Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#41266 27/03/2004 17:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18
Quote
Oryginalnie wysłał slonic:
[qb]Lepiej sie zoorientuj bo z tego co wiem to promocja nie obowiazuje chyba na wplaty z Netellera, ale sie moge mylic[/qb]
mylisz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#41267 30/03/2004 21:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam!Mam problem mianowicie nie mam paszportu ani prawa jazdy(mam tylko dowod osobisty).Przy rejestracji trzeba wypelnic rubryke gdzie do wyboru jest numer paszportu albo prawa jazdy.Bez tego nie moge zakonczyc rejestracji.Co z tym zrobic??Czy da sie przelac kase z netellera na konto np. w Mbanku(czy tylko na karte)??pozdrawiam

#41268 31/03/2004 23:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam kilka pytan:
1. Czy jesli ktos robi przelew na moje konto w Netellerze to placi jakas prowizje?
2. Co musze mu podac? jakie dane?
3. jesli ja mam konto w innej walucie niz wplacajacy to sa jakies problemy?
4. czy mozna przelac kase z netelera na inteligo? Jesli tak to jaka prowizja?
dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#41269 01/04/2004 00:19
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
1) tak
2) e-mail
3) raczej nie
4) nie da sie

#41270 01/04/2004 00:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Mam konto w Gb.Chce zalozyc konto w netellerze i przelac kase na Gb.Czy jezeli zaloze konto na starszego to bede mogl bez problemu przelac kase na swoje konto w Gb(nie mam prawka ani paszportu ,ktore Neteller wymaga:()??pozdrawiam

#41271 01/04/2004 01:09
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Nie to nie przejdzie, Neteller ma tyle zabezpieczen ze nawet jak bedzie cos nie tak z logowaniem to odrazu blokada konta i trzeba do nich dzwonic i sie tlumaczyc.

#41272 01/04/2004 02:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
pare pytan odnosnie karty netelera.
dostalem ja 2 tyg temu, choc jestem pewien ze jej nie zamawialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo zamowic jej nie moglem jako ze mialem blokade konta. no ale co tam, jak juz przyslali to niech zostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#1. zaladowanie 2$, wyplata w bankomacie 2.93$, ale uQ$ napisal: ...mam wrażenie że ta druga opłata nie jest pobierana ... - jak jest faktycznie, kasuja czy nie?

#2. kara za nieuzywanie karty. przy okazji ciekawa sprawa sa ciagle zmieniajace sie oplaty za to: 22-11-2003 uQ$ napisal ze 7$, m/w tydzien temu bylo 12$, a w chwili obecnej jest 2$. ale do rzeczy. pytalem sie na liveczacie o ta kare, koles powiedzial ze jest ona naliczana tylko gdy na karcie sa jakies srodki i ze jesli po dokonaniu transakcji wyzeruje karte to nie place zadnej kary za nieuzywanie (jest opcja rozladuj karte?)

#3.uQ$ napisal: jak dużo wypłacasz to może to być kilka takich opłat, bo bankomaty mają limit . chodzi o limit bankomatu na jednorazowa transakcje (jesli tak to ile wynosi), czy tez limit jest zalezny od aktualnego stanu kasy w bankomacie, i w zwiazku z tym nalezaloby wyplacac z bankomatow ulokowanych przy bankach zaraz po "napelnieniu" automatu? (pare razy zdarzylo mi sie ze bankomat nie mial wyplacic sumy ponizej tysia)
z gory dzieki za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#41273 01/04/2004 21:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]i czy da sie z netellera przelać bezpośrednio do moneybookers pieniądze (bez pośrednictwa banku) ???[/qb]
Bezpośrednio nie, ale z pewnością są jakieś osoby/firmy w tym pośredniczące.[/qb]
Jakie?. Jak mozesz napisz cos wiecej, albo podaj jakis namiar.

pozdro

#41274 02/04/2004 20:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]pare pytan odnosnie karty netelera.
[...]
[/qb]
no co jest panowie, nikt nic nie wie? uQ$ skrobnij pare slow jak znajdziesz chwilke. chcialem wyslac Ci priva ale niestety masz pelna skrzynke.

#41275 02/04/2004 21:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]pare pytan odnosnie karty netelera.

#1. zaladowanie 2$, wyplata w bankomacie 2.93$, ale uQ$ napisal: ...mam wrażenie że ta druga opłata nie jest pobierana ... - jak jest faktycznie, kasuja czy nie?[/qb]
Chyba jednak jest pobierana, ale głowy nie dam. Wyciągów z karty nie dostaję, znam tylko saldo i jego zmiany, a przy wypłacie rzędu $1000 trudno jest taką prowizję zauważyć "na oko" nie znając dokładnego kursu wymiany USD/PLN. Te 2.93 to są ponadto dolary kanadyjskie, czyli około 2 USD.

Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]
#2. kara za nieuzywanie karty. przy okazji ciekawa sprawa sa ciagle zmieniajace sie oplaty za to: 22-11-2003 uQ$ napisal ze 7$, m/w tydzien temu bylo 12$, a w chwili obecnej jest 2$. ale do rzeczy. pytalem sie na liveczacie o ta kare, koles powiedzial ze jest ona naliczana tylko gdy na karcie sa jakies srodki i ze jesli po dokonaniu transakcji wyzeruje karte to nie place zadnej kary za nieuzywanie (jest opcja rozladuj karte?)
[/qb]
Opcji rozładuj kartę nie widziałem, choć przypuszczam że jest taka możliwość, poprzez livehelpa. Co do samej opłaty nic mi nie wiadomo, ja przynajmniej raz na miesiąc dokonuję wypłaty. Saldo praktycznie zawsze będziesz miał, bo nie uda ci się trafić tak dokładnie z kwotą wypłaty w PLN, żeby wyjść na zero. Ponadto jest kara $3.83 CAD za odmowę transakcji (gdy np. będziesz chciał wypłacić więcej niż masz na karcie) i ta kara jak wiem z własnego doświadczenia jest naliczana.

Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]
#3.uQ$ napisal: jak dużo wypłacasz to może to być kilka takich opłat, bo bankomaty mają limit . chodzi o limit bankomatu na jednorazowa transakcje (jesli tak to ile wynosi), czy tez limit jest zalezny od aktualnego stanu kasy w bankomacie, i w zwiazku z tym nalezaloby wyplacac z bankomatow ulokowanych przy bankach zaraz po "napelnieniu" automatu? (pare razy zdarzylo mi sie ze bankomat nie mial wyplacic sumy ponizej tysia)
z gory dzieki za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Limit zależy od modelu bankomatu i od banku do którego należy (oczywiście jeżeli nie ma w nim kasy to tego też nie przeskoczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Z bankomatu PEKAO SA wypłacałem 2000 PLN, ale nie udało mi się wypłacić już 3000 PLN, nie wiem jednak jaki jest max, bo takiego komunikatu ten bankomat nie podawał. Najwięcej udało mi się wypłacić z bankomatu Euronetu, 3900 PLN (ten bankomat był na tyle miły, że gdy probowałem wypłacić 4000 PLN miał komunikat jaka jest maksymalna suma).

#41276 02/04/2004 22:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
dzieki uQ$. jeszcze jedno, rozumiem ze wyplacajac kase wklepuje na klawiaturze wartosc w zlotowkach, np chce wyplacic 100$ to wpisuje powiedzmy 380??

#41277 02/04/2004 22:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Tak, oczywiście wypłaty dokonujesz w złotówkach.

#41278 09/04/2004 21:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 47
F
FOF Offline
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 47
Panowie pomóżcie !

Chciałem zrobić depozyt w Netellerze (konto ostatnio zostało mi certyfikowane-skan paszportu i kilka faktur) kartą debetową InvestBanku a tu patrzę komunikat że ta opcja nie jest dostępna aktualnie. :eek: Pomyślałem sobie że uderze na chacie i się spytam dlaczego. Na chacie typ o imieniu Joe poinformował mnie że to wina banku :
" It appears the bank that your credit card is throught has a restriction due to merchants class. You're not the only one with this problem , many credit cards have the same restriction through various banks. Would you like me to tell you about our other deposit methods ? "

Ale na jakiej podstawie mi mówi że to wina banku jak jeszcze nawet nie podałem jaka karta i z jakiego banku (chyba przykład typowej spychologii stosowanej). I co mnie obchodzą ich inne metody depozytu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Specjalnie otworzyłem konto w netellerze a tu taka szopka.
Panowie mieliście ostatnio problemy z tym ?
Ja nie mogę nawet wybrać opcji depozytu kartą kredytową.
Jeśli to się pojawiło niedawno to czy mogę jakoś przelać pieniądze okrężną drogą na Neteller ale nie transferem bankowym( to jest zdecydowanie za długo).
Podobno przez Canbet można (wpłacić kartą a wypłacić na Neteller)?
Ewentualnie mógłbym przelać gdzieś do jakiegoś buka kasę wpłacając kartą wirtualną InvestBanku a potem wykorzystać fakt iż nie robią zwrotów na kartę MasterCard i poprosić wypłatę na Netellera.
Proszę o rady bo mnie chyba krew zaleje przez ten Neteller. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

pozdrawiam wszystkich
FOF

#41279 10/04/2004 16:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Pilna sprawa!
Potrzebuje do poniedzialku(ostatecznie wtorku) 50 euro na koncie Netellera. Jeżeli jest ktoś chętny na zamianę za np rownowartość w pln na koncie Inteligo to zapraszam na GG >1634044.

Wpłaciłbym sam kartą, ale obecnie nie można zarejstrować żadnej karty kredytowej w Netellerze.

Mam "certyfikowane" konto w NT.

Pozdrawiam hunter

#41280 12/04/2004 14:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam!Zaraz maja do mnie dzwonic z netellera:)O co oni sie pytaja??(moj angielski jest taki sobie:))Trzeba dlugo z nimi gadac czy kilka prostych pytan??pozdro

#41281 13/04/2004 23:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Mam maly problem .Mam karte(e-karta) i kase u buka z ktorego moge wyplacic kase tylko do netellera.Niestety z netellera oprocz czeku nie da sie inaczej wyplacic kasy.I teraz sie glowie w jaki sposob przelac kase na moje konto bankowe ewentualnie karte kredytwoa lub moneybookera.Czuje sie troche w potrzasku bo myslalem ze bedzie ladnie milo i przyjemnie:)Jest taka mozliwosc czy musze wziasc czek??pozdrawiam

#41282 13/04/2004 23:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Sorki ze raz jeszcze pisze.jezeli ktos bylby zainteresowany wymiana kasy : oferuje 60$ na netellerze -potrzebuje kasy na konto w m-banku albo na karte lub jakakolwiek instytucje z ktorej da sie na karte wyplacic.pozdro

#41283 02/05/2004 16:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41284 05/05/2004 13:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Dostałem czek z netellera na sume 250$. Gdzie najtaniej(w jakim banku) moge zrealizowac ten czek?

pozdrawiam,
seba

#41285 12/05/2004 02:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
60$ na netelerze oddam w dobre rece, w zamian oczekuje peelenow na mbanku/inteligo badz walute na MB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, rafal08), 2,863 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1