Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#41391 13/02/2003 05:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
btw to ten kalkulator moze rowniez posluzyc wszystkim grajacym np w unibecie. w unibecie nie ma podporek, ale jesli damy na dwie mozliwosci, wpiszemy kursy na 1 i 2 to wszystko wyjdzie czarne na bialym - jaki kurs, ile stawiac na 1(2) i X.

Jesli macie konto u kilku bukow to wtedy robicie sobie najlepsza podporke!!

SeeYaa
Kejsper

Bonus: Unibet
#41392 13/02/2003 11:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Wystarczy kliknąć na: "Przełącznik między dwoma (12) lub trzema (1x2) możliwościami"[/qb]
Dzięki Conrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#41393 13/02/2003 16:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
surebety znajdziesz tez na www.oddschecker.com [oddschecker.com]

#41394 13/02/2003 21:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Dobra strona do surebetów:
http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

Na dzisiaj takie rodzynki jak:
Farjestads BK vs Djurgarden IF zysk 38.3% !!!!!!
NBA: Portland - Boston zysk 18.2%

#41395 13/02/2003 21:45
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał mmadeja:
[qb]Dobra strona do surebetów:
http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

Na dzisiaj takie rodzynki jak:
Farjestads BK vs Djurgarden IF zysk 38.3% !!!!!!
NBA: Portland - Boston zysk 18.2%[/qb]
Super stronka.Fajnie,ze ja podales.
Wydaje mi sie,ze ten kurs na Farjestads 3.90 to pomylka .Teraz juz jest 1.68 w Centrebet.
Wlasnie na czyms takim moim zdaniem mozna sie przejechac.Buk na pewno nie zaliczylby zakladu.

#41396 13/02/2003 22:00
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mmadeja:
[qb]Dobra strona do surebetów:
http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

Na dzisiaj takie rodzynki jak:
Farjestads BK vs Djurgarden IF zysk 38.3% !!!!!!
NBA: Portland - Boston zysk 18.2%[/qb]
Super stronka.Fajnie,ze ja podales.
Wydaje mi sie,ze ten kurs na Farjestads 3.90 to pomylka .Teraz juz jest 1.68 w Centrebet.
Wlasnie na czyms takim moim zdaniem mozna sie przejechac.Buk na pewno nie zaliczylby zakladu.[/qb]
Na Portland-Boston surebet także nie do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#41397 14/02/2003 00:20
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mmadeja:
[qb]Dobra strona do surebetów:
http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

Na dzisiaj takie rodzynki jak:
Farjestads BK vs Djurgarden IF zysk 38.3% !!!!!!
NBA: Portland - Boston zysk 18.2%[/qb]
Super stronka.Fajnie,ze ja podales.
Wydaje mi sie,ze ten kurs na Farjestads 3.90 to pomylka .Teraz juz jest 1.68 w Centrebet.
Wlasnie na czyms takim moim zdaniem mozna sie przejechac.Buk na pewno nie zaliczylby zakladu.[/qb]
Na Portland-Boston surebet także nie do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Bo to chyba bylo nieporozumienie.Kurs 1.95 w Expekcie nie jest na zwyciestwo Portland tylko kto zdobedzie najwiecej punktow Wells czy Anderson z Celtics.Na Wellsa jest wlasnie ten kurs.Tu nie bylo zadnego sure beta.Tak mi sie wydaje.
Pozdrawiam.

#41398 14/02/2003 00:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
Przede wszystkim trzeba uwarzać na firmy bukmacherskie i grać wyłącznie u tych już sprawdzonych . Również lepiej dokładnie przeanalizować regulamin
ponieważ bukmacher może pobierać róznego rodzaju opłaty.

#41399 14/02/2003 01:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał Hubi:
[qb]Przede wszystkim trzeba uwarzać na firmy bukmacherskie i grać wyłącznie u tych już sprawdzonych . Również lepiej dokładnie przeanalizować regulamin
ponieważ bukmacher może pobierać róznego rodzaju opłaty.[/qb]
Dokladnie tez tak mysle.sure bet to jest tylko kilka procent kapitalu i nie zawsze warto ryzykowac.Gdyby ktos mogl w tym temacie podzielic sie swoimi wrazeniami odnosnie obstawiania w ten sposob.Chodzi mi przede wszystkim o to gdzie warto grac a gdzie nalezy sobie odpuscic.Ktore buki sa sprawdzone i nie robia problemow z ewentualnymi wyplatami.Wiadomo,ze gra wlasnie na sure bety wiaze sie z szybkim transferem gotowki.Co do tego jest najlepsze,Prosilbym o pomoc.Dzieki
Poozdrawiam

#41400 14/02/2003 14:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Tak to właśnie z tym jest, że by coś wygrać trzeba stawiać bardzo dużą kasę a z tym wiąże się czas przelewów, regulamin buków i nie zawsze się zdaży z przelewem zanim buk nie zmieni kursu. Na stronie którą podałem był kurs 1.5 na pewny mecz a po wejściu na stronę owego buka był już 1.25 także surebetów najlepiej szukać samemu. Zresztą żadko się zdarza surebet u jakiś porządnych buków. No ogół są to jakieś egzotyczne firmy do których strach by było przelać dużą kasę. Czyli nie jest tak wesoło jakby się na początku wydawało.

