|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ehh a niby odense ma problemy. znaffffffffffffffcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
po raz 6568508208565683658  LE zrób sobie przerwę z bukmacherką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze  długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje  No i luz  Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki...[/quote] tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
po raz 6568508208565683658  LE po raz 6568508208565683659  LE AEK brać się do roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zrobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
po raz 6568508208565683658  LE zrób sobie przerwę z bukmacherką  najlepiej na kilkaset lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze  długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje  No i luz  Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki... tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? [/quote] kanałem SportKlub i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Getafe w palnik - ten puchar to kopalnia zlota dla bukmacherow dokladnie nawet nie wiem czy na LIVE cos ruszac aby odrobic strate hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
zaraz bedzie fotka Kerzakowa obok Rudnevsa Kerzakow x 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
no to mnie Getafe powiezie na 2k ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle [/quote] SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze  długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje  No i luz  Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki... tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? [/quote] najlepszymi komentatorami w Polsce hahahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zrób sobie przerwę z bukmacherką  najlepiej na kilkaset lat  [/quote] pierdole LE... niech mnie UFO porwie i wywiezie w pizdu, gdzie tam w galaktyce bede peffki rozdawal, az w koncu wroce za Xset lat i znowu zrobie...  LE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Ojro  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
po przerwie getafe na pelnej kur ma byc, psv strzeli i stuttgart over !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
po przerwie getafe na pelnej kur ma byc, 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi.[/quote] mylisz się grubo bo mam Polsat Cyfrowy i Cyfrę + w UK a w N jest SportKlub kanał a nawet dwa są takie kanały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi. [/quote] Nke za full pakiet za 99 jeszcze mozna by lyknac ale teraz juz jest za 128zl chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
zrób sobie przerwę z bukmacherką  najlepiej na kilkaset lat  pierdole LE... niech mnie UFO porwie i wywiezie w pizdu, gdzie tam w galaktyce bede peffki rozdawal, az w koncu wroce za Xset lat i znowu zrobie...  LE [/quote] Mnie też chyba pojeb... Obiecałem sobie wczoraj, że dopiero Bundę w piątek zagram. Ale nie, qrwa... Wymyśliłem sobie 2-3 gole w meczu Anderlechtu, przy stanie 0-1. I wypłaciłem z konta pieniądze. Do przerwy już są 3  Nie trzymasz się postanowień, dostajesz w dupę od losu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi. Nke za full pakiet za 99 jeszcze mozna by lyknac ale teraz juz jest za 128zl chyba  [/quote] wszyscy lekki plus, przyjdzie co do czego to nawet na abonament nie ma 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|