|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
jakis live albo wynik po setach do Czech ktoś posiada? Wynik koncowy pewnie tylko bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
3-0 to dzisiaj nie bedzie bo juz bylby wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czesi wygrali 3:0 albo 3:1 bo Pinn mi juz rozliczyl jako wygrana Pepiki-1.5  Jak ktos ma oficjalne potwierdzenie i dokladny wynik to poprosimy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jest oficjalne potwierdzenie, Czesi 3:0 do 19, 24 i 23. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
World Grand Prix - K nie wiem o co chodzi ale cos takiego fortuna wystawila
ros-hol 1.25-3.21 nie-tur 1.8-1.8 wlo-bul 1.08-6.3
jakbys ktos mial sklady to prosze podac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
dobra, wszystko jasne  turniej eliminacyjny do rozgrywek World Grand Prix 2011 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
W dniach od 17 do 22 września we włoskim Cagliari odbędą się europejskie kwalifikacje, w których miejsce w prestiżowych rozgrywkach wywalczą dwie ekipy. Do walki o bilet na WGP staną drużyny Włoch, Holandii, Rosji, Turcji, Niemiec oraz Bułgarii.
Skład reprezentantek Italii:
Foppapedretti Bergamo: Valentina Arrighetti, Lucia Bosetti, Eleonora Lo Bianco, Enrica Merlo, Serena Ortolani, Francesca Piccinini Eczacibasi Stambuł: Jenny Barazza, Antonella MDel Core Scavolini Pesaro: Martina Guiggi Dynamo Moskwa: Costagrande, Simona Gioli Despar Perugia: Giulia Rondon Asystel Novara: Marta Bechis Chateau d’Ax Urbino: Chiara Di Iulio, Ilaria Garzaro Mc Carnaghi Villa Cortese: Paola Cardullo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
17.09.2010 15.00: Holandia - Rosja 17.30: Niemcy - Turcja 20.00: Włochy - Bułgaria
18.09.2010 15.00: Holandia - Niemcy 17.30: Rosja - Bułgaria 20.00: Turcja - Włochy
19.09.2010 15.00: Niemcy - Rosja 17.30: Bułgaria - Turcja 20.00: Włochy - Holandia
21.09.2010 15.00: Rosja - Turcja 17.30: Holandia - Bułgaria 20.00: Niemcy - Włochy
22.09.2010 15.00: Turcja - Holandia 17.30: Bułgaria - Niemcy 20.00: Włochy - Rosja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Gwoli ścisłości dodam, że awans uzyskują bodajże 3 ekipy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Chociaż nie, teraz poczytałem i dwie awansują. Sorrki  btw dzisiaj rozpoczynają się towarzyskie turnieje mężczyzn w Austrii i Francji oraz Memoriał im. Mróz w Polsce (kobiet).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Gwoli ścisłości dodam, że awans uzyskują bodajże 3 ekipy. 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Witam Panowie jak przeleje niedlugo hajsik na tobet przez przelew banowy jest szansa zebym go dzis w najgorszym przypadku jutro otrzymal?? dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jutro to na pewno bank nie zaksięguje Ci przelewu bo jest sobota, jak zrobisz przelew dziś do 11 to jest minimalna szansa na pieniążki już dziś ale najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek będą pieniążki na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
w jakim skladzie Niemki ktos wie bo powinny gladko pojechac po Brudasach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Witam Panowie jak przeleje niedlugo hajsik na tobet przez przelew banowy jest szansa zebym go dzis w najgorszym przypadku jutro otrzymal?? dzieki za info jeśli Ci bardzo zależy to przez MB i kasiorka od ręki będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
CZy ja wiem czy łatwo SZwabki po kebabach pojadą.Hamburgery kontra kebaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
btw dzisiaj rozpoczynają się towarzyskie turnieje mężczyzn w Austrii i Francji oraz Memoriał im. Mróz w Polsce (kobiet). To co proponujesz na dzisiaj?  Ja wstepnie mysle cos takiego: Ruskie + Polki + Bułgarzy + Brazylijczycy, ale kurs dosc slaby ~1,90 przy az 4 zdarzeniach, w tym 2 razy babska siata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
btw dzisiaj rozpoczynają się towarzyskie turnieje mężczyzn w Austrii i Francji oraz Memoriał im. Mróz w Polsce (kobiet). To co proponujesz na dzisiaj?  Ja wstepnie mysle cos takiego: Ruskie + Polki + Bułgarzy + Brazylijczycy, ale kurs dosc slaby ~1,90 przy az 4 zdarzeniach, w tym 2 razy babska siata  U mnie bet dnia Chorwacja - Serbia 2 (z panienek) a z pozostałych Chińczyków oraz Bułgarów wziąłem. Reszty nie tykam. Z kw. do WGP chciałem Turczynki pograć, ale do Niemek wraca Furst i stwierdziłem, że 50-50 się robi w takiej sytuacji. Ogólnie nastawiałem się na grubsze granie, a wyszło tak sobie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mecze Memoriału im. Agaty Mróz będą transmitowane w PS. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Korver gdzie Serbki pograłeś? i czy orientujesz się gdzie aktualnie jest najwyższy kurs?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|