|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
mainz po trzecią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Stuttgart 7  Bayern mega cienki - wlaczcie sobie koncowke i zobaczcie jakie gwizdy beda na koniec meczu  KOLN z kontry pocisnie im bramkę i @21 siada jak ta lala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
@BKS a co sie stalo, widzialem ze porozumienie juz z klubem jest a frekwencja sredniutka jak na Was jednak...
Lechia BLACK POWER niedlugo bedzie jest, jest ... w czw. zawieszono protest ... z czasem wszystko wróci do normy .. piorytet wyjazd na Legię, komplet będzie, mega mobilizacja .. szczególnie wśród "starych" widzę,że sentyment do starej zgody pozostał skoro taka mobilizacja;p 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
na Legie na pewno zrobicie komplet, macie mecz w tygodniu czy weekend ? tam bodajze jest 1200 miejsc wiec bez problemu komplecik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS zapraszamy, będziesz mógł sam ocenić, że przynajmniej kibicowsko jesteśmy w TOPie  jeteście mocni ... u was już byłem 4 razy, 2 ligowe, puchar i Pol - ang 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Chesterfield 2 - 0 Cheltenham jeszcze jedna 55' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Konkretnie ten link sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/65059 THX.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
na Legie na pewno zrobicie komplet, macie mecz w tygodniu czy weekend ? tam bodajze jest 1200 miejsc wiec bez problemu komplecik sobota, biletów 1300 podobno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
wiecej niz 3 setki, wiecej niz 4 setki, ale liczb tu nie bede podawal młody kibicowsko tak, tzn glowie jesli chodzi o doping bo inne aspekty narazie bardzo kulawe  na Lechu będzie mega oprawa, była zbiórka na 25 tysięcy  a co do zbiórki pewny jesteś ,że wszystko na Lecha przeznaczone,bo mi się zdaje,że częśc na Ado:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wiecej niz 3 setki, wiecej niz 4 setki, ale liczb tu nie bede podawal młody kibicowsko tak, tzn glowie jesli chodzi o doping bo inne aspekty narazie bardzo kulawe  na Lechu będzie mega oprawa, była zbiórka na 25 tysięcy  mega powiadasz ? czeka caly kraj z niecierpliwoscia bo czasem potrafiliscie dac czadu, ciekawe jak ta nowa zyleta bedzie wygladala z oprawa a ja o innych jeszcze aspektach pisalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
montana 1-1, małooooooooooooooo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
BKS zapraszamy, będziesz mógł sam ocenić, że przynajmniej kibicowsko jesteśmy w TOPie  jeteście mocni ... u was już byłem 4 razy, 2 ligowe, puchar i Pol - ang  zobaczysz jak tam teraz jest ku.ewsko glosno noooo to jak sobota to juz calkiem miod malina, my mielismy cudowny pzpnowski poniedzialek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ula w srode chce dac pograc chlopakom, ktorzy do tej pory malo co grali - AZ SIE BOJE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@BKS a co sie stalo, widzialem ze porozumienie juz z klubem jest a frekwencja sredniutka jak na Was jednak...
Lechia BLACK POWER niedlugo bedzie jest, jest ... w czw. zawieszono protest ... z czasem wszystko wróci do normy .. piorytet wyjazd na Legię, komplet będzie, mega mobilizacja .. szczególnie wśród "starych" widzę,że sentyment do starej zgody pozostał skoro taka mobilizacja;p  starzy tak, młodzi kosa z TB. pamiętam Bosmana, w 95 przyjechał do łodzi na nasz mecz z łks ... równy kolo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
craax w Gdańsku byłeś wczoraj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Fulham 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a mi potrzeba tylko Werder to score
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
twarog pewnie nie wszystko, ale wiadomo, że trzeba im przypomnieć kto jest królem na polskim podwórku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
ciezko o over bedzie evertonu...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|