Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Chyba najpewniejszym typem na 1 kolejke jest zagranie Polski CS 3-0 po kursie @1.5 expekt smile Mysle ze Kanada nie jest w stanie urwac nam seta :]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by _Korver_
Kursy na I kolejkę ogólnodostępne, zapraszam do analiz! piwo


nie sadzezeby tutaj sie pojawily jakies analizy smile jest konkurs wiec nikt juz nic nie napisze, tak jak ostatnio

niezbyt to fajne no ale coz

ja wrocilem dzisiaj i kursy na pierwsze dni jakos nie do gania, wylapalem moze dwa mecze ale to na under i nic wiecej ...wiec 3:0 bede celowal

aa i nie jest to w meczy Polakow..omijam pierwsze spotkanie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Kazow laugh
'Konkurs' nie dosc, ze od betsyfu to jeszcze z smieszna pula nagrod.
Moze i ktos pogra, ale to glownie dla zabawy wiec i o analizy bym sie nie martwil (chociaz na tym forum to pewnie cisza bedzie).

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by agr1
o analizy bym sie nie martwil (chociaz na tym forum to pewnie cisza bedzie).

to podawaj analizy w temacie i nie będzie ciszy, proste

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No właśnie Panowie, jak chcecie analizy to trzeba najpierw od siebie coś dać.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Mam pytanie do osób które trochę siedzą w składach, pamiętam jak kiedyś w Wenezueli grał taki bombardier i nawet cała ta reprezentacja nieźle pogrywała a nagle zonk, emeryturka czy kontuzje? bo Argentyna pokazała się z niezłej strony w LŚ i raczej powinna wygrać, na pierwszą kolejkę kursy nie rozpieszczają ale:

Argentyna
Polska
Rosja 3:0
Brazylia
Kuba? no właśnie przy robieniu lokaty bym ich wyrzucił jednak bo oni są nieobliczalni

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Po czym twierdzisz, że Argentyna pokazała się z dobrej strony w LŚ? Bo chyba nie po wynikach, gdzie przegrali 14 spotkań... na 14 rozgrywanych grin

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
po tym, że jak grali z naszym orłami to tanio skóry nie sprzedali tylko widać było walkę nawet gdy grali bez podstawowych graczy, oczywiście na zespoły z czołówki są za słabi ale coś tam grają wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ktos musi zaczac, wiec ode mnie:
Egipt vs Iran 1 @ 2,20 obecnie max to 2.08 i ciagle spada.
Ewentualnie Egipt+1,5 @ 1.55
Moim zdaniem kursy powinny byc odwrotne i powolutku zaczynaja isc wlasnie w ta strone.
Egipt bardziej ograny po Lidze Światowej, zaprezentowali sie calkiem calkiem, postawili sie Ruskim, Amerykancom i Finom.
1 wyrozniajacy sie zawodnik Ahmed Salah - kapitalny serwis + bardzo dobry atak.
Iran widzialem na turnieju azjatyckim, grali jako gospodarz.
Zaprezentowali sie niezle, ale jak wiadomo sciany pomagaja i sedziowie byli bardzo, ale to bardzo pomocni.
Przeciwnicy jednak nie byli zbyt wymagajacy, z reszta nie grali w optymalnych skladach.
Pojedynek bardzo wazny, bo zapewne o miejsce 2 i 3 w grupie (na Ruskich czeka 1 miejsce, a Kamerun to outsider i raczej 4 miejsce).

Polska vs Kanada u160,5 (lub Pl-2.5 czy tez 3:0) @ 1.60
Tu nie ma co sie czarowac, Kanada z gory jest skazana na ostatnie miejsce w naszej grupie.
Ostatnio 3 porazki z Czechami ktorzy mocno rotowali skladem.
Castellani szykowal sie na Mś juz od dawna czas sie wykazac.

Brazylia vs Tunezja over125,5 @ 1.85
Wszyscy wiemy, ze Brazylia to glowny faworyt, ale jest to ekipa turniejowa. Wygrywaja co maja wygrac, ale w poczatkowej fazie napewno nie beda sie przemeczac i deklasowac rywali.
Zdaza sie im przegrac mecz, czy stracic sety ze slabszymi rywalami, ale pozniej i tak wygrywaja wazne mecze.
Tunezja potrafi grac i te 17pkt na set powinni spokojnie ugrac (a kto wie czy jakiegos seta nie urwa).

