Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#41411 13/03/2003 15:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Malutki sure bet na dziś (0.98%). Narciarstwo alpejskie H2H Götschl R - Montillet . W Unibecie obstawiamy Götschl R po kursie 1,8, natomiast w Expekcie Montillet po kursie 2,3.
Zaletą tego surebeta jest fakt że jest on między dość popularnymi w Polsce firmami - Expekt i Unibet. Nie wiem czy jest to czysty sure bet ( jakie są regulaminy firm np w przypadku nieukończenia zjazdu itp)

Bonus: Unibet
#41412 15/03/2003 04:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam, mam do Was (ekspertow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) kilka pytan:

1. Czy takich wysokich SureBetow, ktore sa nieraz mozna znalesc w internecie np. 40-70%, nalezy sie wystrzegac ?, nie sa ta zadne "miny"?

2. Zdazylo Wam sie kiedys wtopic na SureBetcie?

3. Czy wszystkie buki internetowe, nie pobieraja zadego podatku od wygranego zakladu?

4. Mieliscie kiedys jakies problemy z wyplata wygranej kasy?, bo wiadomo ze tutaj sie 100 zl nie gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam
Łoldek

#41413 22/03/2003 21:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Mam prośbe do matematyków .

Mógłby toś podać mi wzór matematyczny na obliczenie równych stawek do surebetu ?

Pozdrawiam

#41414 23/03/2003 03:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
xeo

nie wiem czy o to pytasz, ale

1/k1 + 1/k2 = a
1/a - 1 > 0 sure bet

stawki:
s1 = 1/k1/a czyli s1 * k1 = 1/a
s2 = 1/k2/a czyli s2 * k2 = 1/a

#41415 23/03/2003 04:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Wielkie dzieki właśnie o to mi chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

Dla potomnych forumuła excela .

Wyliczenie procentu surebetu dla zdarzenia 1x2 .

=1/((1/B3)+(1/B4)+(1/B5))-100%

gdzie :
B3 - kurs na 1
B4 - kurs na X
B5 - kurs na 2

Najlepiej by komórka w której umiescimy tą formułe była procentowa

Wyliczenie stawek
DLA typu 1
=C9*((1/B3)/(1/B3+1/B4+1/B5))

gdzie
C9 - kapitał jaki chemy przeznaczyć na surebeta
B3 , B4 , B5 - kusy 1X2

DLA typu x
=C9*((1/B4)/(1/B3+1/B4+1/B5))

DLA typu 2
=C9*((1/B5)/(1/B3+1/B4+1/B5))

Może się komuś przyda .

Pozdrawiam

#41416 27/03/2003 20:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ma ktos nowe strony oprocz tych krore zostały w temacie już podane do wyszukiwania surbetów.

#41417 02/07/2003 01:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Podniesienie tematu.

#41418 11/07/2003 12:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 88
Sure bet na dziś między Unibetem i Expektem.
Kolarstwo: kto lepszy E.Zabel - McEwen. W Expekcie kurs na McEwen'a - 1.75, w Unibecie E.Zabel 2.5
Zysk równomierny 2,94%

#41419 13/07/2003 21:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Czy ktoś spotkał się z "sure betem" w polskich firmach (chodzi o Profesjonal, STS i TotoMix)?

#41420 30/07/2003 03:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]Condrad dzieki za link!!!
O cos takiego mi wlasnie chodzilo.
Na dzis jest dosyc ciekawy surebet 17.66%!!!!
To dosyc duzo moim zdaniem.
Litwa-Lotwa
1 WorldBet 3.50
x Blue SQ 3.25
2 Expekt 3.90
Jesli ktos ma mozliwosci to powinien skorzystac.
Pozdrawiam.[/qb]
SUREBET'y są ciekawe, tylko że trzeba mieć konta u naprawdę wieluuu, wieluu buków żeby z tego móc optymalnie korzystać. Ja mam konta u 7 buków i rzadko mi dobrze wchodzą z ich ofert SUREBET'y. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#41421 27/08/2003 17:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Dortmund - Club Brugge
under 2.5 @2.2 Nordicbet
over 2.5 @1.95, @1.943 Canbet, Pinnacle

#41422 05/09/2003 00:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
sorry za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#41423 05/09/2003 00:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Lukas przyjrzyj się dokładniej. W GB to są mecze U21.

#41424 02/09/2004 19:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
tez warto

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1