|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
ja oglądałem Conrad (przynajmniej pierwsze 4 odcinki) - strasznie pokręcone, zapowiada się naprawdę nieźle, ale niestety nie dotrwałem do konca serii...
dlatego osobiście nie polecam, ale niektórym sie podobał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Spustoszenie / Havoc (2005)[ Linked Image] dobry film z fajnym motywem, szkoda tylko, ze koniec jest jaki jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
aaa byl zapomnial, no i śliczna Anne Hathaway 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ja oglądałem Conrad (przynajmniej pierwsze 4 odcinki) - strasznie pokręcone, zapowiada się naprawdę nieźle, ale niestety nie dotrwałem do konca serii...
dlatego osobiście nie polecam, ale niektórym sie podobał No właśnie oryginał z lat 60 był ponoć strasznie pokręcony i miałem nadzieję, że nieco to zmienili, ale przekonałeś mnie że ten serial jest nadal mocno skrzywiony... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Mam taki irytujacy problem. Ogladam seriale i spora czesc odcinkow jest zle sciagneita, tzn brakuje powiedzmy jednej sekundy. Subedit brak tej sekundy traktuje jako ostatnia klatke i przerzuca automatycznie do nastepnego odcinka. da sie jakos temu zaradzic ? strasznienirytujace, mozna niby na okolo i sprobowac przeskoczyc ten moment ale i tak to nie jest dobre rozwiazanie - niekomfortowo wstawac co cwhile i sie bawic a w dodatku czasem sa 2/3/4 takie momenty w odcinku.
moze jakis inny program niz subedit ?albo odpowiednie ustawienia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
a ja wam powiem ze jakos w polowie sierpnia zacząłem oglądać serial doktor who niby bez rewelacji ale ciekawy pomysł na serial męczę teraz 3 sezon i całkiem fajnie sie ogląda jak ktos lubi takie klimaty (mam na myśli np powrót do przyszłości ) serial byl nadawany od 1963 do 1989 i teraz jakas kontynuacja od 2005 http://www.filmweb.pl/serial/Doktor+Who-2005-199691
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Havoc ok, również kilka dni temu widziałam. Tylko właśnie zepsute zakończenie, takie nijakie.
Ogólnie kilku fajnych aktorów :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
zwłaszcza moja ulubienica Alex Dziena  fajna dziewczyna i ma polskie korzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Nie wiem gdzie się zapytać, więc zapytam w tym temacie  Sciągnąłem przed chwilą ten film `` Inception.2010.TS.V3 `` i nie wiem w czym to odtworzyć, bo w żadnym playerze nei daje rady :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Mam taki irytujacy problem. Ogladam seriale i spora czesc odcinkow jest zle sciagneita, tzn brakuje powiedzmy jednej sekundy. Subedit brak tej sekundy traktuje jako ostatnia klatke i przerzuca automatycznie do nastepnego odcinka. da sie jakos temu zaradzic ? strasznienirytujace, mozna niby na okolo i sprobowac przeskoczyc ten moment ale i tak to nie jest dobre rozwiazanie - niekomfortowo wstawac co cwhile i sie bawic a w dodatku czasem sa 2/3/4 takie momenty w odcinku.
moze jakis inny program niż subedit ?albo odpowiednie ustawienia ? polecam bestplayer prosty i zupełnie wystarczający. W tej sytuacji wydaje mi się, że powinieneś poczekać do końca aż ściągnie się cały plik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wlasnie sek w tym, ze wg programu pobrano 100%... i tak jest na kilku/kilkunastu odcinkach;/ ale juz sobie poradzilem. Dzieki micha$ za VLC, co prawda srednio mi odpowiada jego strona praktyczna ale technicznie spelnia postawiony wymog 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
poszukuję tytułu filmu o trenerze lokalnej drużyny footballu amerykańskiego, który zaopiekował się niepełnosprawnym umysłowo czarnym młodzieńcem, który co chwila pojawiał się w okolicach boiska podczas treningów, później stał się istną maskotką drużyny... Za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwisk aktorów i tytułu... Będę wdzięczny za pomoc !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Czy na ekino.tv mogę oglądać filmy bez limitów ? czy po 1-2 filmach w danym dniu pojawia się limit ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Czy na ekino.tv mogę oglądać filmy bez limitów ? czy po 1-2 filmach w danym dniu pojawia się limit ? jak masz neo to resetujesz modem i tyle jak masz stałe ip to poprosbuj moze ustawianie proxy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|