|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Na forum info o promocji było wcześniej. Ale co z tego jak strona live podczas meczu Korony zamulała. A ja musiałem wyjść na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
tak jest do mnie dotarl 20.20 juz po meczu Korony Mailing wyszedł o 16:30 Niestety na niektóre poczty trafil z dużym opóźnieniem. Oferta będzie powtórzona w następnej rundzie. Co do obrotu bonusami, zgodnie z pkt 2,10 regulaminu: Zgodnie z 2.10: " W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a następnie bonus. Jeśli regulamin oferty bonusowej nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od dokonania wpłaty, Tobet zastrzega sobie prawo do odebrania użytkownikowi kwoty bonusu."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183 |
przestan juz z ta reklama tobetu bo robi sie to zalosne, oplaccie sobie jakies banery moze jakis zespol a nie zawracajcie dupy ludziom na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln. Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem... Można napisać do supportu w tej sprawie. Każdy otrzyma zwrot, po błędzie systemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Każdy nowy użytkownik który rejestrując się wpisz hasło "stawiajnaswoich" otrzyma 5 PLN na konto zakładów bukmacherskich. Szczegóły i regulamin TUTAJ! [ tobet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Każdy nowy użytkownik który rejestrując się wpisz hasło "stawiajnaswoich" otrzyma 5 PLN na konto zakładów bukmacherskich. Szczegóły i regulamin TUTAJ! [ tobet.com] Maksymalnie przyznane zostanie 5000 bonusów.Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.Widać, że nadeszła era kolejowych bonusów. Po prostu rewelacja! - obracać depozyt na treblach. Dla 5 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
@Banik
Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
@Banik
Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać? W Tobet? Raczej niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
@Banik
Hej. Jakie są limity an sportowca roku? Na jakieś 5k mogę zagrać? W Tobet? Raczej niemożliwe. A gdzie możliwe granie zakładów specjalnych na wydarzenia w Polsce powyżej 1k EURO, czy 1k PLN nawet? Inna sprawa,która firma takie zakłady cyklicznie oferuje? @Gheramn Jeśli chcesz zagrać na główną faworytkę 5000pln, myślę, że po wysłaniu do ręcznej akceptacji nie będzie z tym problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Sęk w tym, że nie chcę zagrać na główną faworytkę  No nic, zagram rekreacyjnie, nie bezdiemy uprawiać hazardu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln. Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem... Można napisać do supportu w tej sprawie. Każdy otrzyma zwrot, po błędzie systemu. Ta, na pewno każdy. Trochę sobie poczatowałem z Dawidem i na koniec się dowiedziałem. Dawid: Jezeli chodzi o bonus bardzo nam przykro ale niestety sumy tej nie bedziemy mogli zwrócicJa: Dziękuję. Dobranoc Dawid: Prosze uprzejmie Dawid: Zycze milej nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
W moim przypadku wina leżała po mojej stronie, bo bonus był na skill games, a ja omyłkowo wykorzystałem w kasynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Jak wplacalem hajc przez mb to moge wyplacic na kotno bankowe? czy ta kwote ktora wplacilem przez mb musze na mb a reszte na konto dopiero moge?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Nie możesz.Musisz wyplacić na MB przynajmniej tą kwotę ktora wplaciles,a min. wyplata z tobetu na MB to 100pln.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Miała być powtórzona promocja typuj "ekstraklasa live" ze względu na pózną wysyłkę emaili,czy jest to aktualne bo dziś czwartek a żadnej informacji na stronie tobet nie ma,czyżby się firma rozmyśliła? chyba "że jest tylko dla "wybranych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Będzie powtórzona "ekstraklasa live". Informacje pojawią sie rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Promocja obrotowa liczy się od początku września, czy od momentu kliknięcia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Będzie powtórzona "ekstraklasa live". Informacje pojawią sie rano. Rano ok. tylko którego dnia?Coś się przysnęło po raz drugi Tobetowi,po co było pisać o powtórce jak powtórka jest gorzej przygotowana od pierwotnej wersji promo,ba nie ma jej w ogóle na godz.12.31 a pierwszy mecz tuż,tuż
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Promocja obrotowa liczy się od początku września, czy od momentu kliknięcia ? od początku września. Notka o maratonie z Ekstraklasą jest na stronie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|