Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Lopez
Panowie jest jakis live do turnieju w Shanghaiu?
fromsport
i w zasadzie tylko, bo oficjalnego livescore nie ma... jedynie w drabince na worldsnooker co w czasie trwania meczów aktualizują wyniki, ale z takim zapłonem że na stronie eurosportu są szybciej laugh
fuszerka totalna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Pan ustawiacz dostał lekcję gry jednym słowem bo 5-0 hmm no tego się nie spodziewałem

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ustawiacz?

Burnett wygrał 5-0 a to on był nieczysty z Maguirem. Chyba że chodzi Ci o Higginsona, którego mylisz z Higginsem-sprzedawczykiem.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Higgins 75 tys kary i moze grac laugh

teraz do brania jak najbardziej Murphy z hendi, ten stevens to żadziak jest tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
pomylilem pewnie sorki, no ten z nagrania co ruscy go wydali to stosunkowo mała kara ale może będzie to nauczka

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
over 7,5 4/5 w paddypower Ali Carter versus M. Stevens, jedyny rozsądny bet na dziś stawka 4/10 smile
Captain mozolnie przedziera się przez kolejne rundy, natomiast Stevens zaskakuje wszystkich świetną grą - co najmniej 5:3 ew. 3:5 wydaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

p.s. wczoraj 0/3 laugh i -3j psu w zupę frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wklejam artykuł z Eurosport.pl - jest on ciekawy i chyba w całości oddaje farsę jaką odwalili w stosunku do Higginsa.

Gdyby względem Johna Higginsa snookerowe władze zastosowały te same kryteria, co kiedyś względem Quintena Hanna, Szkot już nigdy nie zagrałby zawodowo w snookera. Nie dziwi zatem, że o komentarz poproszono australijskiego eksgwiazdora.

- Wiedziałem, że nie potraktują go surowo - przyznał Hann, który w 2006 roku został odsunięty od snookera na osiem lat w sprawie bardzo podobnej do tej z udziałem Szkota.

- Sport potrzebuje Johna Higginsa, więc na pewno nie będą chcieli się go pozbyć. Blisko śledziłem rozwój wydarzeń i jestem zdziwiony, że w ogóle dostał te sześć miesięcy zawieszenia.

Quinten Hann, który jako pierwszy przyciągnął uwagę obserwatorów do osoby Neila Robertsona nazywając go "najskuteczniejszym snookerzystą świata na długich bilach", w 2005 roku miał się zgodzić na przyjęcie znacznej sumy pieniędzy za przegranie meczu w China Open. Oferentami okazali się dziennikarze "The Sun", którzy nagrania z rozmów z Australijczykiem przekazali snookerowym władzom (wówczas prezesem był Sir Rodney Walker).

- Ja w swoim czasie stałem się idealnym kozłem ofiarnym. Byłem obcokrajowcem i było wiadomo, że zrezygnuję z gry w snookera - żalił się Australijczyk.

Orzeczenie o zawieszeniu Hanna zostało odczytane w lutym 2006 roku bez jego obecności. Kontrowersyjny zawodnik sam zrezygnował z zawodowego statusu na dwa dni przed ogłoszeniem wyroku. Australijczyk oprócz 8-letniego zakazu gry w zawodowych turniejach został dodatkowo zobowiązany do zapłacenia 10 tysięcy funtów kary. Nikt wtedy nie dostrzegał potrzeby przekazywania sprawy do zewnętrznego trybunału, jak uczyniono w przypadku Higginsa.

Sam Hann ciało orzekające w sprawie trzykrotnego mistrza świata określił mianem "kangaroo courts" - tego terminu używa się w odniesieniu do pozorowanego postępowania sądowego. Wynik prowadzonych tą uproszczoną drogą procesów jest zwykle z góry założony przez strony, a samo postępowanie ma służyć jedynie powstaniu potrzebnej dokumentacji dla uzasadnienia sformułowanego już wyroku.

Nazwa "kangaroo courts" [kangaroo - kangur, court - sąd] obrazuje styl postępowania w takich sprawach: procedowanie następuje skokowo z pominięciem wielu w normalnych okolicznościach ważnych czynności.

33-letni obecnie Australijczyk nie wierzy, że snooker kiedykolwiek będzie wolny od ustawiania meczów.

