|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Panowie możecie polecić dobre stronki do ściągania mp3? Kiedyś miałem fajne takie, wpisywało się tytuł i wykonawce i wywalało tego parę pozycji, download i go... http://mp3.teledyski.info/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
mial ktos okazje spac w Mediolanie? Poszukuje jakiegos fajnego, taniego hostelu na jedna noc. Glownie zalezy mi na cenie, ale i by miejscowka nie byla jakos strasznie odpychajaca  jest ktos w stanie cos polecic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Panowie możecie polecić dobre stronki do ściągania mp3? Kiedyś miałem fajne takie, wpisywało się tytuł i wykonawce i wywalało tego parę pozycji, download i go... http://www.filestube.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
kurcze byłem dzisiaj w sts-ie odebrać wygraną LM jak wiadomo ładnie siadała ,niecały tysiąc do pobrania a pani mi mówi że nie da rady wypłacić i że trzeba czekać. Myślałem że czekać do wieczora co najwyżej do jutra a ona mówi że najlepiej po weekendzie. Mieliście taką sytuację? Czy tylko w tym punkcie mogę odebrac wygraną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
tylko w tym punkcie i niestety przez takie sytuacje musiałem przestać grać w sts bo zdarzało się tak za każdym razem w moim przypadku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
oki dzięki za info. no to dupa w sobote koło 15 spróbuję odebrać,no i cóż też sts-om mówię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Szukam jakiegoś hostelu we wrocławiu z tym że z łazienką w pokoju. Pomoże ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Szukm jakiegos TV. Myslalem o takim modelu Samsung UE40C6000. Czy ktos posiada i mzoe sie wypowidziec ? Szczerze szukam 42' ale i 40 mzoe byc. Moze powiem czego potrzebuje. Mianowicie TV bedzie sluzyl mi do ogladania raczej wieczorami, jakies filmy, mecze itp. pograc czasem na nim na XBOX 360. Nie wiem czy ten model nie bedzie mial zbyt ,,zywych'' kolorow tzn. zeby nei wygladaly na zbyt sztuczne. Chetnie poslucham opinii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
witam, czy w szkolnictwie wyższym np na 3 roku pisząc licencjat nie powinien być jeden dzień wolny? NA 3 roku podkreślam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Jakby ktoś miał jakieś pokoje gościnne, kwatery prywatne to zapraszam na moją stronę ( http://e-urlop.org), pierwsze pół roku wyświetlania oferty gratis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
witam, czy w szkolnictwie wyższym np na 3 roku pisząc licencjat nie powinien być jeden dzień wolny? NA 3 roku podkreślam. W pracy? Czy jak? Wolny od zajęć? Nie musi być...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
W tygodniu jeden dzien wolny od zajec o to mi chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Szukam internetu na okres max 2-3 miesięcy do laptopa. Nie będzie od nadmiernie wykorzystywany, lecz tylko od czasu do czasu, więc może być z jakimś tam limitem transferu. Jest możliwość wzięcia czegoś takiego na czas nieokreślony u operatorów komórkowych? Wiem, że wszystko można samemu znaleźć, ale będę to robił dopiero wieczorem, jestem zawalony robotą, a od poniedziałku muszę już mieć. A może ktoś akurat siedzi w temacie i mógłby pomóc? Będę wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Musisz miec modem usb (nowki na allegro za 120zł, uzywki z 50zł) Orange free na karte doladowujesz za 50zł dostajesz gratis 2gb na transfer, a te 50zl mozesz wygadac albo sprzedac jako przelew sms na allegro za ok 35zł. Play online na karte 30zl na 28dni 2gb (nic nie zostaje na rozmowy). Sa jeszcze blueconnect ery i iplus plusa ale o wiele gorsze ilosci danych. Przede wszystkim musialbys najpierw sprawdzic zasieg w domu. Przykladowo u mnie play dziala super po HSDPA czyli 3,6mb, za to Orange juz tylko po EDGE czyli 384kb a to juz nieco dosc slabo. Zalezy jaki nadajnik masz blisko domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Aha, telefon tez moze posluzyc jako modem jesli to na krotki okres 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Może ktoś polecić fora jak darkwarez czy peb..? Głównie chodzi mi o gry na wii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Musisz miec modem usb (nowki na allegro za 120zł, uzywki z 50zł) Orange free na karte doladowujesz za 50zł dostajesz gratis 2gb na transfer, a te 50zl mozesz wygadac albo sprzedac jako przelew sms na allegro za ok 35zł. Play online na karte 30zl na 28dni 2gb (nic nie zostaje na rozmowy). Sa jeszcze blueconnect ery i iplus plusa ale o wiele gorsze ilosci danych. Przede wszystkim musialbys najpierw sprawdzic zasieg w domu. Przykladowo u mnie play dziala super po HSDPA czyli 3,6mb, za to Orange juz tylko po EDGE czyli 384kb a to juz nieco dosc slabo. Zalezy jaki nadajnik masz blisko domu  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpwybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt. KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00
Witam.Jak co tydzień przypominam o gierce.Jesli ktos machwilke prosze o wsparcie brata<maniaka>
PozdrawiamPodbijam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Może wydać się trochę dziwne, ale potrzebuje strony gdzie mogę wpisać jakąś datę z godziną, a ta wygeneruje mi specjalną stronę gdzie będę mógł śledzić ile jeszcze zostało, godzin, minut, sekund itp.:-) Jest w ogóle coś takiego ? Google pomogło mi znaleźć tylko rożne skrypty do wrzucenia na własną stronę, a takie coś nie jest mi potrzebne...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|