|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Popieram @agr, praktycznie dokładnie mój tok myślenia, bym rzekł. Z tym, że WH nie do gry, buk nie do siatkówki plus Bułgaria do tego zestawu i set Egiptu mi się widzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
kurcze wyjasniejcie mi czemu wszyscy na Japonie ida po takim smiesznym kursie... Iran wczoraj sie dobrze nie zaprezentoweal, to fakt, ale nie wydaje mi sie by tak bardzo dzis odstawal od skosnych.. Wlochy, Egipt i jak dla mnie to mecz o 3 miejsce jest.. a kurs na Iran lekko niedorzeczny... zwlaszcza po tym co Kitajce wczoraj graly...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
+2.5seta na Hiszpanow... dobra opcja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Popieram @agr, praktycznie dokładnie mój tok myślenia, bym rzekł. Z tym, że WH nie do gry, buk nie do siatkówki plus Bułgaria do tego zestawu i set Egiptu mi się widzi. Ja dopiero zaczynam gre w obcych walutach, takze to moj 1 bet w WH, a ze dzis nie mam przekonania co do meczy to stawka nie wysoka wiec przyjeli bez problemu. O Bulgarii tez myslalem, ale ostatecznie zrezygnowalem. Myslalem jeszcze o Iranie >3,00 bo buki ostro zanizyly kursy na Japoncow, ale tez zrezygnowalem. Do tej pory jeszcze mysle nad Portoryko 3:0, ale kurs nie jest bardzo zachecajacy. Tyle meczy a mi dzis nic nie podchodzi do grania. Chyba sie skonczy na samym overku Niemcow i secie Chinczykow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Na moje oko to kilka zakładów z siatki i limit po kilka euro. Nawet nie musisz wypłacać, no chyba, że coś zmienili w swoich praktykach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
A i nawet mi sie spodobal typ na set Egiptu. Jeszcze przemysle, ale dzieki za naprowadzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Hehe najwyzszy kurs na Egipt+2,5 w ... William Hill  2,20 no to probujemy dalej ten WH, ciekawe kiedy limity najda. A co powiesz Korver o Paddypower, Stan James, 12bet, 188bet? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Agr1 jaki masz kurs w WH na seta dla Chin ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
czyzbym sam probowal Bulgaria -1.5 oraz Bulgaria -2.5 @4?
wczoraj zabki mnie przeiozly nie wygrywajac 3:1 , znowu mnie przewioza dzisiaj stawiajac sie Bulgarii?
do tego widze USA -2.5 ...pora zmyc blamaz z wczoraj
no i Brazil -2.5 chociarz tutaj sie najbardziej zastanawiam
na Iran powiedzialbym over
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
O tych bukach się nie wypowiem, nie grałem u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
OT leciał na IPLA wczoraj mecz z siaty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
albo inaczej, sa jakieś streamy do MS ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
OT leciał na IPLA wczoraj mecz z siaty ? IPLA  Mecz: 7 złotych, sms-em 10,32 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
OT leciał na IPLA wczoraj mecz z siaty ? IPLA  Mecz: 7 złotych, sms-em 10,32 zł   na laoli nie ma, na fromsport też nie widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
jesdnak są streamy na fromsport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Agr1 jaki masz kurs w WH na seta dla Chin ? Obecnie jest 1,50 ja zagralem 1,55. O tych bukach się nie wypowiem, nie grałem u nich. Wymienilem je bo widze, ze maja niezla oferte na siatke i chyba warto tam pograc, nawet jesli tylko chwile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Agr1 jaki masz kurs w WH na seta dla Chin ? Obecnie jest 1,50 ja zagralem 1,55. O tych bukach się nie wypowiem, nie grałem u nich. Wymienilem je bo widze, ze maja niezla oferte na siatke i chyba warto tam pograc, nawet jesli tylko chwile. Dzięki  i Powodzenia wszystkim w typowaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Iran - Japonia i Kanada - Serbia u136,5  Bedzie bardzo duzy plus 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|