Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#41246 27/01/2004 17:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Czy wam tez teraz nie przechodza wplaty karta Inteligo ?

Bonus: Unibet
#41247 29/01/2004 13:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy aby używać netellera trzeba mieć konto u buka w USD?

#41248 29/01/2004 16:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Czy aby używać netellera trzeba mieć konto u buka w USD?[/qb]
Zależy od buka, niektóre pozwalają na wpłaty/wypłaty NETellerem tylko w przypadku kont w USD, niektóre przeliczają waluty (tak np. miałem w CaribUK).

#41249 28/02/2004 19:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Ktoś gdzieś napisał, ale nie mogę znaleźć, że Neteller obsługuje również Will Hill. Otóż jest to qrwa kłamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie możesz wpłacić do hilla przez Neteller kiedy jesteś Polakiem qrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Tak mnie rozzłościli, że sorx za te przekleństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#41250 28/02/2004 21:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Ktoś gdzieś napisał, ale nie mogę znaleźć, że Neteller obsługuje również Will Hill. Otóż jest to qrwa kłamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie możesz wpłacić do hilla przez Neteller kiedy jesteś Polakiem qrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Tak mnie rozzłościli, że sorx za te przekleństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Ja słyszałem, że WillHill obsługuje wpłaty przez Neteller tylko w swoim kasynie; do buka nie ma wpłat...

#41251 28/02/2004 21:27
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Ja jakos wplacilem do nich Netellerem, jeszcze nie wyplacalem ale chyba kasa musi wrocic spowrotem ta sama droga. :rolleyes:

#41252 28/02/2004 22:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Hmm. Rozmawiałem z panienką na live help i powiedziała że jestem z Eastern Europe i nie mogę wpłacić przez Neteller, ale oni wciąż pracują nad rozszerzeniem swojej oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pewnie była jakaś niedouczona, ale faktem jest że na swoim koncie nie mam opcji by wybrać wpłatę prze Neteller, mimo że mam teraz balance 0,00

#41253 29/02/2004 04:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
rymoholik, masz dalej opcję wpłaty przez Neteller u buka?

#41254 29/02/2004 14:52
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Wplaty i wyplaty. Mowie ze to moze dlatego ze do nich wplacilem Netellerem i suma ta musi spowrotem wrocic na Neteller, a ja jeszcze nie wyplacalem wiec moze dlatego zostawili mi ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41255 13/03/2004 21:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
moze ktos mnie oswieci - czy neteler zlikwidowal livechata czy moze po prostu jestem slepy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jesli jednak jestem slepy to prosze podajcie linka.

#41256 14/03/2004 22:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam! Mam kase w Gb i w Moneybookerze.Wplacilem ja przez poczte.Jak przelac ta kase do netellera??pozdro

#41257 15/03/2004 12:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]moze ktos mnie oswieci - czy neteler zlikwidowal livechata czy moze po prostu jestem slepy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jesli jednak jestem slepy to prosze podajcie linka.[/qb]
Musisz się najpierw zalogować na konto, ikonka livechata będzie wtedy na dole po lewej stronie.

#41258 15/03/2004 18:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
heh tylko jak tu sie zalogowac skoro konto zamkniete... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dobija mnie ten neteller, szczegolnie ze czlowiek ciemny i jezyka prawie nie zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#41259 19/03/2004 23:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Quote
Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Witam! Mam kase w Gb i w Moneybookerze.Wplacilem ja przez poczte.Jak przelac ta kase do netellera??pozdro[/qb]
i czy da sie z netellera przelać bezpośrednio do moneybookers pieniądze (bez pośrednictwa banku) ???

#41260 20/03/2004 00:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]i czy da sie z netellera przelać bezpośrednio do moneybookers pieniądze (bez pośrednictwa banku) ???[/qb]
Bezpośrednio nie, ale z pewnością są jakieś osoby/firmy w tym pośredniczące.

#41261 25/03/2004 16:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Prosze o szybką odpowiedz bo to bardzo pilne. czy moge zrobic cos takiego?:
1. Zakladam konto w netellerze sobie i kolezance.
2. Wplacam na swoje konto kaske karta Visa z Inteligo (jakas prowizja?)
3. Przekazuje kase ze swojego konta na konto kolezanki (ona nie ma karty). Jaka prowizja?
4. Z konta kolezanki wplacam np do Betandwin.
Kolezanka ma zwykle konto w WBK, wiec czy beda jakies problemy z wyplata (lepiej z netellera czy B&W?) ?

#41262 25/03/2004 22:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Prosze o szybką odpowiedz bo to bardzo pilne. czy moge zrobic cos takiego?:
1. Zakladam konto w netellerze sobie i kolezance.
2. Wplacam na swoje konto kaske karta Visa z Inteligo (jakas prowizja?)
3. Przekazuje kase ze swojego konta na konto kolezanki (ona nie ma karty). Jaka prowizja?
4. Z konta kolezanki wplacam np do Betandwin.
Kolezanka ma zwykle konto w WBK, wiec czy beda jakies problemy z wyplata (lepiej z netellera czy B&W?) ?[/qb]
Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem jest założenie koleżance darmowego konta w Inteligo i wpłata bezpośrednio za pomocą ich karty do BetAndWin.

#41263 26/03/2004 14:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
1. To konyo kosztuje 4 zeta miesiecznie jesli sie nie zgromadzi srednio 100 zeta.
2. Mam malo czasu, promocja w betandwin konczy sie 31 marca.
Jeszcze raz prosze o szybka odpowiedz.

#41264 27/03/2004 09:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Żeby przepłacić na konto koleżanki (ze swojego konta w neteller na jej konto) obydwoje musicie mieć tam certyfikowane konta. Czyli musicie wysłać skany dowodów os.+rachunek lub dowód+skan karty. Potem czeka was któtka rozmowa tel. (aby potwierdzić certyfikacje).

#41265 27/03/2004 14:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
Lepiej sie zoorientuj bo z tego co wiem to promocja nie obowiazuje chyba na wplaty z Netellera, ale sie moge mylic

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1