#41401 24/02/2003 20:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Generalnie rzecz ujmując warto się zająć tymi surebetami. Trzeba sobie założyć stawkę za jaką się chce grać powiedzmy 1000 EUR, zdobyć 10 razy tyle tj. 10000 EUR i puszczać wszystko na 10 surebetów po tysiączku, i w ciagu miesiąca można uzbierać ze wszystkich ponad 100% czyli kolejny tysiączek na czysto, a za to to już sobie można nieźle żyć.

#41402 24/02/2003 22:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Kto by pomyslal, ze to takie proste.

#41403 25/02/2003 01:14
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Kto by pomyslal, ze to takie proste.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Albo miec 1000E, dzielic na 10 surebetow i uzyskac po miesiacu 300% wtedy to juz moge sobie nawet pozwolic na fajne autko!

#41404 25/02/2003 20:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Lokomotiv @3.02 canbet
Milan @1.64 pinnacle

Asian Handicap 0:0

#41405 26/02/2003 23:54
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Być może wielu z was się to nie spodoba ale z sure betami nie jest tak łatwo zarobić.1.Nie tak często dobierzesz 2 lub 3 firmy które cięgle się powtarzają wspólnie w surebets.2.Jeżeli wygrasz w jednej firmie masz kase w niej właśnie i musisz czekać aż ją znowu wykorzystasz lub wypłacić co jest związane z czasem i kosztami.Ja wielokrotnie grałem w surebet ale przeliczałem troszeczkę inaczej.Wybierałem faworyta i na niego obstawiełem większość kasy,inne wyniki to tylko zwrot kosztów.W takim wypadku przy wygranej twojego faworyta zwiększasz swoje sure bet.

#41406 27/02/2003 05:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał booker:
[qb]Wybierałem faworyta i na niego obstawiełem większość kasy,inne wyniki to tylko zwrot kosztów.W takim wypadku przy wygranej twojego faworyta zwiększasz swoje sure bet.[/qb]
Nie jestem pewien co miales na mysli piszac 'zwiększasz swoje sure bet'. Przy zagraniu surebeta nastawionym na faworyta zwiekszysz szanse na osiagniecie zysku, ale jezeli chodzi o wielkosc tego zysku, to bedzie odwrotnie. Obstawienie skoncentrowane na wyzszym kursie daje potencjalny wiekszy zysk % i ta roznica moze wyjsc dosyc znaczna. Polecam samemu to sprawdzic kalkulatorem, do ktorego link podal Conrad. Mozna wklepac jakies kursy typu 1.70 4.00 8.00 i skorzystac z opcji 'Equal Bias/Home Bias/..itd.'

[Podaje inny link do kalkulatora, bo widze, ze ten Conrada przestal dzialac:
http://www.betonsuccess.com/asp/calculations.htm ]

Tak na dluzsza mete to najlepiej wyjdzie sie, jezeli stawki dobieralo sie tak, ze koncentrowaly sie na bukach najczesciej robiacych bledy(czyli ich kursy najbardziej odbiegaly od rzeczywistych szans zdarzen).

#41407 27/02/2003 13:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
ja nie korzystam z tego kalkulatora tylko przeliczam sam.Dosyć często korzystam z tego gdyż mam dostęp do firmy która daje bardzo dobre kursy.Niestety ta firma nie działa w internecie lecz mój przyjaciel ( to zagranica) stawia moje pieniądze w realu.Jeżeli mam sytuację np. 1-w realu 1,80 , x-internet 3,70 2-internet 8,00 to typowy surebet wynosi 5,17 , a ja robię tak że na 2 obstawiam 12,5 % x obstawiam 27,03% a na jedynkę 60,47% . W takim przypadku gdy padnie 1 zarabiam 8,85% całości włożonej sumy a wypadku 2 lub x mam zwrot poniesionych kosztów.Należy przy tym pamiętać o dokładnym trzymaniu się tych procentów.

#41408 27/02/2003 15:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Czesc mam pytanie odnosnie kalkulatora co oznacza
Decimal(domyslam sie ze chodzi o kurs), Fractional i Money Line dzieki za pomoc.

#41409 27/02/2003 17:56
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172

#41410 28/02/2003 11:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Ok wielkie dzieki.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1