|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
jakby Craxa nie grała dziś z kimś innym niż Arką to może bym się zastanawiał,ale Arka to zespół swojego boiska,na wyjazdach nie istnieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0  istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
to co dzis na Cracovii bedzie sie dzialo, nie mialo miejsca od kilkunastu lat... a dodajac do tego dach na kazdej trybunie to PETARDA BEDZIE NIESAMOWITA !!!!!! CRACOVIO marsz w gore tabeli  !!!!!!!!!!!!!!! siemka Craax  Chodź unikam ligi polskiej i wogóle jej nie obstawiam, no ale dzisiaj faktycznie chyba warto pobrac Cracovie  no kurrrr.....ile oni wkoncu moga dostawac  Cracovia win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0  istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem [/quote] dokładnie,jeszcze przed meczem wspólnie Barkę odśpiewaliśmy, a potem było ciekawie.Dziś mam nadzieję,że wygracie bo jeśli chodzi o spadek to mam nadzieję,że poleci Bytom i Bełchatów(i to mimo tego,że tak punktów naciułali,dziś z Wisłą przegrają),niech ta liga wreszcie będzie taka,że każdy wyjazd będzie ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Najlepsze jest ,że Cracovia ma całkiem zacną ekipę Radomski ten Saidi ,Suvorov potrafią grać,a w Arce? oprócz tego Brumy czy jak on ma nie widzę takich zawodników
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
jakby Craxa nie grała dziś z kimś innym niż Arką to może bym się zastanawiał,ale Arka to zespół swojego boiska,na wyjazdach nie istnieje. więc jazda po win !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
psychofani niby zaatakowali  z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest  w GDA jeszcze ich nie ma .... psy nie szaleją, helikopter nie lata ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Widze masóweczka sie robi na Craxe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ja dzisiaj na pierwsze danie over w Manchesterze po @2,06 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Cracovia 1 Schalke 1 PSV 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
moze ktos przeslac Chelsea koncowy i do przerwy na orange?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Cracovia 1 Schalke 1 PSV 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ja dzisiaj na pierwsze danie over w Manchesterze po @2,06  mam to sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
witam chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
moze ktos przeslac Chelsea koncowy i do przerwy na orange? ja moge...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego dokładnie zgadzam się,ale dobrze,że wreszcie macie nowy stadion bo tamten jak byłem kiedyś u was to przypominał stadion kolarski;p,a na dobrym spotkaniu byłem bo wtedy przegraliśmy 1-0 i Surma karnego nie trafił i chyba chwilę potem straciliśmy,sam wyjazd ciekawy bo działo się po meczu z waszej strony;p tuz po smierci Papieza, w 92 min karny dla L i Surma strzela prosto w Cabaja, Cabaj wykopuje pilke potem Boruc wybija z piatki prosto do Bojara, ten strzela w 93 min na 1-0  istne szalenstwo a potem troche zabawy pod Waszym sektorem wygrywamy dzisiaj? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
witam chłopaki   siemaaaaaaaaaaaaaa peffffffyyyyyyyyyyyy masz  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|