|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na triumf City warto ładować w tych rozgrywkach  a ja dalej mam teorię, że oni prędzej czy później zaczną zlewać ten puchar  No ale dziś Salzburg strzeli mnie powiozło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
No to teraz tylko Porto,Liverpool, i Getafe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
brawo Lech  takie mecze aż miło się ogląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Lech AH +1,75 @1,77 4/10  Dziękuję Ci Leszku kochany  P.S. Nie chcę być złośliwy, ale nie żal mi tych taśm z Juve 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183 |
jak widzicie koledzy karpaty lwow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
przerwac przy akcji no co za koles dymaj na mirca co Ty wyprawiasz!  a co tam sie dzieje?  chwale sie dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
to dziś zagrałem że Lech gola nie strzeli to te pyrlodoki 3 gole trafiły Juventusowi Turyn na ich boisku ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
widzialem sklad liverpoolu porazka nie gram tego pewnie nudne 1-0 lub 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
na triumf City warto ładować w tych rozgrywkach  a ja dalej mam teorię, że oni prędzej czy później zaczną zlewać ten puchar  No ale dziś Salzburg strzeli mnie powiozło. zapowiedział szkoleniowiec walkę o to trofeum  przekonamy się o tym jak sytuacja w lidze będzie wyglądać głodni są  zbyt wiele w przeszłości nie osiągnęli na arenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
moze ktos rozwiaze moja zagadke bo ogladalem w tym sezonie wszystkie wystepy 3Bamby, nawet te ligowe i przyznam ze slabszego napastnika w lidze juz dawno nie bylo co Lech w nim widzial to nie wiem ale wkur....... mnie ten czarnuch  nie wiem co w takim razie mysla kibice Lecha ktorzy oddaja serce druzynie skoro ja kibicuje im tylko w pucharach i nie moge zniesc widoku tej cienizny  Zero techniki, zero zastawienia sie przy pilce, zero celnego podania , zero gry glowa , jedno wielkie 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Rudnevs samego Del Piero przyćmił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
brawo Lech, nareszcie emocje związane z naszymi piłkarzami  teraz pora zarabiać, AEK @1,84, Getafe (-1,5) @2,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
moze ktos rozwiaze moja zagadke bo ogladalem w tym sezonie wszystkie wystepy 3Bamby, nawet te ligowe i przyznam ze slabszego napastnika w lidze juz dawno nie bylo co Lech w nim widzial to nie wiem ale wkur....... mnie ten czarnuch  nie wiem co w takim razie mysla kibice Lecha ktorzy oddaja serce druzynie skoro ja kibicuje im tylko w pucharach i nie moge zniesc widoku tej cienizny  Zero techniki, zero zastawienia sie przy pilce, zero celnego podania , zero gry glowa , jedno wielkie 0 wszyscy hiszpanscy gracze Legii byli gorsi od niego, on chociaż biegnie do piłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Beskitas + Getafe + OVERRR 2,5 VFB-YB + PSV strzeli... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
widzialem sklad liverpoolu porazka nie gram tego pewnie nudne 1-0 lub 0-0 under zagrałem i warto pomyśleć na CS 1-0 w 2003 roku jeśli się nie mylę grali ze sobą i wówczas chyba 1-0 było ale wówczas L'pool miał kadrę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wszyscy hiszpanscy gracze Legii byli gorsi od niego, on chociaż biegnie do piłki  Przepraszam, jest Astiz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Anfalast to niemozliwe, tyle lat trenowalem pilke i troche inaczej patrze na gre zawodnikow nie tylko przez pryzmat goli i tego co mozna przeczytac w statystykach Nie moze byc w Legii nikt slabszy choc przyznam ze nie widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Liverpool 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
o żesz replay na Anfield powtórka MU z Rangers bita Gerrard,Torres nie grają Glen Johnson ławka Roy dobrze się czujesz  TOP 4 nie dla was w Premiership zmądrzej chłopino niech go wywalają z klubu już Jimmy co powiesz na jakiego strategię na ten mecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|