|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
do tego trenowal indiwidualnie a nie z druzyna, wiec watpie zeby zagral nawet 10minut. Zdrowie wazniejsze a nie jest to mecz o byc albo nie byc. lol rano byl trening trenowal w druzynia wiec nie wiem skad masz takie informacje ale jesli pewny jestes tego kanal telewizyjny Barca tv klamie... ogldam od rana i slucham wypowiedzi zdecydowanie Barca dzis win a co robil przez caly tydzien? .... kurowal noge... i myslisz ze od razu bedzie grac przez 90minut na pelnych obrotach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
taa i strzeli 7 goli...:D zartuje nie jest tak jak piszesz bedzie znacznie uwazal patrzac na przyszlosc w mecz z mallorca w niedziele nie zagra maravillia dziec pewnie polowke odegra ... zagrana swoim poziomie i poprowadzi barce do zwyciestwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Panowie, dzisiaj na pierwszy rzut oka najfajniej imo wygląda Panata. Kopenhagę widziałem w poprzedniej kolejce z Rubinem, słabiutki mecz, Duńczycy byli słabsi, ale szczęśliwie wygrali. Myślę że to jednak jeden z najsłabszych zespołów tegorocznej edycji, słabsza jest pewnie tylko Zilina. Dzięki 3pkt Kopenhagi w pierwszym meczu mamy dzisiaj całkiem dobry kurs na Panathinaikos. Grecy u siebie wg mnie powinni spokojnie wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Ja dzisiaj do grania to over w spotkaniu Schalke - Benfica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Shandong Luneng - Shanxi Zhongjian over 1.5 @1.45  jazdaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Ja dzisiaj do grania to over w spotkaniu Schalke - Benfica  postrzelają to napewno dzisiaj w Londynie oraz Mediolanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Też myślę, że Spursi overek dzisiaj :), ale over Schalke po kursie 2 napewno warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
ja bym nie skreslal KOPENHAGI. Co ten Panathinaikos prezentuje ? nic ciekawego.
Tak samo nie wiem jak mozna stawiac dzis na Rangersow ?
Predzej X2 na turasow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
INTER dzis musi wygrac !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Ja myślę nad Benficą właśnie, bo Schalke gra ostatnio tragedię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
ja bym nie skreslal KOPENHAGI. Co ten Panathinaikos prezentuje ? nic ciekawego.
Tak samo nie wiem jak mozna stawiac dzis na Rangersow ?
Predzej X2 na turasow Nie wiem właśnie co prezentuje, nie śledzę ligi greckiej, ale skład personalnie mają dobry, na pewno lepszy od Kopenhagi. A Duńczycy w pierwszym meczu naprawdę nic nie pokazali, a wiadomo że Panata u siebie zawsze mocna. A co do Rangersów to się zgadzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
wydaje mi sie ze fajnym typem jest Manchester ze nie strzeli wiecej niz 1.5 gola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja bym nie skreslal KOPENHAGI. Co ten Panathinaikos prezentuje ? nic ciekawego.
Tak samo nie wiem jak mozna stawiac dzis na Rangersow ?
Predzej X2 na turasow W Grecji sie gra ciezko, a Kopenhaga wg mnie spali sie tam dizsiaj psychicznie i zagrają jakby mieli nogi z waty  co do Rangersów, to mysle ze u siebie stac ich na wygraną, tymbardziej iż Bursa poza swoja ligą raczej w tej edycji Champions League niczego nie osiągnie  takie moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
1 Torino - Juniorzy – Powyżej 1.5 @ 8.00 2 Ponad 2.5 @ 1.30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Kazan score i tyle....wieczorkiem zobaczymy reszte...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Ja zagralem Sobie za drobne cos takiego nawet ciekawego Twente strzeli jako pierwsza druzyna w meczach zaczynajacych sie o 20 45 @ 18 Jak w Tottenhamie ma byc over to mysle ze Twente cos strzeli. W dodatku w Tottenhamie duze braki w defensywie, po takim kursie zal nie skorzystac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
ja nie widze nic sensownego na dziś, nawet ten inter mnie jakoś specjalnie nie przekonuje, chyba trzeba bedzie się w undery i overy pobawić za drobne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Inter dzis sporo osob wyrucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Inter dzis sporo osob wyrucha  siemka Craax  Oj nie wy*ucha  Dzisiaj Inter pefffaaa Wczoraj ładnie siadła Chelsea(-1) wiec dzisiaj Inter zamyka dubla na LM 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|