|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
jak Corinthians mogło stracić 2 bramki z takimi ogórkami :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
CF Valencia - Athletic Bilbao Zdobędą obie drużyny przynajmniej jednego gola? - Typ: Tak @2,00 Całkowita stawka 100 PLN
jazda po przerwie Bilbao po gola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ja dalem przed mecze ze obie druzyny strzela gola ale ogladalem troche i bilbao cos niepewnie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Zakład kombinacyjny (5 typów)New York Red Bulls - Kansas City Wizards X 3,50 Botafogo RJ - Flamengo RJ X 3,30 Avai SC - Sao Paulo SP X 3,20 Duque de Caxias RJ - Bahia BA X 3,15 Deportivo Saprissa - CS Cartagines X 3,35 Całkowity kurs 390,02 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
na jutro to to mozna wybierac do rana  gorzej dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
porażka Porto (3etap progresji u mnie  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
porażka Porto (3etap progresji u mnie  ) 2 u mnie  ale to dopiero w pon jest meczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
dzis mnie NEC w holandi wyj...w dublu z LEchia ktora weszla...
nie mam koncepcji co na jutro na ta chwile.
Inter 1
chelsea 1
??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
solidnie wyglada Stuttgart Almeria Basel Twente Genoa ale to rano cza pomyslec 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac  lubie takie poczucie humoru
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Spadam do kina. Powiadam Wam wszystkim - Legia (1)-Lechia(0) 2 11,0 - peffa  Udany seans..  stelmach, dzięki ze eske.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac  lubie takie poczucie humoru to nie byl humor. jesli widziales mecz z partizanem to powinienes wiedziec, ze fabian jest w formie. a taki mecz z chelsea powinien jeszcze bardziej go podbudowac. nie wiem czy nie przegraja, ale mysle ze fabianski dobrze zagra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
bilbao atakuje, moze przy odrobinie szczescia uda sie im cos strzelic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac  lubie takie poczucie humoru to nie byl humor. jesli widziales mecz z partizanem to powinienes wiedziec, ze fabian jest w formie. a taki mecz z chelsea powinien jeszcze bardziej go podbudowac. nie wiem czy nie przegraja, ale mysle ze fabianski dobrze zagra ale co Ty porównujesz mecz z Partizanem do Chelsea? Fabian już dzisiaj ma pełne portki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac  lubie takie poczucie humoru to nie byl humor. jesli widziales mecz z partizanem to powinienes wiedziec, ze fabian jest w formie. a taki mecz z chelsea powinien jeszcze bardziej go podbudowac. nie wiem czy nie przegraja, ale mysle ze fabianski dobrze zagra zgadzam sie zagral bardzo dobrze obronil nawet karnego tylko Chelsea to nie Partizan jest troche oslabien w Arsenalu wg mnie na dzisiaj widze wygrana Chelsea a dla mnie Fabian jest za malo kreatywny bramkarz na lige angielska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
valencia athletic utrzymywac moje under2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
jutro w arsenalu broni fabianski wiec arsenal nie powinien przegrac  lubie takie poczucie humoru to nie byl humor. jesli widziales mecz z partizanem to powinienes wiedziec, ze fabian jest w formie. a taki mecz z chelsea powinien jeszcze bardziej go podbudowac. nie wiem czy nie przegraja, ale mysle ze fabianski dobrze zagra ale co Ty porównujesz mecz z Partizanem do Chelsea? Fabian już dzisiaj ma pełne portki nie porownuje, ale dobry mecz chyba podbudowuje bramkarza i dodaje mu pewnosci siebie? wiec watpie zeby mial pelne portki zwlaszcza, ze zebral bardzo dobre noty od mediow co sie przeciez rzadko zdarzalo w jego przypadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dla mnie tak jak pisze style
Fabian juz chodzi osrany i jutro jeden babol bedzie bankowo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|