|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ojro dziś w Gdańsku w dupę izzi dostaniecie:) jakies argumenty ? chetnie przeczytam Twojego pierwszego posta w dziale Pilka Nozna->Polska. Forma + potencjał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Manchester City - Chelsea ov2,5 @2,00 bet365 czuję, że tak będzie ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ojro dziś w Gdańsku w dupę izzi dostaniecie:) jakies argumenty ? chetnie przeczytam Twojego pierwszego posta w dziale Pilka Nozna->Polska. Forma + potencjał  Jedna zmiana w porównaniu z kadrą powołaną na ostatni mecz Pucharu Polski, zaszła w zespole Tomasza Kafarskiego. Uraz Vytautasa Andruskeviciusa okazał się poważniejszy niż pierwotnie sądzono. Wobec powyższego Litwina zastąpił Jakub Popielarz.Kadra Lechii na mecz z Górnikiem: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Hubert Wołąkiewicz, Deleu, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marko Bajić, Traore, Jakub Popielarz, Marcin Kaczmarek, Marcin Pietrowski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski, Paweł Buzała, Bedi Buval, Aliaksandr Sazankou, Piotr Wiśniewski. lechia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 264 |
Manchester City - Chelsea ov2,5 @2,00 bet365 czuję, że tak będzie .... Musi tak być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
Ojro dziś w Gdańsku w dupę izzi dostaniecie:) jakies argumenty ? chetnie przeczytam Twojego pierwszego posta w dziale Pilka Nozna->Polska.  no to można grać jak mówi twarog2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
11111111111111111 jubilo szyciutko;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
twarog i co z tymi kompletami wyjazdowymi, mialybyc komplety na kazdym wyjezdzie a tu przyszedl pierwszy Lubin i sredniutenko ? naprawde cieniutka ta Legia obecnie cieniutenka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Forma + potencjał  yyy... Forma, czyli wygrany mecz z Cracovia 1-0 i wygrana 2-0 z rezerwami Górnika ? potencjał ? w polskiej lidze nie powinnismy mowic o tym jako argumencie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Forma + potencjał  yyy... Forma, czyli wygrany mecz z Cracovia 1-0 i wygrana 2-0 z rezerwami Górnika ? potencjał ? w polskiej lidze nie powinnismy mowic o tym jako argumencie... Ojro a ty nie w pociągu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
twarog i co z tymi kompletami wyjazdowymi, mialybyc komplety na kazdym wyjezdzie a tu przyszedl pierwszy Lubin i sredniutenko ? naprawde cieniutka ta Legia obecnie cieniutenka @craax dacie radę rybom ? poszło sporo na waszą wygraną, więc ostro kibicuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
twarog i co z tymi kompletami wyjazdowymi, mialybyc komplety na kazdym wyjezdzie a tu przyszedl pierwszy Lubin i sredniutenko ? naprawde cieniutka ta Legia obecnie cieniutenka @craax dacie radę rybom ? poszło sporo na waszą wygraną, więc ostro kibicuj  kur.. jak nie dzis to kiedy, jak nie z Arka to z kim ?? jak tylko nasi nie spekaja przy dzisiejszej frekwencji i atmosferze to powinno byc dobrze  sam tez wkladam w to sporo kasy bo o 13 juz wypad z chaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
twarog i co z tymi kompletami wyjazdowymi, mialybyc komplety na kazdym wyjezdzie a tu przyszedl pierwszy Lubin i sredniutenko ? naprawde cieniutka ta Legia obecnie cieniutenka @craax dacie radę rybom ? poszło sporo na waszą wygraną, więc ostro kibicuj  kur.. jak nie dzis to kiedy, jak nie z Arka to z kim ?? jak tylko nasi nie spekaja przy dzisiejszej frekwencji i atmosferze to powinno byc dobrze  sam tez wkladam w to sporo kasy bo o 13 juz wypad z chaty 3mam kciuki, dobrze powiedziane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro a ty nie w pociągu ? neo-fanatycy zawsze w kapciach przed kompem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to co dzis na Cracovii bedzie sie dzialo, nie mialo miejsca od kilkunastu lat... a dodajac do tego dach na kazdej trybunie to PETARDA BEDZIE NIESAMOWITA !!!!!! CRACOVIO marsz w gore tabeli  !!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ojro a ty nie w pociągu ? neo-fanatycy zawsze w kapciach przed kompem   szyby wam powybijali po drodze .... huligani jacyś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bandyty nie kibice ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
to co dzis na Cracovii bedzie sie dzialo, nie mialo miejsca od kilkunastu lat... a dodajac do tego dach na kazdej trybunie to PETARDA BEDZIE NIESAMOWITA !!!!!! CRACOVIO marsz w gore tabeli  !!!!!!!!!!!!!!! wciemno biore remis.. chociaz ligi kopanej unikam jak ognia...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|