|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Jeżeli zas chodzi o jutrzejsze mecze to ja zagram singla na Bayern z Hoffe, kurs 2.00 do tego poleci pewnie jakiś dubelek no i tradycyjnie taśma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
dżizas, co Ty grasz, Robben1987?  Zresztą, ja, jako poganin, też powinienem pobrać "Czarownice"  Liga Kostarykańska  a co mi tam  Gospodarze kontynuuja serie 6zwycięstw z rzedu, czas na jakąs wpadkę  Niby bezposrednie konfrontacje obydwu jedensastek na korzysc LD Alajuelense, no ale, kto nie próbuje ten nie ma  Jako singiel poszło? Zresztą, nieważne... Powodzenia  Mój "biedny" Ladbrokes nie ma kostarykańskiej ligi , więc nawet nie mogę przyjrzeć się kursom...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
APOLLYON, tak tak poszło jako singiel  zobaczymy rano  Tak wogóle to dobrze ze po wczorajszym dniu zleciłem wypłate z BAH, bo znajac zycie to przegrałbym wsio  tak jak to było ostatnim razem  PS: Małe pytanko, ile idzie wypłata z BAH na konto ??? Bo w sumie wypłacałem pieniadze no ale to było dosc dawno  Dodam iż wypłate zleciłem dzisiaj rano około godziny 8.00 a póki co na koncie bankowym nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
APOLLYON, tak tak poszło jako singiel  zobaczymy rano  Tak wogóle to dobrze ze po wczorajszym dniu zleciłem wypłate z BAH, bo znajac zycie to przegrałbym wsio  tak jak to było ostatnim razem  PS: Małe pytanko, ile idzie wypłata z BAH na konto ??? Bo w sumie wypłacałem pieniadze no ale to było dosc dawno  Dodam iż wypłate zleciłem dzisiaj rano około godziny 8.00 a póki co na koncie bankowym nie mam  2 max 3 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
APOLLYON, tak tak poszło jako singiel  zobaczymy rano  Tak wogóle to dobrze ze po wczorajszym dniu zleciłem wypłate z BAH, bo znajac zycie to przegrałbym wsio  tak jak to było ostatnim razem  PS: Małe pytanko, ile idzie wypłata z BAH na konto ??? Bo w sumie wypłacałem pieniadze no ale to było dosc dawno  Dodam iż wypłate zleciłem dzisiaj rano około godziny 8.00 a póki co na koncie bankowym nie mam  2 max 3 dni  Dzieki wielkie kolego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON, tak tak poszło jako singiel  zobaczymy rano  Tak wogóle to dobrze ze po wczorajszym dniu zleciłem wypłate z BAH, bo znajac zycie to przegrałbym wsio  tak jak to było ostatnim razem  PS: Małe pytanko, ile idzie wypłata z BAH na konto ??? Bo w sumie wypłacałem pieniadze no ale to było dosc dawno  Dodam iż wypłate zleciłem dzisiaj rano około godziny 8.00 a póki co na koncie bankowym nie mam  Ja nie wiem, bo nie mam u nich konta. Buki różnią się gibkością w przesyle kaski. Na ten Przykład, Ladbrokes, przesłał mi raz w ciągu 1,5 dnia, innym razem dopiero po 4 dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Witam wszystkich ,podaję podobno pewny skład Lecha na dziś .
Kadra Lecha Poznań na mecz z GKS-em Tychy w PP: Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Gerard Bieszczad Obrońcy: Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjević, Marcin Kamiński, Luis Henriquez Pomocnicy: Dimitrije Injac, Kamil Drygas, Jan Zapotoka, Jacek Kiełb, Jakub Wilk, Semir Stilić, Sergei Krivets Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Artur Wichniarek, Joel Tshibamba
brak tylko lekko kontuzjowanego Wojtkowiaka i pauzujących za czerwone kartki z zeszłego sezonu w PP Gancarczyka i Peszki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Puchar Polski to są dwa mecze czy jeden ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Czarownice dzielnie walczyły, ale nie dały rady. Prowadziły nawet 1-0 do przerwy, ale ostatecznie poległy 2-3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Puchar Polski to są dwa mecze czy jeden ? 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Puchar Polski to są dwa mecze czy jeden ? 1 To Śląsk awans, Wisła awans, Lech awans za 500
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Dzisiaj Real ze sporym handicapem a także Arsenal over 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|