Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie to abym był z reguły czepliwy, ale wkurza mnie i to niesamowicie jak widzę czy to na meczu live czy też na relacjach ludzi trzymających szal swojej ukochanej drużyny do góry nogami... ehh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by e24
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...

lepiej ukraść auto niż samochód.
Btw na policje i mamy złodziejaszka. Nie trudno jest ustalić złodzieja.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
auto niż telefon*
ale napisałem laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by lucart
Originally Posted by e24
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...

lepiej ukraść auto niż samochód.
Btw na policje i mamy złodziejaszka. Nie trudno jest ustalić złodzieja.



laugh laugh laugh laugh

malina roku się szykuje laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by lucart
Originally Posted by e24
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...

lepiej ukraść auto niż samochód.
Btw na policje i mamy złodziejaszka. Nie trudno jest ustalić złodzieja.


Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Self-Confident
Originally Posted by lucart
Originally Posted by e24
to ze sa takie mendy na tym swiecie, ze pijemy w ,,zaufanej" grupie osob u ziomka w domu, i sie okazuje ze telefon zginal, co za ludzie...

lepiej ukraść auto niż samochód.
Btw na policje i mamy złodziejaszka. Nie trudno jest ustalić złodzieja.



laugh laugh laugh laugh

malina roku się szykuje laugh

zawsze to coś hura laugh laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
pierdolone zycie caly czas pod gorke ....

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
wysylanie dokumentow na Filipiny laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
co mnie wkurza? policja, policja, i jeszcze raz psy..

zajeliby sie sciganiem przestepcow, jakimis waznymi sprawami, to nie. Male miasteczko a juz nie mozna sie piwa napic na dworzu, wszedzie wjezdzaja, ale w miejscach bardziej publicznych przechodzi kilku kolesi bezkarnie niszczac kosze na smieci, takich to oczywiscie nie widza smirk
na poczatku roku mandat za predkosc i za parkowanie, teraz w 2 miesiace 2 mandaty za spozywanie alkoholu (jeden udalo sie umozyc do "zasmiecania"..), dzis juz jak zobaczylismy ze jada to mielismy dosyc i ucieklismy, jeden kumpel tylko nie pomyslal jak uciekal i go zatrzymali ;/

btw. mandaty za predkosc czy parkowanie place, ale za picie piwa w miejscu publicznym w zyciu, idiotyczny przepis mad

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by e24
dokladnie o tym kawalku pomyslalem COdi, dokladnie tak jak a paru pierwszych wersach

,, Impreza na domówce, wszyscy znaja sie od dziecka.
wiadomo ze nie wchodzi w rachue akcja nie miecka.
A jednak w towarzystwie byla rura gospodarz lapie orient, ze zginela mu komóra"

idealnie wersy o tej akcji,, Pilismy z ludzmi którzy poznali sie w podstawówce, dodam ze to bylo za czasów jak były podstawówki 8-klasowe, Gospodarzowi zginal telefon, idealnie o tej sytuacji...

przepraszam za ład i ortografie w moich postach ale wiadomo jak to czlowiek z popijawy wraca.
Koleżanka kiedyś imprezę zrobiła dla ludzi z liceum ktoś sobie klucze do mieszkania przywłaszczył na drugi dzień jej matka wraca z pracy a tutaj brak laptopa, wieży, tv, biżuterii i lodówki nawet wódkę z barku zabrali. Mnie kiedyś ukradli w jednym miesiącu komórkę, kurtkę z samochodu i rower z piwnicy tutaj jest kraj złodziejów i się po prostu kradnie.
Kilka lat temu jeżdżąc tramwajem do roboty każdego dnia targowego widziałem tych samych doliniarzy okradających stare babki jadące na targ, skoro pasażer zna już ich mordy to tym bardziej milicja powinna je znać i ich wyłapać ale w naszym porąbanym kraj gdzie prawo jest z dupy a organa władzy kradną więcej niż ci doliniarze nikt z tym nic nie robi. Bo woli łapówki brać za nie wypisywanie mandatów jak ci "stróże prawa" z Buska niż się narażać jakiemuś 15-to osobowemu gangowi złodziejów.
Już nie wspomnę ile razy okradli mi szafkę w pracy niezależnie od zakładu łaszcząc się na plecak z 8złotymi czy bejsbolówkę. Ale w polskich zakładach gdzie większość pracowników to tymczasowi z pensją do 1,5tys to norma. U mnie na osiedlu jest jeden taki bar gdzie wchodzisz kupujesz piwo stawiasz na stoliku, wyjmujesz fajki, kurtkę wieszasz na krześle i po odwiedzinach w wc ani piwa, ani fajek ani kurtki nie uświadczysz.
Na temat złodziejstwa w pociągach mógłbym napisać książkę bo kiedyś niemal co weekend nimi regularnie jeździłem na dłuższej trasie i jedyną metodą to jest podróż w masce gazowej z karabinem AK żeby cię nie okradli.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Okradziono mnie.Poszedl laptop i fon.Fona nowego zakupilem wczoraj.tylko na police musze lazic i dzwonic do nich.Laptopa nowego zakupie wnet.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by Bezdomny
Okradziono mnie.Poszedl laptop i fon.Fona nowego zakupilem wczoraj.tylko na police musze lazic i dzwonic do nich.Laptopa nowego zakupie wnet.

"Inglisz" ty się chwalisz czy żalisz? smirk

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Sędziowie w tegorocznej lidze mistrzów, przez ich "karne" wyławiane lawinowo kilka konkretnych kuponów poszło w ...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
PKP - zrobiłem dziś ponad 700km i jestem załamany,zarówno obsługą jak i jakością świadczonych przez nich usług.. Wszędzie tylko syf kiła i mogiła.. Pomijam już fakt iż podróżowałem First Class :/

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by rcsade
PKP - zrobiłem dziś ponad 700km i jestem załamany,zarówno obsługą jak i jakością świadczonych przez nich usług.. Wszędzie tylko syf kiła i mogiła.. Pomijam już fakt iż podróżowałem First Class :/

intercity daje rade reszta to syf

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Intercity możliwe, ale z połączeniami nie jest tak kolorowo, musiałem dotrzeć na odpowiednią porę do Dębicy i dupa blada, jedyna możliwość to TLK :/ auto odpadało ze względu na % stan umysłu..

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Zgadza sie... intercity a pkp to dwa rozne swiaty tongue mimo, ze cene placi sie taka sama (przynajmniej ja tak mialem raz:P)

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
oj mylicie pojęcia :-)

Przewozy Regionalne, czyli Regio, Interregio i chyba RegioExpress
PKP Intercity, czyli TLK, ICE...

+ Arriva, Koleje Dolnośląskie, Mazowieckie itp. (lokalni)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
zludna - nie przejmuj się. Po zmianach ludzie nawet nie wiedzą czym jeżdżą, tak czy inaczej klnąc na PKP. Nie dziwię się im, bo co ich to obchodzi...

rcsade - jeżeli jechałeś pierwszą klasą TLK to to samo jak IC. Ciekawy jestem na czym polegały Twoje niedogodności...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
micha$ - o toaletach pisać nie będę, bo wiadomo,że korzystają z nich wszyscy (nieważne którą klasą jadą). Wybredny to ja nie jestem, ale po prostu moim zdaniem przedział, wagon nie były chyba ostatnio sprzątane, był po prostu chlew. Czegokolwiek człowiek by się nie dotknął to kleiło się masakrycznie.

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1