Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
ja oglądałem Conrad (przynajmniej pierwsze 4 odcinki) - strasznie pokręcone, zapowiada się naprawdę nieźle, ale niestety nie dotrwałem do konca serii...

dlatego osobiście nie polecam, ale niektórym sie podobał

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Spustoszenie / Havoc (2005)


[Linked Image]

dobry film z fajnym motywem, szkoda tylko, ze koniec jest jaki jest smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
aaa byl zapomnial, no i śliczna Anne Hathaway wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Mitul
ja oglądałem Conrad (przynajmniej pierwsze 4 odcinki) - strasznie pokręcone, zapowiada się naprawdę nieźle, ale niestety nie dotrwałem do konca serii...

dlatego osobiście nie polecam, ale niektórym sie podobał

No właśnie oryginał z lat 60 był ponoć strasznie pokręcony i miałem nadzieję, że nieco to zmienili, ale przekonałeś mnie że ten serial jest nadal mocno skrzywiony... smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Mam taki irytujacy problem.
Ogladam seriale i spora czesc odcinkow jest zle sciagneita, tzn brakuje powiedzmy jednej sekundy. Subedit brak tej sekundy traktuje jako ostatnia klatke i przerzuca automatycznie do nastepnego odcinka.
da sie jakos temu zaradzic ? strasznienirytujace, mozna niby na okolo i sprobowac przeskoczyc ten moment ale i tak to nie jest dobre rozwiazanie - niekomfortowo wstawac co cwhile i sie bawic a w dodatku czasem sa 2/3/4 takie momenty w odcinku.

moze jakis inny program niz subedit ?albo odpowiednie ustawienia ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
a ja wam powiem ze jakos w polowie sierpnia zacząłem oglądać serial doktor who niby bez rewelacji ale ciekawy pomysł na serial męczę teraz 3 sezon i całkiem fajnie sie ogląda jak ktos lubi takie klimaty (mam na myśli np powrót do przyszłości ) serial byl nadawany od 1963 do 1989 i teraz jakas kontynuacja od 2005

http://www.filmweb.pl/serial/Doktor+Who-2005-199691

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Havoc ok, również kilka dni temu widziałam. Tylko właśnie zepsute zakończenie, takie nijakie.

Ogólnie kilku fajnych aktorów :-)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
zwłaszcza moja ulubienica Alex Dziena tongue fajna dziewczyna i ma polskie korzenie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Nie wiem gdzie się zapytać, więc zapytam w tym temacie tongue

Sciągnąłem przed chwilą ten film `` Inception.2010.TS.V3 ``
i nie wiem w czym to odtworzyć, bo w żadnym playerze nei daje rady :/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Originally Posted by lelu
Mam taki irytujacy problem.
Ogladam seriale i spora czesc odcinkow jest zle sciagneita, tzn brakuje powiedzmy jednej sekundy. Subedit brak tej sekundy traktuje jako ostatnia klatke i przerzuca automatycznie do nastepnego odcinka.
da sie jakos temu zaradzic ? strasznienirytujace, mozna niby na okolo i sprobowac przeskoczyc ten moment ale i tak to nie jest dobre rozwiazanie - niekomfortowo wstawac co cwhile i sie bawic a w dodatku czasem sa 2/3/4 takie momenty w odcinku.

moze jakis inny program niż subedit ?albo odpowiednie ustawienia ?
polecam bestplayer prosty i zupełnie wystarczający. W tej sytuacji wydaje mi się, że powinieneś poczekać do końca aż ściągnie się cały plik.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wlasnie sek w tym, ze wg programu pobrano 100%... i tak jest na kilku/kilkunastu odcinkach;/ ale juz sobie poradzilem. Dzieki micha$ za VLC, co prawda srednio mi odpowiada jego strona praktyczna ale technicznie spelnia postawiony wymog smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
7 dni, 2010 7 jours du Talion, Les

http://www.filmweb.pl/film/7+dni-2010-497039#

[Linked Image]



cudów nie ma, jednak warto zobaczyć smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
poszukuję tytułu filmu o trenerze lokalnej drużyny footballu amerykańskiego, który zaopiekował się niepełnosprawnym umysłowo czarnym młodzieńcem, który co chwila pojawiał się w okolicach boiska podczas treningów, później stał się istną maskotką drużyny... Za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwisk aktorów i tytułu... Będę wdzięczny za pomoc !

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
poszperać w internecie i proszę... jeśli ktoś miałby ochotę, to polecam:


Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Czy na ekino.tv mogę oglądać filmy bez limitów ? czy po 1-2 filmach w danym dniu pojawia się limit ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by grajus87
Czy na ekino.tv mogę oglądać filmy bez limitów ? czy po 1-2 filmach w danym dniu pojawia się limit ?
jak masz neo to resetujesz modem i tyle

jak masz stałe ip to poprosbuj moze ustawianie proxy

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1