Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
System sprzedaży biletów na Legii... Serwer jest chwilowo obciążony;) I tak już z pół godziny hehe

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
brak biletów na derby Berlina frown

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
przez m-c mam cały dom wolny boli


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dzisiaj moja byla niedoszla matka moich dzieci ma urodziny.... mialem dylemat czy dostarczyc jej kwiaty przez jakiegos doreczyciela (babki w kwiaciarni oferowaly) ale ze od jakeigos czasu juz nie oferuje to problem rozwiazal sie sam... Anyway mam jakas zlosc do siebie ze nie bedzie prezentu ;] a zyczenia chyba sobie odpuszcze.

teraz ide sie wpisac do co wywyoluje usmiech....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wkurzający komentarz, żenujące wykonania hymnu USA i słabiutka walka Pudziana.
Show must go on, ale zeby wystawiac to jako walke wieczoru, dramat.
Taka walka był pojedynek Janka.
Jestem ciekaw,kiedy sie ludziom znudza kilkudziesiecio sekundowe pseudowalki.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
wszystko bez sensu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Polonia Bydgoszcz frown puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Linc
Polonia Bydgoszcz frown puke

i banda Szwedzkich pizdusiów w tym teamie papa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by lupus
Wkurzający komentarz, żenujące wykonania hymnu USA i słabiutka walka Pudziana.
Show must go on, ale zeby wystawiac to jako walke wieczoru, dramat.
Taka walka był pojedynek Janka.
Jestem ciekaw,kiedy sie ludziom znudza kilkudziesiecio sekundowe pseudowalki.
To nie była walka to był teatr jak amerykański wrestling z odgórnie znanym wynikiem w którym odegrano tylko swoje role za odpowiednie gaże ;p

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Nie moge sprzedac ciuchow na snbd i tym samym nie za bardzo moge kupic sobie nowy zestawik frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by lupus
Wkurzający komentarz, żenujące wykonania hymnu USA i słabiutka walka Pudziana.
Show must go on, ale zeby wystawiac to jako walke wieczoru, dramat.
Taka walka był pojedynek Janka.
Jestem ciekaw,kiedy sie ludziom znudza kilkudziesiecio sekundowe pseudowalki.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,8399255,KSW__Gali_blizej_do__Tanca_z_gwiazdami_____ale_to.html

Quote
I tu następuje zaskoczenie, bo okazuje się, że organizatorów należy za taki rozwój wydarzeń... pochwalić. Dlaczego? Bo zainteresowanie widzów rośnie w tempie zastraszającym, a korzystają na tym prawdziwi polscy wojownicy MMA, którzy powoli przestają być anonimowi dla szerszej publiczności, łatwiej jest im pozyskać sponsorów i rozwijać talent.

Tak było z Mamedem Khalidovem, tak może być z Janem Błachowiczem, bohaterem najlepszej walki sobotniego wieczoru, w której pokonał renomowanego Hiszpana Daniela Taberę. Błachowiczem już zainteresowali się amerykańscy kibice i ludzie związani z MMA. Jak wieść niesie, Polak jest bliski podpisania kontraktu z najbardziej prestiżową organizacją MMA - amerykańskim UFC - czytamy w "Polsce".

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
dzis doszla do mnie wiadomosc ze pewien kolega, ktory zawsze byl bardzo fajny, usmiechniety, nie zyje - i co wiecej, najprawdopodobniej sie powiesil..

mlody czlowiek, ozenil sie i mial male dziecko

czemu kurva zycie jest takie niesprawiedliwe? frown

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
500 zl mandatu masakra.....

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Wkurza to malo powiedziane. Nie ogarniace ludzi, chca jechac na wakacje a nagle okazuje sie ze polowa ma paszport niewazny, albo wazny za krotko i nici z wakacji ;/ ale za to PS3 sobie kupie na oslode;p

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Przyznanie przez sędziów zwycięstwa japonkom gdzie ewidentnie rzuciły kosza po czasie - był to widać już na żywo, powtórka w zwolnionym tempie udowodniła to w 100%, gdzie na zegarze było już 0:00 a japonka miała dalej piłke w ręce, Żenada sędziowie, że nawet nie zastosowali powtórki video puke

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Tu to można zobaczyć (i sędziów którzy sp.ierdalają od razu do szatni) , na spowolnionym tempie pokazywanym po transmisji widać bylo jak na dłoni, ale tu tez widac (1:19 minuta)
http://www.fibatv.com/page/Video/0,,12805~1659530,00.html?tabb=highlights&pnumber=1

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by e24
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...


Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
dokladnie o tym kawalku pomyslalem COdi, dokladnie tak jak a paru pierwszych wersach

,, Impreza na domówce, wszyscy znaja sie od dziecka.
wiadomo ze nie wchodzi w rachue akcja nie miecka.
A jednak w towarzystwie byla rura gospodarz lapie orient, ze zginela mu komóra"

idealnie wersy o tej akcji,, Pilismy z ludzmi którzy poznali sie w podstawówce, dodam ze to bylo za czasów jak były podstawówki 8-klasowe, Gospodarzowi zginal telefon, idealnie o tej sytuacji...

przepraszam za ład i ortografie w moich postach ale wiadomo jak to czlowiek z popijawy wraca.

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, rafal08, $-man, aker, kamel, Lukasz111), 1,035 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1