Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
jakby Craxa nie grała dziś z kimś innym niż Arką to może bym się zastanawiał,ale Arka to zespół swojego boiska,na wyjazdach nie istnieje.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by craax
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego
dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by craax
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego
dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p

tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0 smile istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by craax
to co dzis na Cracovii bedzie sie dzialo, nie mialo miejsca od kilkunastu lat... a dodajac do tego dach na kazdej trybunie to PETARDA BEDZIE NIESAMOWITA !!!!!!

CRACOVIO marsz w gore tabeli boks !!!!!!!!!!!!!!!

siemka Craax piwo

Chodź unikam ligi polskiej i wogóle jej nie obstawiam, no ale dzisiaj faktycznie chyba warto pobrac Cracovie smile no kurrrr.....ile oni wkoncu moga dostawac boks

Cracovia win boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352

tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0 smile istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem [/quote]
dokładnie,jeszcze przed meczem wspólnie Barkę odśpiewaliśmy, a potem było ciekawie.Dziś mam nadzieję,że wygracie bo jeśli chodzi o spadek to mam nadzieję,że poleci Bytom i Bełchatów(i to mimo tego,że tak punktów naciułali,dziś z Wisłą przegrają),niech ta liga wreszcie będzie taka,że każdy wyjazd będzie ciekawy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Najlepsze jest ,że Cracovia ma całkiem zacną ekipę Radomski ten Saidi ,Suvorov potrafią grać,a w Arce? oprócz tego Brumy czy jak on ma nie widzę takich zawodników

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by twarog2006
jakby Craxa nie grała dziś z kimś innym niż Arką to może bym się zastanawiał,ale Arka to zespół swojego boiska,na wyjazdach nie istnieje.
więc jazda po win !

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Ojro
psychofani niby zaatakowali laugh z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest

laugh aplauz
w GDA jeszcze ich nie ma .... psy nie szaleją, helikopter nie lata ... laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Widze masóweczka sie robi na Craxe smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Pasy dzis wygrywaja

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Ja dzisiaj na pierwsze danie over w Manchesterze po @2,06 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Cracovia 1
Schalke 1
PSV 1


Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
moze ktos przeslac Chelsea koncowy i do przerwy na orange?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by analityk
Cracovia 1
Schalke 1
PSV 1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by laser
Ja dzisiaj na pierwsze danie over w Manchesterze po @2,06 boks
mam to sam piwo

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
witam chłopaki piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by Kieras
moze ktos przeslac Chelsea koncowy i do przerwy na orange?

ja moge...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam Pomoze ktos ; d

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by craax
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by craax
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego
dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p

tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0 smile istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem

wygrywamy dzisiaj? smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Bager
witam chłopaki piwo

piwo siemaaaaaaaaaaaaaa


peffffffyyyyyyyyyyyy masz laugh ?

Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1