Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
no ku.rwa teraz to przesadzilo grand bay czyli grand prive siec czy jak jej

dawali bonus dla wszystkich zreszta oopalona mowila tutaj ze wyplacila z tego bonusa

dzisiaj napisali ze chca skany potwierdzili ze dostali i ze sa ok

ku,rwy dodali cos takiego
However we are unable to assist you as the winnings are from free money.
A code that was by invite only and only for USA players.


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
co zrobic jakby nie bylo 200 dolarow

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
podziekowali Polakom za wspolprace po prostu, o kasie mozesz zapomniec.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Nie przejmuj sie AlwaysVegas mnie tez wydymalo niedawno na 200$ smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
to znaczy ze juz nie mozemy tam grac wogole? chodzi o siec GrandPrive

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
Szczerze to nie sadze by bylo cos co da efekt .Jesli postanowili ,ze nie wyplaca juz Polakom ani grosza to tak bedzie i nikt im nic za to nie zrobi .

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
rafal wiem, ze nie przepadasz za tymi kasnymi, ale w tym przypadku to ja im sie nie dziwie wcale, chociaz zaluje strasznie, bo je polubilem heh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
U mnie na forum w związku z ostatnimi banami dla Polaków w kasynach rozpoczynamy akcje uniemożliwiania smarkaczom i innym multikontowcom dostępu do działu z bonusami no depo.
Bedą mieli tudniej zdobywac informacje o nowych promocjach.
Chciałbym podsunąc ten pomysł na innych forach związanych z gra w kasynach. Może się uda im to ograniczyć

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
to fatalnie,ciekawe czy mi zwroca depozyt w takim razie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a jakby wplacic niby pograc zeby zatuszowac za jakis czas ta wygrana

czy polacy poblokowani na amen

najgorsze ejst to ze bonus byl adla wszystkich i teraz taki walek

nie odpuszcze im bo npo w always nie bylo kraju poland w rejetsracji

tu byl i kod byl dla wszyskich

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
Originally Posted by cassapian
U mnie na forum w związku z ostatnimi banami dla Polaków w kasynach rozpoczynamy akcje uniemożliwiania smarkaczom i innym multikontowcom dostępu do działu z bonusami no depo.
Bedą mieli tudniej zdobywac informacje o nowych promocjach.
Chciałbym podsunąc ten pomysł na innych forach związanych z gra w kasynach. Może się uda im to ograniczyć

Nic takiego nie bedziemy tu robic bo nie ma to najmniejszego sensu .Nawet dyskusja o tym nie ma najmniejszego sensu smile Juz dawno przerabialem takie tematy i nie chce mi sie kolejny raz wink mowiac szczerze

Najwiecej winy za pozniejsze bany dla danego kraju ponosza menago dopuszczajacy promocje ,w ktorych mozliwe sa bardzo duze naduzycia .

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
powodzenia kardynal laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
Originally Posted by kardynal20
a jakby wplacic niby pograc zeby zatuszowac za jakis czas ta wygrana

czy polacy poblokowani na amen

najgorsze ejst to ze bonus byl adla wszystkich i teraz taki walek

nie odpuszcze im bo npo w always nie bylo kraju poland w rejetsracji

tu byl i kod byl dla wszyskich

jesli zablokuja wyplate dla danego krsju to nawet jak pograsz to to nie przejdzie . W always wiele osob mialo stare konta na ,ktorych dalos ei grac wiec sytuacja tez nie byla wcale taka oczywista .

Co do kodow jedno jest pewne dalo go sie wpisac .Czesc z nich sami przysylali na e-mail wiec sami sie prosili o to by grac .A czy wszystkie kody byly dla wszystkich tego nie wie nikt .

Sam wiesz,ze jak najbardziej zycze tego by Ci wyplacili kase ,ale naprawde jestem realista i wiem,ze jesli oni zadecyduja inaczej to nic sie z tym nie zrobi

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
To nie jest playtech gdzie renoma i solidnosc ma priorytet

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by static-x
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu

dostaliscie maile z przeprosinami od kazdej z tych firm dlaczego soft byl off ?

Haz$ #4140091 24/09/2010 05:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Haz$
Originally Posted by static-x
wlasnie kwestia jest taka czy polacy poblokowani na amen czy tylko bonusy no deposit i od depozytu

dostaliscie maile z przeprosinami od kazdej z tych firm dlaczego soft byl off ?

cos tam bylo napisane ze jakas renowacje przprowadzali,serwerow czy cos,chyba z powodu duzego naporu ludnosci,

rozmawialem przed chwila na live chat ,Unfortunately not, we will no longer be accepting Polish players.

na pytanie czy mozna grac tam za wlasne pieniadze , no cash ind for polish players, thank you bye bye

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no ale depozyty to bez łaski powinni zwrócić ...
mail do supportu ze czeka sie na natychmiastowy zwrot wlasnych pieniedzy i tyle ...

ps. a jak nie to niech czesc innych co wypłacili złozy sie na zwrot tego... niech bedzie fair! grin

Haz$ #4140101 24/09/2010 05:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,954
Likes: 12
Depozyty to na 100% powinni oddac.ja tylko o wygranych pisalem

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by rafal08
To nie jest playtech gdzie renoma i solidnosc ma priorytet

No z wyjątkiem MaximaCasino, BrandyCasino, BlackWidow, Kiwi, Solei i pewnie jeszcze długo by wymieniać smile

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1