|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Przed Wimbledonem też Naqdal się słabo prezentował, przegrał z Feliciano Lopezem, podczas Wimbledonu dwie pięciosetówki z Haase i Pecznerem a im dalej to lepiej Soda 3-1, Murray 3-0 i finał z Berdychem 3-0. Pozatym czy Nadal przegrał kiedykolwiek finał w Szlemie ?? Przegrał Wimbledon 2006 z Fedem oraz Wimbledon 2007 z Fedem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
zgadzam sie z Llama...
poza tym perspektywa zdobycia Szlema w USA to chyba glowny argument, dla ktorego Rafa powinien przylozyc sie.
Ciekawe ile sil pozostalo Novakowi po wczorajszym maratonie.
Dla mnie iziii Rafa (-2,5) sety a jesli do tego dodac niski procent pierwszego serwisu Feda czy olbrzymia ilosc UE ze strony Szwajcara (66), od Rafy takich prezentow nie dostanie Serb. Grac bojazliwie jak Szwajcar w niektorych momentach Hiszpan tez nie bedzie a jesli dodamy do tego zmeczenie fizyczne po stronie Djoka, to malo jest argumentow za Djokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
Djoko na 6 meczy rozegranych z Rafą w Ameryce Płn. ma bilans 5:1 18/03-07 Pacific Life Open, Indian Wells, USA Nadal, Rafael 62 75 29/03-07 Miami, FL, USA Djokovic, Novak 36 46 12/08-07 Rogers Masters, Montreal, Kanada Djokovic, Novak 57 36 22/03-08 Pacific Life Open, Indian Wells, USA Djokovic, Novak 36 26 03/08-08 Cincinnati, USA Djokovic, Novak 16 57 23/08-09 Cincinnati, USA Djokovic, Novak 16 46
|
|
|
Link skopiowany do schowka