Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
do jakiej kwoty?
1-2 razy w roku staram się zawsze wyskoczyć do Krakowa bo to magiczne miejsce wink
Sam jedziesz, w kilka osób czy może z dziewczyną?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Wyjazd z dziewczyną. Tak do 70-80 zł od osoby. Mam nadzieję, że w tej cenie coś się znajdzie wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
damianki hotel letni AWF, sprobuj sobie jutro podzwonic 12 683-14-90 lub 12 683-11-38 i sie dowiesz wszystko

blisko dojechac stad do centrum wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
W tej cenie bankowo znajdziesz coś fajnego. Poszukaj w "apartamentach". Jednak nie zapomnij zapytać o wszystko. Przykład:
http://www.apartament-krakow.pl/apartament-felicjanki - byłem tutaj z dziewczyną - na pierwszy rzut oka wszystko w porządku...ale pokój na parterze, tylko że niski ten parter z widokiem na śmietnik tongue Światło słoneczne praktycznie wcale nie dochodzi, do tego wilgotno i mieszkanie wcale nie jest świeżo po remoncie.

Osobiście polecam apartament na ulicy Starowiślnej. Niestety nie mogę znaleźć w tej chwili numeru, a są to okolice Galerii Kazimierz. Bardzo ładny apartament (sypialnia + kuchnia + łazienka) - niedrogo 60-70 zł od osoby, dość dobra lokalizacja. Świetni właściciele - np. sami zaproponowali pierwszego dnia przyjazdu, że po nas nikt nie przyjeżdża i możemy zostać w Krakowie do północy, poza tym kilka pożytecznych rad gdzie zjeść itp. W wolnej chwili postaram się znaleźć kontakt do właściciela i go wrzucę.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
130 zł pokój dwuosobowy w hotelu studenckim ,piast, centrum krk przy miasteczku studenckim stamtąd wszędzie masz blisko

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
http://piast.bratniak.krakow.pl/html/index.php?id=3&lang=pl

na rynek 4 przystanki tramwajem, na błonia do 10 min z buta, po drugiej stronie ulicy basen kryty, na dole knajpa, na miasteczku 3 obok jakiś duży sklep ogólnospożywczy

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
okolica pełen light bo mieszkam w tych rejonach laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no tak ale w piascie mieszkala przez kilka miesiecy moja kuzynka i nie byla za bardzo zadowolona wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jak macie legitymacje studenckie to chyba spory rabat nawet do 50% kiedyś tak było przynajmniej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
@Damianki
Akurat jak napisałeś do mnie priva to przypomniała mi się nazwa apartamentu wink
http://www.odkryjkrakow.pl/apartamenty/5/204/opis/Apartament-Roma
Opis się jak najbardziej zgadzał z tym co zastałem na miejscu, możesz znaleźć też coś bardziej atrakcyjnego, ale tutaj gospodarz robił różnicę - o ile się nie zmienił wink
Niestety masz mało wolnych terminów.
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Krystian
no tak ale w piascie mieszkala przez kilka miesiecy moja kuzynka i nie byla za bardzo zadowolona wink

no za taką cenę luksusów nie będzie w tej lokacji ale jak ktoś nie ma zamiaru siedzieć na kwadracie to okolica wymarzona.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by royalflush
130 zł pokój dwuosobowy w hotelu studenckim ,piast, centrum krk przy miasteczku studenckim stamtąd wszędzie masz blisko
no i warunki ze sredniowiecza.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
sam jesteś ze środniowiecza

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
być może, jeśli 1984 rok uważasz za średniowiecze.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
a podzespoły z którego laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by royalflush
a podzespoły z którego laugh
ale matoł.

ten cały piast to o kant dupy rozbić. już niech lepiej czegoś bliżej karmelickiej szuka, wszędzie bliżej i pewnie ceny podobne.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
No mi ten Piast również do gustu nie przypadł laugh ale dzięki za pomoc. Magik dał fajny apartament i pewnie skorzystam z jego propozycji. Ogólnie ceny w Krakowie nie takie złe laugh
Gorzej chyba będzie z przejazdem samochodem po Krakowie, już się boję wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by damianki
No mi ten Piast również do gustu nie przypadł laugh ale dzięki za pomoc. Magik dał fajny apartament i pewnie skorzystam z jego propozycji. Ogólnie ceny w Krakowie nie takie złe laugh
Gorzej chyba będzie z przejazdem samochodem po Krakowie, już się boję wink

Jak cos mozesz w prawe tylne drzwi walnac bo mam do roboty :]

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by qenius
Originally Posted by royalflush
a podzespoły z którego laugh
.

ten cały piast to o kant dupy rozbić. już niech lepiej czegoś bliżej karmelickiej szuka, wszędzie bliżej i pewnie ceny podobne.

jak nie wiesz to się nie odzywaj, zresztą nie masz nic ciekawego do powiedzenia bo Kraków to nie pipidówa i co kilka kroków można coś znaleźć blush
Quote
ale matoł

1983

laugh laugh laugh


powodzenia damianki oby ci pogoda dopisała piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
To nie będzie miał lepszych warunków w akademikach AGH, tych odnowionych od strony Reymonta, np. Alfa, jeśli nic nie pomyliłem... a cena pewnie podobna.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1