Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
travis #4089335 28/08/2010 06:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Na forum info o promocji było wcześniej. Ale co z tego jak strona live podczas meczu Korony zamulała. A ja musiałem wyjść na mecz.

Bonus: Unibet
KUERTEN. #4089653 28/08/2010 19:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by KUERTEN.
tak jest do mnie dotarl 20.20 juz po meczu Korony

Mailing wyszedł o 16:30 Niestety na niektóre poczty trafil z dużym opóźnieniem.

Oferta będzie powtórzona w następnej rundzie.

Co do obrotu bonusami, zgodnie z pkt 2,10 regulaminu:

Zgodnie z 2.10:

" W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a
następnie bonus. Jeśli regulamin oferty bonusowej nie zostanie
spełniony w ciągu 60 dni od dokonania wpłaty, Tobet zastrzega sobie
prawo do odebrania użytkownikowi kwoty bonusu."




Banik #4091557 29/08/2010 22:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Przypominam także, że gracz z największym obrotem w powyższej ofercie otrzyma iPhona 16GB
Aktualną tabelę wyników można znaleźć poniżej:
http://www.tobet.com/pol/docs?content=eksteraklasen&content_only=false&ads=false

Banik #4091602 29/08/2010 22:24
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
przestan juz z ta reklama tobetu bo robi sie to zalosne, oplaccie sobie jakies banery moze jakis zespol a nie zawracajcie dupy ludziom na forum.

bachus69 #4099842 02/09/2010 21:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by bachus69
Originally Posted by MarcoviaMarki
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln.

Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem...

Można napisać do supportu w tej sprawie. Każdy otrzyma zwrot, po błędzie systemu.

Banik #4099849 02/09/2010 21:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Każdy nowy użytkownik który rejestrując się wpisz hasło "stawiajnaswoich" otrzyma 5 PLN na konto zakładów bukmacherskich.

Szczegóły i regulamin TUTAJ! [tobet.com]

Banik #4100222 03/09/2010 00:47
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Banik
Każdy nowy użytkownik który rejestrując się wpisz hasło "stawiajnaswoich" otrzyma 5 PLN na konto zakładów bukmacherskich.

Szczegóły i regulamin TUTAJ! [tobet.com]

Maksymalnie przyznane zostanie 5000 bonusów.

Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony
co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80
lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty
lub przelanie środków na inne konto Tobet.
Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.



Widać, że nadeszła era kolejowych bonusów.

Po prostu rewelacja! - obracać depozyt na treblach.

Dla 5 zł laugh




Ý€$ #4102847 04/09/2010 01:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
@Banik

Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać?

Gherman #4104704 04/09/2010 17:04
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by Gherman
@Banik

Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać?


W Tobet? Raczej niemożliwe.

GBocian84 #4112003 07/09/2010 22:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by GBocian84
Originally Posted by Gherman
@Banik

Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać?


W Tobet? Raczej niemożliwe.

A gdzie możliwe granie zakładów specjalnych na wydarzenia w Polsce powyżej 1k EURO, czy 1k PLN nawet? Inna sprawa,która firma takie zakłady cyklicznie oferuje?

@Gheramn
Jeśli chcesz zagrać na główną faworytkę 5000pln, myślę, że po wysłaniu do ręcznej akceptacji nie będzie z tym problemu

Banik #4112010 07/09/2010 22:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Sęk w tym, że nie chcę zagrać na główną faworytkę wink No nic, zagram rekreacyjnie, nie bezdiemy uprawiać hazardu...

Banik #4113392 08/09/2010 06:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Originally Posted by Banik
Originally Posted by bachus69
Originally Posted by MarcoviaMarki
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln.

Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem...

Można napisać do supportu w tej sprawie. Każdy otrzyma zwrot, po błędzie systemu.

Ta, na pewno każdy. Trochę sobie poczatowałem z Dawidem i na koniec się dowiedziałem.

Dawid: Jezeli chodzi o bonus bardzo nam przykro ale niestety sumy tej nie bedziemy mogli zwrócic

Ja: Dziękuję. Dobranoc

Dawid: Prosze uprzejmie

Dawid: Zycze milej nocy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
W moim przypadku wina leżała po mojej stronie, bo bonus był na skill games, a ja omyłkowo wykorzystałem w kasynie.

bachus69 #4115446 09/09/2010 19:16
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Jak wplacalem hajc przez mb to moge wyplacic na kotno bankowe? czy ta kwote ktora wplacilem przez mb musze na mb a reszte na konto dopiero moge?

e24 #4115450 09/09/2010 19:17
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Nie możesz.Musisz wyplacić na MB przynajmniej tą kwotę ktora wplaciles,a min. wyplata z tobetu na MB to 100pln.

serek #4115644 09/09/2010 21:44
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Miała być powtórzona promocja typuj "ekstraklasa live" ze względu na pózną wysyłkę emaili,czy jest to aktualne bo dziś czwartek a żadnej informacji na stronie tobet nie ma,czyżby się firma rozmyśliła?
chyba "że jest tylko dla "wybranych"

crossmen #4116875 10/09/2010 06:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Będzie powtórzona "ekstraklasa live". Informacje pojawią sie rano.

Banik #4116886 10/09/2010 06:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Promocja obrotowa liczy się od początku września, czy od momentu kliknięcia ?

Banik #4117250 10/09/2010 19:32
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by Banik
Będzie powtórzona "ekstraklasa live". Informacje pojawią sie rano.
Rano ok. tylko którego dnia?Coś się przysnęło po raz drugi Tobetowi,po co było pisać o powtórce jak powtórka jest gorzej przygotowana od pierwotnej wersji promo,ba nie ma jej w ogóle na godz.12.31 a pierwszy mecz tuż,tuż

buszmen #4117266 10/09/2010 20:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by buszmen
Promocja obrotowa liczy się od początku września, czy od momentu kliknięcia ?

od początku września.

Notka o maratonie z Ekstraklasą jest na stronie.

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1