- Nie dziwi mnie, że ta obecny stan rzeczy został osiągnięty. To gówniana gra z gównianymi pieniędzmi do zdobycia w turniejach. Zrobiono ze mnie kozła ofiarnego, a prawda jest taka, że robili to [ustawiali mecze] wszyscy. Widziałem na własne oczy. Zawsze się o tym po cichu mówiło i mogę zapewnić, że nigdy nie zostało to wyplenione - przestrzega Hann.


Dokładnie takie są moje odczucia, Higginsa potrzebuje snooker, a wczoraj Kruk mówił o wycofaniu dwóch głownych zarzutów wobec Johna co do ustawienia meczu. Zarzucono mu jedynie zszarganie wizerunku snookera i za to dostał karę.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Selby z Hawkinsem @ 1.36 7/10 do gry już za momencik, a ogolnie od jutra na poważniej z World Open smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Selby przegrał, niestety 2:3, po zaciętym meczu, zaryzykował i nie trafił bardzo trudnej różowej co zaowocowało porażką w decydującym frejmie.

na najbliższe dni taki o to treble:
R O'Sullivan vs M King 1 @ 1.33
Jimmy Michie vs Ding Junhui 2 @ 1.36
N Robertson vs David Morris 1 @ 1.30
@ 2.36
stawka: 10/10

obawiam się nieco o Rakietę, a raczej o podejście do turnieju, bo ostatnimi czasy z jego motywacją było nędznie, jednak World Open to już nieco inna półka turniejowa i czas by wreszcie coś wygrać. Różnica klas -bezapelacyjna.
Drugi pojedynek - Ding, który kiepsko wszedł w sezon, ale ładnie zaczął turniej (w niedziele gładkie 3:0) przeciwko dla mnie nieco anonimowemu zawodnikowi - Jimmiemu Michie - Anglik 48 na świecie, bez większych osiągnięć od lat. Faworyt może tu być tylko jeden.
Trzeci- bardzo ciekawie zapowiadający się mecz - to Kangur, obecny mistrz świata przeciwko młodej nadziei irlandzkiego snookera Davidowi Morrisowi. Przyznam się że nie widzialem nigdy 22latka w akcji, lecz podobno ma duży potencjał, pytanie brzmi czy nie spali się psychicznie grając przeciwko Robertsonowi. Nawet jeśli nie, to moim osobistym faworytem do końcowego tryumfu jest własnie Robertson, żeby tak się zdało musi w środę wygrać.
O motywację się nie martwię, widać ją było w meczu z Dottem, wygranym 3:1

3 mocni faworyci, a jednocześnie 3 ciężkie spotkania. Ogolnie pojedynki na początek dość wyrównane i ciężko typować bezpośrednich wygranych, dlatego w tej fazie turnieju tylko ten trembe, zobaczymy jak to wyjdzie boks boks boks


Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
147 O'Sullivana shocked crazy
więc chyba motywacja jest grin

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Doherty K. - Hawkins B
pisać dużo nie trzeba, Ken daleki od swojej formy i po dobrym kursie lepiej zagrać na Hawkinsa bo ograć Selbiego to też nie taka prosta sprawa a kogo z czołówki ograł ostatnio Ken? no właśnie

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Matias88
Doherty K. - Hawkins B
pisać dużo nie trzeba, Ken daleki od swojej formy i po dobrym kursie lepiej zagrać na Hawkinsa bo ograć Selbiego to też nie taka prosta sprawa a kogo z czołówki ograł ostatnio Ken? no właśnie
popieram, aczkolwiek ze stawką bez szaleństw 2,5/10

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Danielsan - pisałeś o 147 ronney'ego. polecam obejrzec na youtubie jak to wygladalo. WSTYD.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Majtikroko
Danielsan - pisałeś o 147 ronney'ego. polecam obejrzec na youtubie jak to wygladalo. WSTYD.
no jak wyglądało, spytał się czy będzie jakaś kasa za maksa laugh ten odpowiedział mu że nie, ale później dodał że jest przewidziane 4tys za najwyższy break smile (tak więc kasę ma już w kieszeni)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
O ile nikt tez nie zrobi 147 wink Wstyd dla organizatorów że żadnej dodatkowej kasy nie ma, choćby z 10k...szkoda w sumie że Ronnie wbił tą czarną na koniec.



edit: sędzią był Jan Verhaas.

