Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 56 1 2 42 43 44 45 46 55 56
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ehh a niby odense ma problemy. znaffffffffffffffcy laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Ojro
po raz 6568508208565683658 puke LE


zrób sobie przerwę z bukmacherką cool

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by tito
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze smile

długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje laugh

No i luz piwo Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty

gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki...[/quote]
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Ojro
po raz 6568508208565683658 puke LE


po raz 6568508208565683659 puke LE

AEK brać się do roboty boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zrobie boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Ojro
po raz 6568508208565683658 puke LE


zrób sobie przerwę z bukmacherką cool
najlepiej na kilkaset lat wink

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by tito
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze smile

długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje laugh

No i luz piwo Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty

gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki...

tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? [/quote]

kanałem SportKlub

i tyle

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by HAGIi
Getafe w palnik - ten puchar to kopalnia zlota dla bukmacherow

dokladnie

nawet nie wiem czy na LIVE cos ruszac aby odrobic strate hehe

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
zaraz bedzie fotka Kerzakowa obok Rudnevsa
Kerzakow x 3 smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
no to mnie Getafe powiezie na 2k ;/

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Bezdomny
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?


kanałem SportKlub

i tyle [/quote]
SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by tito
generalnie wszystko poza polsatami na których obecnie poza siatką wiele ciekawego nie ma jest i na Cyfrze smile

długo ojciec się wahał czy nie brac n-ki ale w końcu go przekonałem na C+ i jak dorzucili Polsat to jest w 7 niebie, bo ma wszystko co go interesuje laugh

No i luz piwo Na tą chwilę N-ka i Polsat odstają od reszty

gdyby dolozyli do C+ polsat predzej to automatycznie polszmat wylecialby na zbity pysk... C+ stalby sie podstawa, a N-ka uzupelnieniem. mimo wszystko rozwazam zakup N-ki...

tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? [/quote]

najlepszymi komentatorami w Polsce hahahahah

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Jimmy
zrób sobie przerwę z bukmacherką cool
najlepiej na kilkaset lat wink [/quote]
pierdole LE... niech mnie UFO porwie i wywiezie w pizdu, gdzie tam w galaktyce bede peffki rozdawal, az w koncu wroce za Xset lat i znowu zrobie... puke LE

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Ojrolaughpiwo

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
po przerwie getafe na pelnej kur ma byc, psv strzeli i stuttgart over !!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by spirolek
po przerwie getafe na pelnej kur ma byc,
boks

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Bezdomny
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?


kanałem SportKlub

i tyle

SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi.[/quote]

mylisz się grubo bo mam Polsat Cyfrowy i Cyfrę + w UK

a w N jest SportKlub kanał a nawet dwa są takie kanały

cool

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Bezdomny
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?


kanałem SportKlub

i tyle

SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi. [/quote]


Nke za full pakiet za 99 jeszcze mozna by lyknac ale teraz juz jest za 128zl chyba frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Jimmy
zrób sobie przerwę z bukmacherką cool
najlepiej na kilkaset lat wink
pierdole LE... niech mnie UFO porwie i wywiezie w pizdu, gdzie tam w galaktyce bede peffki rozdawal, az w koncu wroce za Xset lat i znowu zrobie... puke LE [/quote]
Mnie też chyba pojeb... Obiecałem sobie wczoraj, że dopiero Bundę w piątek zagram.
Ale nie, qrwa... Wymyśliłem sobie 2-3 gole w meczu Anderlechtu, przy stanie 0-1. I wypłaciłem z konta pieniądze.
Do przerwy już są 3 mad
Nie trzymasz się postanowień, dostajesz w dupę od losu...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Linc
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Bezdomny
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM?


kanałem SportKlub

i tyle

SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi.


Nke za full pakiet za 99 jeszcze mozna by lyknac ale teraz juz jest za 128zl chyba frown[/quote]

wszyscy lekki plus, przyjdzie co do czego to nawet na abonament nie ma wink

Strona 44 z 56 1 2 42 43 44 45 46 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1