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
To teraz powiedz jeszcze mi - po co podajesz stary/poczatkowy kurs tego meczu? Czemu to ma sluzyc? Jeszcze bezczelnie piszesz, ze max teraz to 2,08 smirk

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by agr1
Ktos musi zaczac, wiec ode mnie:
Egipt vs Iran 1 @ 2,20 obecnie max to 2.08 i ciagle spada.
Ewentualnie Egipt+1,5 @ 1.55
Moim zdaniem kursy powinny byc odwrotne i powolutku zaczynaja isc wlasnie w ta strone.
Egipt bardziej ograny po Lidze Światowej, zaprezentowali sie calkiem calkiem, postawili sie Ruskim, Amerykancom i Finom.
1 wyrozniajacy sie zawodnik Ahmed Salah - kapitalny serwis + bardzo dobry atak.
Iran widzialem na turnieju azjatyckim, grali jako gospodarz.
Zaprezentowali sie niezle, ale jak wiadomo sciany pomagaja i sedziowie byli bardzo, ale to bardzo pomocni.
Przeciwnicy jednak nie byli zbyt wymagajacy, z reszta nie grali w optymalnych skladach.
Pojedynek bardzo wazny, bo zapewne o miejsce 2 i 3 w grupie (na Ruskich czeka 1 miejsce, a Kamerun to outsider i raczej 4 miejsce).

mała poprawka, Egipt i Iran grają w grupie z Japonią i Włochami, więc ten mecz jest nawet wazniejszy niz bardzo wazny dla obu ekip, co do typu sie zgadzam, bo blizej mi do postawienia na Faraonów, dla mnie najbardziej wyróżniającym sie zawodnikiem Egiptu jest rozgrywający Abdalla, ale to moja subiektywne zdanie
Iran ostatnio oglądałem w meczach przeciwko Portoryko, Chinom i Austrii, grali calkiem calkiem, jednak Egipt powinien to wygrac, trener Egipcjan wypowiadal sie ze wiekszosc zawodnikow jest w szczytowej formie, ostatnie spotkanie tych druzyn zakonczylo sie tie breakiem, teraz moze byc podobnie, jak dla mnie 3-1 Egipt tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No qrwa nie dogodzi nigdy.
Co za narod, odechciewa sie wszystkiego jak sie czyta takie cos.
Podaje kurs jaki zagralem. Obok podaje aktualny jaki jest maksymalny. Rownie dobrze moglem w ogole kursu nie pisac, lub podac jakis usredniony albo z przypadkowego bukmachera...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Fakt moj blad, za duzo meczy.
Grupa oczywiscie z Wlochami i Japonia, sytuacja wyglada, ze beda sie bic o 2-3 miejsce obie ekipy + japoncy. Bo Wlosi musza zajac 1 miejsce wkoncu tak byl ukladany turniej pod nich wink
Sory za blad, jestem juz myslami przy meczu Australii z Portoryko dlatego odniesienie sie do grupy 'Rosyjskiej' i walki o 2 i 3 miejsce.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Też tak często robię... Pokazuje to jaki wg niego kurs był atrakcyjny i po jakim zagrał, a że kursy spadają to już normalna sprawa, więc teraz każdy sobie musi wyciągnąć wniosek, czy wg niego dalej bet jest warty gry. Taki wpis wymaga nieco ruszenia głową przez czytającego, co w pełni popieram.

Wszyscy chcieliby mieć wszystko podane na tacy, jeszcze @agr1 o buku zapomniał, toż to skandal!


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Matias88
Mam pytanie do osób które trochę siedzą w składach, pamiętam jak kiedyś w Wenezueli grał taki bombardier i nawet cała ta reprezentacja nieźle pogrywała a nagle zonk, emeryturka czy kontuzje? bo Argentyna pokazała się z niezłej strony w LŚ i raczej powinna wygrać, na pierwszą kolejkę kursy nie rozpieszczają ale:

Argentyna
Polska
Rosja 3:0
Brazylia
Kuba? no właśnie przy robieniu lokaty bym ich wyrzucił jednak bo oni są nieobliczalni

Tobie chodzi o Gomeza, ksywka Harry, faktycznie jego juz nie ma, zakonczyl kariere reprezentacyjną. Jednak Wenezuelczycy mają kogoś takiego np jak Marquez, który swoim zasięgiem ustępuje tylko Kazinskiemu i Grozerowi z tego co wiem, moze grac na srodku jak i ataku, ograny koles, ostatnio we Włoszech
kolejny ograny we Włoszech Wenezuelczyk to przyjmujący Diaz
Ereu tez bardzo doswiadczony, jednak odmlodzili kadre bardziej niz Argentyna, maja duzo 91` i 89` rocznika, chociaz suma sumarów są bardziej doswiadczeni niz Arg, bo zostawili paru grajkow starszej daty wiecej
ten mecz moze byc rozny, Arg nie gra niczego specjalnego, w LS 14 porazek, pozniej sparingi w kratke, po takim kursie to bym sie bał, raczej w 2 strone zagram, jakis hc na Wen czy moze poszukam doga tutaj

