Nie wiem dlaczego ale obecnny lider kojarzy mi sie z 'Czterej pancerni i pies' nie mam pojecia dlaczego. Mozee sluchajac sami dojdziecie do tego dlaczego akurat z tym mi sie kojarzy
Bede konsekwentny i kolejny raz stawiam na XXX. Górnik w koncu powinien cos zremisowac, a Jaga az tak mocna na wyjazdach nie jest. Zabrzanscy pilkarze przeanalizowali mecz w Gdansku i doszli do wniosku ze za malo askuracji itp rzeczy zabraklo. Na meczu ma pojawic sie Franek Smuda i obserwowac pilkarzy obu druzyn. Ciekawe jak Bonin zagra, wiedzac ze dostal od niego powolanie. Oby nie mial nog splatanych.
Ogolnie ciekawe widowisko sie szykuje. Zagraja druzyny, ktore raczej na obrone Czestochowy nie sa nastawione. Martwi i to strasznie defansywa Górnika. Bo jak mozna stracic tyle bramek, majac w obronie Magiere, Jopa,Banasia czy doswiadczonego Bembena =/
XXX " 3,15 3/10
do kombosow proponuje X2 10/10 tak wiec wiecie jakiegos wyniku i czyjego zwyciestwa oczekuje i komu bede kibicowal
Ojro chyba z fragmentu..."Tylko zwyciężymy..." A na powaznie ciezko bedzie w sobote na Roosevelta. Nasza mentalnosc wyjazdowa jaka jest kazy widzi. Mimo wszystko zmienia sie ku lepszemu. Cala nadzieja w waszej "szwajcarskiej" obronie. Bo niestety Adaś Banaś, to juz nie ta sama osoba co z przed dwoch lat (a byl to bardzo solidny obronca), a majac u boku M.Jopa, to mozna lapac sie za glowę. Jak wjeżdzali w wasze pole karne zawodnicy, mozna bylo sie przekonac w poprzedniej kolejce. I tylko wysoka nieskutecznosc zawodnikow z Gdańska sprawila ze wynik byl tylko lub aż 5-1. Napewno drugi raz taki mecz sie wam nie przytrafi. Nie sadze rowniez zebyscie zagrali asekuracyjna pilke przeciwko nam. W koncu gracie u siebie. A to bedzie akurat naszym zawodnikom na ręke. Obstawiac nie mam zamiaru, ale z mila checia obejrze sobie na Canal+
Jaga nie nie jest mocna na wyjazdach tylko kiepska, niby zdobyli punkt z nieskutecznym Śląskiem i wygrali drugą połowę w Gdańsku ale ten sport bardziej bym zaliczył do piłki wodnej (w pierwszej połowie w normalnych warunkach mieli mało do powiedzenia i przegrywali z tego co pamiętam, choć mogę się mylić bramki dla Lechii wisiały w powietrzu)
Jaga nie nie jest mocna na wyjazdach tylko kiepska, niby zdobyli punkt z nieskutecznym Śląskiem i wygrali drugą połowę w Gdańsku ale ten sport bardziej bym zaliczył do piłki wodnej (w pierwszej połowie w normalnych warunkach mieli mało do powiedzenia i przegrywali z tego co pamiętam, choć mogę się mylić bramki dla Lechii wisiały w powietrzu)
mylisz sie 1-1 bylo i chyba malo pamietasz bo gra byla wyrownana
Polonia Bytom - Widzew Łódź 2 2.9 Pinnacle (4/10) - 8. kolejka Ekstraklasy wystartuje w Bytomiu. Polonia po fatalnym początku sezonu złapała drugi oddech i w trzech meczach zdobyła siedem punktów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dwa zwycięstwa zostały odniesione nad jednymi z najsłabszych drużyn w lidze, Zagłębiem Lubin i Ruchem Chorzów. Ostatnie sezony pokazują, że taka seria bytomian nie może trwać długo, a teraz przychodzi czas na starcie z bardzo solidnym Widzewem. Łodzianie najpierw rozbili Śląsk Wrocław, a przed tygodniem byli blisko wygranej z Ruchem, ale w ostatnim kwadransie zabrakło im koncentracji. Póki co Widzew udowadnia, że wyjazdy nie stanowią problemu, a z kim wygrywać, jeśli nie z Polonią Bytom? Czas na koniec dobrej serii podopiecznych Jurija Szatałowa. Poza tym, przydałoby się, żeby wreszcie wygrała drużyna grająca na wyjeździe, czego w Ekstraklasie nie uświadczyliśmy przez ostatnie dwie kolejki.
