dzisiejszą wtopę.
Wenbo - 1,699 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Na rano również pobieram Lianga; w sesji popołudniowej Ryan Day + Mark Williams; Day teoretycznie dużo lepszy od przeciwnika, który rok dodatkowo rok temu skompromitował się w 1 rundzie, liczę na powtórkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jeszcze do Lianga z porannej sesji dorzucę Dotta, wczoraj w rundzie dzikich kart Doherty ledwo pokonał anonimowego zawodnika. Dott pokazał na MŚ że złe chwile ma za sobą a Ken teraz głównie komentatorem jest, chyba po 1,65 warto pograć.
Dott - Doherty 1 1,65 2/10 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Na rano również pobieram Lianga; w sesji popołudniowej Ryan Day + Mark Williams; Day teoretycznie dużo lepszy od przeciwnika, który rok dodatkowo rok temu skompromitował się w 1 rundzie, liczę na powtórkę  po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że nie było dobrym posunięciem gra R. Daya, niestety mam go juz na kuponie.. Średnie występy w PTC, do tego podobno słaba forma, pierwsza runda co widać obfituje w zwycięstwa underdogów - może być ciężko. jedyny do gry wydaje się Mark Allen i jego dokładam jeszcze w singlu 5/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Allen już dawno przegrał, pewnie grasz Williamsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Allen już dawno przegrał, pewnie grasz Williamsa  dokładnie, nie wiem skąd to poranne rozkojarzenie  przepraszam za zamieszanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Williams po marnej grze wygrał 5:3 i z tego się cieszymy  Day - zgodnie z oczekiwaniami przegrał, pochopnie zagrany, zabrał pieniądze  na jutrzejszy poranek Martin Gould @ 2.10 marny kurs, można złapać lepsze, typ przeciwko mojemu ulubionemu zawodnikowi Hendry'emu; Gould kwalifikant, grał już mecz, obeznany ze stołem, z kolei w ostatnich latach z Hendrym bywa różnie, szczególnie w pierwszych rundach, w obliczu dzisiejszych niespodzianek można próbować  stawka 1,5/10 na popołudnie raczej Ding i Murphy, ale nad tym jeszcze popracujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jeszcze dokładka na rano Selby przeciwko Xiwenowi kurs 1.17 (u mnie to dokładka do tenisa nocnego). Myślę, że w obliczu braku Rakiety i Higginsa w kontekście klasyfikacji generalnej Selby może tu nabić punktów, więc powinien być zmotywowany. 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
na popołudnie Murphy, który ma łatwą ćwiartkę do wygrania; liczę że będzie zmotywowany - bo nie oszukujmy się w Szanghaju chodzi o motywację, jeżeli się przejdzie pierwszą rundę dalej można już walczyć, u Murphy'ego bywa z tym różnie, to chimeryczny zawodnik, ale przeciw niemu staje dziś klasę, jeśli nie dwie słabszy Stephen Lee, jeśli z główką będzie wszystko ok i chińskie żarcie odpowiada Murphemu to o dzisiejszy wynik byłbym spokojny  w brytyjskich bukach do wzięcia po 1.40, ja mam tylko po 1.37 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Gould @ 2.10 1,5/10 5:2  Selby @ 1.17 8/10 5:2  Murphy @ 1.37 6/10 5:3  Kto mądry wziął Goulda nawet po 2.42 w BF, bo po tyle chodził, Hendry zgodnie z oczekiwaniami nie przeszedł pierwszej rundy. Selby gładko pokonał mało znanego Chińczyka. Murphy zrobił sobie nieciekawą sytuację przegrywają w zasadzie wygranego 4tego frejma (wybaczcie spolszczenie ;p ) i zrobiło się 1:3, potem spory brejk i już bez większych błędów do końca. 1 runda Szanghaja całkiem całkiem, udało się ominąć co większe Zonki, dalej powinno już być mniej niespodzianek. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
na jutro nie widzę inaczej niż: Higginson Maguire Williams nie widzę inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
na ranek delikatnie, bo nie jestem do końca przekonany do tych par: Higginson + Williams @ 2.48 2/10 typ przeciwko Dottowi, który męczył się niemilosiernie z Dohertym; a Higginson pokazał się z całkiem niezłej strony w pierwszym spotkaniu, liczę na powtórkę dobrej gry  nieźle wygląda Carter over 7,5; niestety moje buki nie oferują linii under/over  popołudniu raczej Selby+Murphy, stawka w zależności od rannych pojedynków, ale o tych meczach będzie jeszcze szansa napisac jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
poranne mecze w papę, więc na popołudnie faworyci ruszają do boju - Selby + Murphy + Ebdon 3/10 podoba mi się Ebdon, ograł Kangura, M. King męczył się z Delaneyem, więc biorę; Selby dobry pierwszy mecz, klasę lepszy od Goulda łatwo nie będzie, ale powinien wygrać; Murphy lepszy od Stevensa, choc ten gra tu narazie nadspodziewanie dobrze, też łatwo może nie być, ale liczę na jakieś 5:4 dla Grubaska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Mi z kolei z całej popołudniowej sesji wydaje się najpewniejszy Ding. Niby wyciągał z 1-4 z kolegą, ale może opanował już nerwy i dzisiaj będzie łatwiej. Cope mimo wygranej z Davisem nie zrobił żadnej 50, podejrzewam że cały mecz był szarpany. Kurs 1,585 jaki proponuje Pinnacle uważam całkowicie do przyjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Panowie jest jakis live do turnieju w Shanghaiu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|