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
JA gram to samo co AGR1 oprocz pierwszego meczu gdzie zgodze sie z tym ale to na innym kuponie pozostałe dwa takie samo tłumaczenie i dodaje do tego Bułgarow under 160,5.Licze ze Bułgarzy podejdą do tego spotknia skoncentrowani i nie bedą sie ceregielic ze skosnymi choc Skosni z kazdym rokiem grają coraz lepiej to trzeba przyznac jednak według mnie nadal przy Bułgarach wygladają słabo.Do tego over w meczu Serbia-Niemcy-181,5.MYsle ze tutaj bedzie zacieta walka.Niemcy mogą byc czarnym koniem mistrzostw i nie zdziwie sie jak bedzie nawet 5setow

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Matias88
po tym, że jak grali z naszym orłami to tanio skóry nie sprzedali tylko widać było walkę nawet gdy grali bez podstawowych graczy, oczywiście na zespoły z czołówki są za słabi ale coś tam grają wink

rozmieszylo mnie "tanio skory nie sprzedali", piszesz tak po obejrzeniu dwóch meczów w Polsce i chyba tylko tymi meczami się kierujesz, Arg grala tam "rezerwami" które pozniej okazaly się praktycznie podstawowym skladem na Final Six, wiec wiecej mowic nie trzeba, po drugie do skladu Polakow wracali po przerwach zawodnicy, byly to pierwsze mecze w tej edycji LS przed Naszą publiką
Arg ugrała az 3 punkty, a w Final Six az 2 sety, no to bez komentarza, fakt mieli trudnych rywali, swiatowa czolowka, ale pisac, ze Arg jest lepsza od Wen i powinna wygrac, bo dobrze(14 porazek na 14 meczów grin) w LS wypadla i tanio skory nie sprzedala? a moze po prostu zobaczyles, ze kurs wyzszy niz 1,01 proponowany na wiekszosc spotkan pierwszej kolejki i dodales do tego ze Wen w tym sezonie nie grala w LS(nawet skladu prawdopodobnie nie znasz) i po prostu wyszla mega pewka?

Wen w tamtym roku w LS wedlug mnie bardziej powalczyla niz Arg w tym, a grupe mieli podobną, kilka wyników:
Wenezuela Finlandia 3:0 27:25, 25:21, 25:22
Wenezuela Finlandia 1:3 23:25, 22:25, 25:22, 23:25
Wenezuela Polska 2:3 25:21, 19:25, 25:20, 25:27, 11:15
Wenezuela Polska 0:3 21:25, 11:25, 18:25
Finlandia Wenezuela 3:2 19:25, 26:24, 24:26, 25:13, 27:25
Polska Wenezuela 3:1 27:29, 25:14, 25:21, 25:22
Wenezuela Brazylia 0:3 15:25, 12:25, 17:25
Wenezuela Brazylia 0:3 23:25, 32:34, 19:25

no tyle wystarczy, bo to są wyniki z tamtego roku(nie sa bez znaczenia, bo Wen ma podobny skład), ale wklejam je tylko po to, zeby Ci pokazac, ze wszystkie ekipy walczą w LS

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
teraz jeszcze przeczytałem ...

Po meczach w Europie Javier Weber dokonal ostatecznego wyboru 14-stki Argentyńczyków na mundial:

rozgrywający: Luciano De Cecco (22 lata), Nicolás Uriarte (20), Demián González (27)
atakujący: Gustavo Scholtis (27), Federico Pereyra (22)
środkowi bloku: Martín Blanco Costa (24), Sebastián Solé (19), Pablo Crer (21)
przyjmujący: Rodrigo Quiroga (c) (23), Facundo Conte (21), Mariano Giustiniano (24), Lucas Ocampo (24)
libero: Alexis González (29), Franco López (21).

Więc tylko Gonzalez z pierwszej "7" stary wyga, takto sami perspektywiczni, no moze jeszcze Scholtis pogra wiecej, ale on zawsze zaczynal i schodzil, bo mu nie szło z tego co oglądałem.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
A kto pisze, że mega pewka? Wydaje mi się jedynie, że powinni wygrać, może i w tej edycje 14 w plecy meczy ale potrafili pokazać wolę gry, były i TB a to, że nie zdołali ograć Kuby,Polski,Niemiec,Brazyli i Serbii to zaskoczenie nie jest. Nie namawiam nikogo do grania tego tylko wyraziłem moje zdanie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam,
Widzę, że nikt nie spróbował analizy meczu Niemców z Serbami pod kontem zwycięstwa drużyny Niemieckiej. Kursy jeszcze 2 dni temu na wygraną tego zespołu w okolicach 5. Przesłanki za ich wiktorią są według mnie dwie - systematyczny postęp pod okiem R. Lozano co było widoczne w Lidze Światowej i druga sprawa która pozwala zaryzykować średnią stawkę to dwa wygrane mecze na trzy z Brazylią. Tak, tak ja wiem że to sparingi lecz każdy wie jak jest mentalnie ukształtowany ten zespół a o trenerze Rezende już w tej kwestii nic nie mówię:). Gdyby przegrali jedno spotkanie to tak bardzo bym się nie tym nie przejął lecz dwa ....

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1