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław X 4.4 Pinnacle (2/10) - Od kilku kolejek konsekwentnie stawiam na Wisłę, a ona konsekwentnie mnie zawodzi. Eksperci zaczynają już nawet doszukiwać się wewnętrznych konfliktów w zespole Białej Gwiazdy. Patrząc na grę tego zespołu, sądzę iż jest w tym ziarnko prawdy. Stąd może mało satysfakcjonujące ostatnio wyniki. Ale co w takim razie ma powiedzieć Śląsk, który notuje serię pięciu kolejnych, ligowych porażek? Zadowoleni nie byli wrocławscy działacze, którzy postanowili rozstać się z Ryszardem Tarasiewiczem. Przed tygodniem Śląsk prowadził jeszcze jego dotychczasowy asystent, ale teraz na ławce trenerskiej usiądzie już Nestor polskiej piłki, Orest Lenczyk. Na trybunach mecz przyjaźni, na boisku teoretycznie nie, bo obie drużyny bardzo potrzebują punktów. W mojej głowie rodzą się dwa pytania. Czy Wisła jest na tyle mocna, żeby ograć zdeterminowany Śląsk? Czy Śląsk jest na tyle mocny, żeby wygrać w Krakowie? Dwukrotnie odpowiedziałem "nie", więc stawiam na remis. Delikatnie, ale kurs kusi.
najwiekszym problemem wislackich dzisiaj bedzie zapewne... Lenczyk, gdyby nie zmiana trenera sporo gotowki bym ulokowal po drugiej stronie Błoń ale pamietam co robil Orest po przyjsciu do Cracovii dlatego sie wstrzymuje i z zaciekawieniem rzuce okiem co tam sie bedzie wyprawialo na boisku
19:15 Legia Warszawa 1.70 X 3.20 Lechia Gdańsk 5.00 Do dzisiaj się jeszcze zastanawiałem, czy warto na Legię stawiać, skoro nie zagra Vrdoljak. Ale skoro dzisiaj jest oficjalna informacja, że rozwiązali za porozumieniem stron konktrakt z Gizą, to jest to jak dla mnie motywacyjna informacja dla reszty zespołu. Plus nowu doping na trybunach 20k widzów, czyli typujemy zwycięstwo gospodarzy.
Jaga nie nie jest mocna na wyjazdach tylko kiepska, niby zdobyli punkt z nieskutecznym Śląskiem i wygrali drugą połowę w Gdańsku ale ten sport bardziej bym zaliczył do piłki wodnej (w pierwszej połowie w normalnych warunkach mieli mało do powiedzenia i przegrywali z tego co pamiętam, choć mogę się mylić bramki dla Lechii wisiały w powietrzu)
mylisz sie 1-1 bylo i chyba malo pamietasz bo gra byla wyrownana
tak czy siak na wyjazdach gracie mizerie, nie od dziś i to trzeba brać pod uwagę typując spotkanie tej kolejki, a jak coś wyjdzie na terenie średniaka ligowego, cóż (nawet ślepej kurze trafi się ziarno)
19:15 Legia Warszawa 1.70 X 3.20 Lechia Gdańsk 5.00 Do dzisiaj się jeszcze zastanawiałem, czy warto na Legię stawiać, skoro nie zagra Vrdoljak. Ale skoro dzisiaj jest oficjalna informacja, że rozwiązali za porozumieniem stron konktrakt z Gizą, to jest to jak dla mnie motywacyjna informacja dla reszty zespołu. Plus nowu doping na trybunach 20k widzów, czyli typujemy zwycięstwo gospodarzy.
Dla Mnie X2 jak w morde strzelil. Chociaz jestem kibicem Legii i licze na zwyciestwo, na Legie w tym meczu nie postawilbym zlotowki, jesio po takim kursie. Nie gra Vrdoliak, Choto, dodatkowo Skorza zawieszony jest na 2 spotkania. Lechia nie wygrala przy Lazienkowskiej od 49 lat( w tym ze Lechii nie bylo w tym czasie z przerwami jakies 37 lat)
Ja ogolnie omijam to spotkanie, ale jak juz bym gral to predzej X2, ale przeciwko Swoim nie stawiam...
19:15 Legia Warszawa 1.70 X 3.20 Lechia Gdańsk 5.00 Do dzisiaj się jeszcze zastanawiałem, czy warto na Legię stawiać, skoro nie zagra Vrdoljak. Ale skoro dzisiaj jest oficjalna informacja, że rozwiązali za porozumieniem stron konktrakt z Gizą, to jest to jak dla mnie motywacyjna informacja dla reszty zespołu. Plus nowu doping na trybunach 20k widzów, czyli typujemy zwycięstwo gospodarzy.
Zupełnie się nie zgadzam. Już w poniedziałek szukałem kursów na ten mecz i doczekałem się >5 na Lechie, która gra obecnie bardzo fajną piłkę (gdyby jeszcze skuteczność była lepsza..), ma spory potencjał, doszedł ponoć dobry napadzior z Francji.
Legia? Z Lechem wygrała, ale mnie wcale nie przekonała w tym spotkaniu. Do tego braki - Choto, Rybus i Vrdoljak. Oby tylko grajki Lechii się nie osrały na starcie.
X2, DNB 2, 2 - dla mnie do grania. Kursy już pospadały.