|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
strasznie sie zawiodlem, myslalem ze przychodzi do Cracovii trener z prawdziwego zdarzenia a On robi szkolne bledy mecz w mecz A zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał  Teraz już na 100% wiem dlaczego mając bardzo dobrą drużynę 2 razy pod rząd 'trochę nam brakło' (GKS). Ulatowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ale ten Delap ma wyrzut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Arsenal nie wykorzysta formy, sa w gazie jak cholera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
strasznie sie zawiodlem, myslalem ze przychodzi do Cracovii trener z prawdziwego zdarzenia a On robi szkolne bledy mecz w mecz A zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał  Teraz już na 100% wiem dlaczego mając bardzo dobrą drużynę 2 razy pod rząd 'trochę nam brakło' (GKS). Ulatowski  chyba masz racje, pomyslec ze mielismy Lenczyka i wracamy na Kałuży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Arsenal nie wykorzysta formy, sa w gazie jak cholera to jest pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
ja tam nie potrafie sobie wyobrazic jak niby Górnik mialby wygrac 4 mecz z rzedu i to w Eklasie  GKS, oprocz mecz z Legia, jakos zbytnio nie blyszczal - w szczegolnosci ostatni mecz u siebie. REMISSSSS jak w morde. Jak na moje to GKS (za wyjątkiem ostatniego meczu z Lechią, przed którym połowa podstawowego składu chorowała) w każdym ligowym meczu w tym sezonie prezentował się co najmniej dobrze. Na Górniku się nie znam, ale przed sezonem z Arką Lechią Polonią B. i właśnie Górnikiem dopisywałem Nam najłatwiejsze punkty w końcowym rozrachunku. Jedno jest pewne, typujesz X, więc pewnie któraś drużyna wygra  GKS ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Za tydzien Cracovia - Arka 1 9/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Stoke jazda z Młotami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Nie kumam parcia na Stoke po tym kursie. Młoty w ostatnim meczu przyzwoicie się prezentowały i tylko indywidualne błędy o wyniku przesądziły. A Stoke to przecież nie Chelski. Arsenal w formie i chcą się zrewanżować za porażkę tam w zeszłym roku. Tylko kursy nie takie jak trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Niech lepiej Dnipro weźmie sie do roboty po połowie, bo ten tydzień nie będzie dla mnie "tragiczny"... On będzie, qrwa, "katastrofą!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa  zart czy powaga ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa  zart czy powaga ? chyba mega żart.. za stawke 9/10 mecz polskiej ligi? i do tego z TAKIM ASEM na bramce jak Cabaj? wolne żarty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
żart - z Górnikiem też było 10/10 a wiadomo jak się skończyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale ten Delap ma wyrzut  RORY mistrz W rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 stał się najlepszym asystentem Stoke w lidze i aż 6 goli padło po jego wyrzutach piłki z autu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa  zart czy powaga ? chyba mega żart.. za stawke 9/10 mecz polskiej ligi? i do tego z TAKIM ASEM na bramce jak Cabaj? wolne żarty  Cabaj od paru meczy nie broni, co Ty masz z tym Cabajem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
czemu tylko 9/10 ? przecież darmowa kasa  zart czy powaga ? chyba mega żart.. za stawke 9/10 mecz polskiej ligi? i do tego z TAKIM ASEM na bramce jak Cabaj? wolne żarty  Cabaj nie broni od 4 meczow (albo meczy kurwa nie wiem kaca mam ;d)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Meczy cholera zdecydowanie xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Arsenal remis mozliwy, ja omijam to spotkanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|