|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
no ku.rwa teraz to przesadzilo grand bay czyli grand prive siec czy jak jej
dawali bonus dla wszystkich zreszta oopalona mowila tutaj ze wyplacila z tego bonusa
dzisiaj napisali ze chca skany potwierdzili ze dostali i ze sa ok
ku,rwy dodali cos takiego However we are unable to assist you as the winnings are from free money. A code that was by invite only and only for USA players.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
co zrobic jakby nie bylo 200 dolarow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
podziekowali Polakom za wspolprace po prostu, o kasie mozesz zapomniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Nie przejmuj sie AlwaysVegas mnie tez wydymalo niedawno na 200$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
to znaczy ze juz nie mozemy tam grac wogole? chodzi o siec GrandPrive
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12 |
Szczerze to nie sadze by bylo cos co da efekt .Jesli postanowili ,ze nie wyplaca juz Polakom ani grosza to tak bedzie i nikt im nic za to nie zrobi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
rafal wiem, ze nie przepadasz za tymi kasnymi, ale w tym przypadku to ja im sie nie dziwie wcale, chociaz zaluje strasznie, bo je polubilem heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
U mnie na forum w związku z ostatnimi banami dla Polaków w kasynach rozpoczynamy akcje uniemożliwiania smarkaczom i innym multikontowcom dostępu do działu z bonusami no depo. Bedą mieli tudniej zdobywac informacje o nowych promocjach. Chciałbym podsunąc ten pomysł na innych forach związanych z gra w kasynach. Może się uda im to ograniczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
to fatalnie,ciekawe czy mi zwroca depozyt w takim razie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a jakby wplacic niby pograc zeby zatuszowac za jakis czas ta wygrana
czy polacy poblokowani na amen
najgorsze ejst to ze bonus byl adla wszystkich i teraz taki walek
nie odpuszcze im bo npo w always nie bylo kraju poland w rejetsracji
tu byl i kod byl dla wszyskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12 |
U mnie na forum w związku z ostatnimi banami dla Polaków w kasynach rozpoczynamy akcje uniemożliwiania smarkaczom i innym multikontowcom dostępu do działu z bonusami no depo. Bedą mieli tudniej zdobywac informacje o nowych promocjach. Chciałbym podsunąc ten pomysł na innych forach związanych z gra w kasynach. Może się uda im to ograniczyć Nic takiego nie bedziemy tu robic bo nie ma to najmniejszego sensu .Nawet dyskusja o tym nie ma najmniejszego sensu  Juz dawno przerabialem takie tematy i nie chce mi sie kolejny raz  mowiac szczerze Najwiecej winy za pozniejsze bany dla danego kraju ponosza menago dopuszczajacy promocje ,w ktorych mozliwe sa bardzo duze naduzycia .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
powodzenia kardynal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12 |
a jakby wplacic niby pograc zeby zatuszowac za jakis czas ta wygrana
czy polacy poblokowani na amen
najgorsze ejst to ze bonus byl adla wszystkich i teraz taki walek
nie odpuszcze im bo npo w always nie bylo kraju poland w rejetsracji
tu byl i kod byl dla wszyskich jesli zablokuja wyplate dla danego krsju to nawet jak pograsz to to nie przejdzie . W always wiele osob mialo stare konta na ,ktorych dalos ei grac wiec sytuacja tez nie byla wcale taka oczywista . Co do kodow jedno jest pewne dalo go sie wpisac .Czesc z nich sami przysylali na e-mail wiec sami sie prosili o to by grac .A czy wszystkie kody byly dla wszystkich tego nie wie nikt . Sam wiesz,ze jak najbardziej zycze tego by Ci wyplacili kase ,ale naprawde jestem realista i wiem,ze jesli oni zadecyduja inaczej to nic sie z tym nie zrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12 |
To nie jest playtech gdzie renoma i solidnosc ma priorytet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu dostaliscie maile z przeprosinami od kazdej z tych firm dlaczego soft byl off ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu dostaliscie maile z przeprosinami od kazdej z tych firm dlaczego soft byl off ? cos tam bylo napisane ze jakas renowacje przprowadzali,serwerow czy cos,chyba z powodu duzego naporu ludnosci, rozmawialem przed chwila na live chat ,Unfortunately not, we will no longer be accepting Polish players. na pytanie czy mozna grac tam za wlasne pieniadze , no cash ind for polish players, thank you bye bye
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no ale depozyty to bez łaski powinni zwrócić ... mail do supportu ze czeka sie na natychmiastowy zwrot wlasnych pieniedzy i tyle ... ps. a jak nie to niech czesc innych co wypłacili złozy sie na zwrot tego... niech bedzie fair! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,965 Likes: 12 |
Depozyty to na 100% powinni oddac.ja tylko o wygranych pisalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
To nie jest playtech gdzie renoma i solidnosc ma priorytet No z wyjątkiem MaximaCasino, BrandyCasino, BlackWidow, Kiwi, Solei i pewnie jeszcze długo by wymieniać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|