BTW: Ulubiony sedzia Ronnie O'Sullivana - Jan Verhaas. Ulubiony zawodnik Jana Verhaasa - Ronnie O'Sullivan wink

Last edited by Skiper; 22/09/2010 22:47.
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Majtikroko
Danielsan - pisałeś o 147 ronney'ego. polecam obejrzec na youtubie jak to wygladalo. WSTYD.
oglądałem live na eurosporcie, wyglądało jak wyglądało - jeden z najszybyszych w historii tongue
ale cała zasługa pana sędziego, nie pamiętam nazwiska, gdyby nie on, Ronnie puściłby przy 140.. Niesamowicie chimeryczny, ale mega utalentowany gość i tyle, a do takich zachowań zdążył już przyzwyczaić.
BTW jakiś młody Angol postawił 250 funciaków, ze będzie maks w turnieju 20:1, troszkę miał emocji grin

Originally Posted by Danielsan
na najbliższe dni taki o to treble:
R O'Sullivan vs M King 1 @ 1.33
Jimmy Michie vs Ding Junhui 2 @ 1.36
N Robertson vs David Morris 1 @ 1.30
@ 2.36
stawka: 10/10
piwo hura
idziemy do kasy, Neil po średnim, 'taktycznym' meczu domknął gruby kupon smile

World Open już swoje zarobiło, warto grać live, bo można czasem miłe kursy złapać.

Jutro na pewno Ronnie, wieczorem kusi grać przeciwko Maguire'owi a i kurs sympatyczny, ale zobaczymy, bo poki co w grze za drobne Doherty boks

pozdrawiam smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Mam nadzieję, że Martin Gould dociągnie ten mecz, ktory jeszcze trwa..

Na jutro spróbowałem:
Ronnie 3:0 @ 2.90 2,5/10
Ronnie 3:1 @ 3.25 2,5/10

A oprocz na najbliższe dni:
Ding + Williams + Ebdon + O'Sullivan
każdy lepszy, najcięższa przeprawa Williamsa, bo Hawkins wyraźnie w formie, Ebdon powinien pokonać mało znanego Azjatę, Ding fajnie grał, na dużym luzie, na papierze wszystko świetnie, tylko czy znowu obejdzie się bez niespodzianki dużego kalibru?
2,5/10 boks boks boks boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Gould piwo
nie powinno się tak grać, ale po raz kolejny dokładam Ronniego w dubelku z Dingiem @ 1.63 2,5/10
Ding w H2H z Marcusem prowadzi 2:0, liczę na podtrzymanie tendencji, do tego podobał mi się w pierwszym meczu, nie powinno być źle boks

Higginson vs Fu 1 @ 2.2 1/10
tu ponownie idę za H2H, gdzie Anglik prowadzi 2:0, a oba zwycięstwa stosunkowo łatwe, ponadto Andrzej ostatnio w przyzwoitej dyspozycji, u Fu natomiast średnio z formą
boks

miało nie być grania już WO, a ponownie wyszło duże tego, zobaczymy jak wyjdzie boks boks
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Markt Williams 1.50 2,5/10
dokładamy Williamsa, myślę, że starczy tych szaleństw Hawkinsa, Borsuk wygrał z Kapitanem, a to oznacza, że mu zależy w tym turnieju, do tego H2H na korzyść wielokrotnego mistrza świata, kurs 1.50 do zaakceptowania boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Danielsan
Mark Williams 1.50 2,5/10
nie powinno się tak grać, ale po raz kolejny dokładam Ronniego w dubelku z Dingiem @ 1.63 2,5/10
Higginson vs Fu 1 @ 2.2 1/10
Ronnie 3:0 @ 2.90 2,5/10
Ronnie 3:1 @ 3.25 2,5/10
Ding + Williams + Ebdon + O'Sullivan
2,5/10 boks boks boks boks

Williams 3:2 piwo
Ronnie 3:1 piwo
Ding 3:0 piwo
Ebdon 3:2 piwo
Higginson 3:1 piwo

Full house ooo hura

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1