|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Czy wam tez teraz nie przechodza wplaty karta Inteligo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czy aby używać netellera trzeba mieć konto u buka w USD?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]Czy aby używać netellera trzeba mieć konto u buka w USD?[/qb] Zależy od buka, niektóre pozwalają na wpłaty/wypłaty NETellerem tylko w przypadku kont w USD, niektóre przeliczają waluty (tak np. miałem w CaribUK).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Ktoś gdzieś napisał, ale nie mogę znaleźć, że Neteller obsługuje również Will Hill. Otóż jest to qrwa kłamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie możesz wpłacić do hilla przez Neteller kiedy jesteś Polakiem qrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Tak mnie rozzłościli, że sorx za te przekleństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb]Ktoś gdzieś napisał, ale nie mogę znaleźć, że Neteller obsługuje również Will Hill. Otóż jest to qrwa kłamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie możesz wpłacić do hilla przez Neteller kiedy jesteś Polakiem qrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Tak mnie rozzłościli, że sorx za te przekleństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Ja słyszałem, że WillHill obsługuje wpłaty przez Neteller tylko w swoim kasynie; do buka nie ma wpłat...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Ja jakos wplacilem do nich Netellerem, jeszcze nie wyplacalem ale chyba kasa musi wrocic spowrotem ta sama droga. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Hmm. Rozmawiałem z panienką na live help i powiedziała że jestem z Eastern Europe i nie mogę wpłacić przez Neteller, ale oni wciąż pracują nad rozszerzeniem swojej oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pewnie była jakaś niedouczona, ale faktem jest że na swoim koncie nie mam opcji by wybrać wpłatę prze Neteller, mimo że mam teraz balance 0,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
rymoholik, masz dalej opcję wpłaty przez Neteller u buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Wplaty i wyplaty. Mowie ze to moze dlatego ze do nich wplacilem Netellerem i suma ta musi spowrotem wrocic na Neteller, a ja jeszcze nie wyplacalem wiec moze dlatego zostawili mi ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
moze ktos mnie oswieci - czy neteler zlikwidowal livechata czy moze po prostu jestem slepy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jesli jednak jestem slepy to prosze podajcie linka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Witam! Mam kase w Gb i w Moneybookerze.Wplacilem ja przez poczte.Jak przelac ta kase do netellera??pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]moze ktos mnie oswieci - czy neteler zlikwidowal livechata czy moze po prostu jestem slepy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jesli jednak jestem slepy to prosze podajcie linka.[/qb] Musisz się najpierw zalogować na konto, ikonka livechata będzie wtedy na dole po lewej stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
heh tylko jak tu sie zalogowac skoro konto zamkniete... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dobija mnie ten neteller, szczegolnie ze czlowiek ciemny i jezyka prawie nie zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Oryginalnie wysłał Naarmo: [qb]Witam! Mam kase w Gb i w Moneybookerze.Wplacilem ja przez poczte.Jak przelac ta kase do netellera??pozdro[/qb] i czy da sie z netellera przelać bezpośrednio do moneybookers pieniądze (bez pośrednictwa banku) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb]i czy da sie z netellera przelać bezpośrednio do moneybookers pieniądze (bez pośrednictwa banku) ???[/qb] Bezpośrednio nie, ale z pewnością są jakieś osoby/firmy w tym pośredniczące.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Prosze o szybką odpowiedz bo to bardzo pilne. czy moge zrobic cos takiego?: 1. Zakladam konto w netellerze sobie i kolezance. 2. Wplacam na swoje konto kaske karta Visa z Inteligo (jakas prowizja?) 3. Przekazuje kase ze swojego konta na konto kolezanki (ona nie ma karty). Jaka prowizja? 4. Z konta kolezanki wplacam np do Betandwin. Kolezanka ma zwykle konto w WBK, wiec czy beda jakies problemy z wyplata (lepiej z netellera czy B&W?) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Prosze o szybką odpowiedz bo to bardzo pilne. czy moge zrobic cos takiego?: 1. Zakladam konto w netellerze sobie i kolezance. 2. Wplacam na swoje konto kaske karta Visa z Inteligo (jakas prowizja?) 3. Przekazuje kase ze swojego konta na konto kolezanki (ona nie ma karty). Jaka prowizja? 4. Z konta kolezanki wplacam np do Betandwin. Kolezanka ma zwykle konto w WBK, wiec czy beda jakies problemy z wyplata (lepiej z netellera czy B&W?) ?[/qb] Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem jest założenie koleżance darmowego konta w Inteligo i wpłata bezpośrednio za pomocą ich karty do BetAndWin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
1. To konyo kosztuje 4 zeta miesiecznie jesli sie nie zgromadzi srednio 100 zeta. 2. Mam malo czasu, promocja w betandwin konczy sie 31 marca. Jeszcze raz prosze o szybka odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Żeby przepłacić na konto koleżanki (ze swojego konta w neteller na jej konto) obydwoje musicie mieć tam certyfikowane konta. Czyli musicie wysłać skany dowodów os.+rachunek lub dowód+skan karty. Potem czeka was któtka rozmowa tel. (aby potwierdzić certyfikacje).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65 |
Lepiej sie zoorientuj bo z tego co wiem to promocja nie obowiazuje chyba na wplaty z Netellera, ale sie moge mylic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|